21

Re: Intalnire miercuri 18 martie, la un biliard in Bucuresti.

as merge cu placere dar e crima miercurea! deci zici ca e revolutie! big_smile
za vedem... eu nu promit nimic tongue
fotbal in weekend - mai pe dimineata sa gasim loc fara sa ne doara capu (facem rezervare bineinteles) si sa fie vreme frumoasa.. distractie garantata
daca vreti jucam pe beri ca sa fie mai caterink wink

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

22

Re: Intalnire miercuri 18 martie, la un biliard in Bucuresti.

facem noi dregem noi .........se mai tien ceva miercuri .. sau facem un fotbal sambata duminica?

23

Re: Intalnire miercuri 18 martie, la un biliard in Bucuresti.

deci ce facem ?

Re: Intalnire miercuri 18 martie, la un biliard in Bucuresti.

eu sunt deacord cu ce stabileste marea majoritate
deci:
1. ne vedem azi la ora 20.00 la un biliard?
2. ne vedem sambata ora 19.00 la un fotbal?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Intalnire miercuri 18 martie, la un biliard in Bucuresti.

1. unde la biliard? ca poate reusesc sa ajung si eu dar nu promit
2. la fotbal sa se stabileasca detaliile si vb wink

26

Re: Intalnire miercuri 18 martie, la un biliard in Bucuresti.

ma io cu bilele nu prea le am.. un joc dureaza vreo 90 de minute la mine.. dar nu asta e problema, eu in seara asta trebuie sa imi fac simtita prezenta in alta parte (din fericire pentru voi ca v-am spus ce Rambo din Carpati sunt la biliard), iar la fotbal tine foarte mult de vreme! daca avem vreme frumoasa atunci (cei anuntati o sa se prezinte pe crangasi cu o poza de buletin si 2lei pentru legitimatie) o sa aranjam ceva si stabilim detaliile...

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

27

Re: Intalnire miercuri 18 martie, la un biliard in Bucuresti.

ru votez fotbal

Re: Intalnire miercuri 18 martie, la un biliard in Bucuresti.

Nici nu stiu cum sa va iau la ....!! Bai ce va-ti mai laudat ca esim azi la o caterink prin oras si ce crezi...nu a mai esit nimeni, decat eu cu sefu si Razvan !! Icsimeee i-a zi ba ce mai fac Fetele Marinarului ? Sunt sanatoase? smile). Slaffan i-a zi ma e greu sa treci strada pana la Vanity? Te indispunea vremea nu...:)). Florinescu lasa ba scoala aia ca dusa in exces duce la nebunie ! smile) Hai ca v-am lasat de data asta, am jucat si noi o bila in cinstea voastra !! NU am vrut sa fiu rau si nu o luati asa in anume de rau, dar pm am vb atat si si a mai esit nimci smile):P  La ca o lasam pe Duminica ! Salutare ostenii mei !!

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

29

Re: Intalnire miercuri 18 martie, la un biliard in Bucuresti.

bahahai ai dreptate.. dar deh! eu v-am zis ca nu le am cu bilele cool
in ceva - nu am promis nimic, daca promiteam fi sigur ca ma tineam de cuvant.. oricum veneam, am vorbit cu Florin si cred ca a inteles cauzele.. daca se mai tine treaba o sa imi fac si eu simtita prezenta

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Intalnire miercuri 18 martie, la un biliard in Bucuresti.

de data asta aveti scutire toti trei dar sa nu se mai repete. lol:lol::lol::lol::lol: inteles?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

31 Editat de Schlaffen (2009-03-20 16:23)

Re: Intalnire miercuri 18 martie, la un biliard in Bucuresti.

da neneaa

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.