21

Re: Intalnire Bucuresti Plazza Romania

Andi66 A scris:

Daca pot sa vin, ora 11:00 mi se pare ok... hmm

:sok

Re: Intalnire Bucuresti Plazza Romania

gata ora de intalnire este ora 11.00

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

23

Re: Intalnire Bucuresti Plazza Romania

Ne vedem la fata locului.... :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: Intalnire Bucuresti Plazza Romania

Pana la uram intalnirea s-a mutat la noi in mica crescatorie, iar apoi am iesit la iarba verde, ca de, vremea bato vina. A fost atat de frumos afara incat am incercat sa ne bucuram de ultimele zile frumoase din acest an.
La urmatoare intalnire va asteptam in numar cat mai mare.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

25

Re: Intalnire Bucuresti Plazza Romania

Florine....pune și tu poze sa va vadă tot poporu'  :sok  :hug

Re: Intalnire Bucuresti Plazza Romania

Azi nu a fost sedinta foto  ^:)^  ^:)^  ^:)^  dar poate o sa facem data viitoare.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

27 Editat de Baracuda (2010-11-15 16:10)

Re: Intalnire Bucuresti Plazza Romania

pelly67 A scris:

Florine....pune și tu poze sa va vadă tot poporu'  :sok  :hug

Ce poze sa facem Paule? Sa ne facem de ris? Cei patru evanghelisti erau trei, Luca si Matei.
Lista participantilor:
1. Florin Racovita (administrator sef);
2. Florin Mazilu (administrator/moderator);
3. Daniel Balan (patronul firmei Pepika), invitat de mine pentru promovarea unei colaborari cu forumul acvariidevis;
4. Gheorghiu Andi (Andi66)
5. Subsemnatul care a adus o galeata de plante (eram invitatul de onoare si... deh, trebuia sa-mi onorez prezenta), pe care nu a avut cui s-o dea...
Concluzia: lumea este din ce in ce mai putin dispusa sa-si faca cunostinte/prieteni noi, ne simtim mult mai comod in fata tastaturii, la adapostul anonimatului. Mare pacat!!!
P.S. Chiar daca am avut aparatul la mine, nu am facut poze, nimeni nu era fardat... lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

28 Editat de Andi66 (2010-11-15 16:15)

Re: Intalnire Bucuresti Plazza Romania

bradraqua A scris:
pelly67 A scris:

Florine....pune și tu poze sa va vadă tot poporu'  :sok  :hug

Ce poze sa facem Paule? Sa ne facem de ris? Cei patru evanghelisti erau trei, Luca si Matei.
Lista participantilor:
1. Florin Racovita (administrator sef);
2. Florin Mazilu (administrator/moderator);
3. Daniel Balan (patronul firmei Pepika), invitat de mine pentru promovarea unei colaborari cu forumul acvariidevis;
4. Gheorghiu Andi (Andi66)
5. Subsemnatul care a adus o galeata de plante (eram invitatul de onoare si... deh, trebuia sa-mi onorez prezenta), pe care nu a avut cui s-o dea...
Concluzia: lumea este din ce in ce mai putin dispusa sa-si faca cunostinte/prieteni noi, ne simtim mult mai comod in fata tastaturii, la adapostul anonimatului. Mare pacat!!!
P.S. Chiar daca am avut aparatul la mine, nu am facut poze, nimeni nu era fardat... lol

Nici nu le mai spunem de "ala micu' ", (dragut de altfel) atunci chiar n-or sa vrea sa mai vina   lol  lol  lol

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

29

Re: Intalnire Bucuresti Plazza Romania

...distanta asta ma omoară  mad