21

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Da, belea, e la mama naibii pe romaneste, sigur nu nimeresc acolo de una singura, sau cel putin nu in timp util sau fara cheltuieli fabuloase. Clar solicit ajutoare cand va fi sa vin :fbr  :fbr

Etiamsi omnes, sed non ego.

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Cezara A scris:

Da, belea, e la mama naibii pe romaneste, sigur nu nimeresc acolo de una singura, sau cel putin nu in timp util sau fara cheltuieli fabuloase. Clar solicit ajutoare cand va fi sa vin :fbr  :fbr

Stai fara griji fata ca nu te las eu in drum, tu sa ajungi in Bucuresti ca te scot eu la Plaza. ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

23

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

acvariidevis A scris:
Cezara A scris:

Da, belea, e la mama naibii pe romaneste, sigur nu nimeresc acolo de una singura, sau cel putin nu in timp util sau fara cheltuieli fabuloase. Clar solicit ajutoare cand va fi sa vin :fbr  :fbr

Stai fara griji fata ca nu te las eu in drum, tu sa ajungi in Bucuresti ca te scot eu la Plaza. ^:)^  ^:)^  ^:)^

Desigur, eu ii trimisesem colegei doar orientativ asa ca sa-si faca o idee cam pe unde este locatia. Din atatia baieti draguti se va gasi careva sa o ajute si pe Cezara, cu siguranta....

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

24

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Andi66 A scris:
acvariidevis A scris:
Cezara A scris:

Da, belea, e la mama naibii pe romaneste, sigur nu nimeresc acolo de una singura, sau cel putin nu in timp util sau fara cheltuieli fabuloase. Clar solicit ajutoare cand va fi sa vin :fbr  :fbr

Stai fara griji fata ca nu te las eu in drum, tu sa ajungi in Bucuresti ca te scot eu la Plaza. ^:)^  ^:)^  ^:)^

Desigur, eu ii trimisesem colegei doar orientativ asa ca sa-si faca o idee cam pe unde este locatia. Din atatia baieti draguti se va gasi careva sa o ajute si pe Cezara, cu siguranta....

Eu nu sint dragut dar sint baiat, asa ca o ajut daca vrea! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

25

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Foarte dragut din partea voastra, stiu eu ca am sa dau numai de oameni de calitate cand am sa vin. Abia astept sa va cunosc. Stati linistiti, nu voi ezita sa apelez la ajutorul vostru. Adica sigur o voi face, pentru ca imi doresc sa ajung unde trebuie :sbr

Etiamsi omnes, sed non ego.

26

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Hey, m`am gandit cand vin sa aduc si melcisorii mei, 3 Neritine sa le marit. De asemenea ma gandeam sa aduc si una doua plantute din acvariul meu, ca vine vremea de tuns, modest, ca mai mult nu am de unde, dar gratis.

Daca mai doreste cineva din Constanta sa aduc ceva la capitala, ma ofer, dar in limita bunului simt, si cu conditia sa nu ma puna sa alerg tot orasul sa le iau. Exclus carat saci lol  lol  lol

Etiamsi omnes, sed non ego.

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Cezara A scris:

Hey, m`am gandit cand vin sa aduc si melcisorii mei, 3 Neritine sa le marit. De asemenea ma gandeam sa aduc si una doua plantute din acvariul meu, ca vine vremea de tuns, modest, ca mai mult nu am de unde, dar gratis.

Daca mai doreste cineva din Constanta sa aduc ceva la capitala, ma ofer, dar in limita bunului simt, si cu conditia sa nu ma puna sa alerg tot orasul sa le iau. Exclus carat saci lol  lol  lol

daca esti amabila poate imi aduci si mie 30-40 de garizi  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

28 Editat de Cezara (2010-11-28 03:17)

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Uite maine de la munca direct la prins garizi ma duc.

Ps: treaba cu, nu alerg tot orasul dupa diverse include si nu ma duc sa pescuiesc/prind diverse vietuitoare. Te las pe tine si pe Ciprian lol  lol  lol aveti trecut :fp


LE: Am vazut ca e la moda sa donezi melci de substrat, asa ca daca folosesc cuiva pot aduce si de aceia, ca am o super colonie nocturna :fbr

Etiamsi omnes, sed non ego.

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Daca te apucai de prins garizi, eu bateam drumul pana la Constanta numai sa te privesc  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

30

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

lol  lol  da, gluma gluma dar indraznesc si eu cu o rugaminte la voi. Daca puteti sa va interesati, poate imi gasiti si mie pe undeva, ca voi va cunoasteti mai bine intre voi, o bucata cam cat pumnul ( pumnul meu, nu al vostru ) de roca vulcanica. Contra cost evident. Doar ca nu am gasit nicaieri in cta, doar o bucata mare rau de tot si nu am nevoie de asa ceva. Daca va face placere sa puneti o intrebare-doua v`as ramane recunoscatoare. Multumesc

Etiamsi omnes, sed non ego.

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Cezara A scris:

lol  lol  da, gluma gluma dar indraznesc si eu cu o rugaminte la voi. Daca puteti sa va interesati, poate imi gasiti si mie pe undeva, ca voi va cunoasteti mai bine intre voi, o bucata cam cat pumnul ( pumnul meu, nu al vostru ) de roca vulcanica. Contra cost evident. Doar ca nu am gasit nicaieri in cta, doar o bucata mare rau de tot si nu am nevoie de asa ceva. Daca va face placere sa puneti o intrebare-doua v`as ramane recunoscatoare. Multumesc

daca vrei iti pot pune eu deoparte o bucata  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

32

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Oh, ti`as multumi din suflet. Sa nu fie prea mare atata tot, ca dupa aia nu mai arata bine in micul meu borcan. Super, daca poti sa mi`o aduci la intalnire. Multumesc :hug

Etiamsi omnes, sed non ego.

33

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

domnu' florin sa faci si dumneata poze de la intalnire wink

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Cezara A scris:

Oh, ti`as multumi din suflet. Sa nu fie prea mare atata tot, ca dupa aia nu mai arata bine in micul meu borcan. Super, daca poti sa mi`o aduci la intalnire. Multumesc :hug

am trait sa o aud si pe asta sa imi ceara o femeie una "sa nu fie prea mare" de piatra era vb.................................... :stupid  :stupid  :stupid

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

La ce ora fixam intalnirea?

36

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Eu as sugera sa ramana la ora 13, ca sa ne bucuram si de prezenta Alexiei

Etiamsi omnes, sed non ego.

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

femeile, te nenorocesc mai rau decat drogurile, incet dar sigur ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^
daca ai curiozitatea sa le gusti devii dependent de la prima consumatie  ^:)^  ^:)^  ^:)^
Intalnirea ramane la ora 13.00

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

38

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

Stimati colegi  smile
Pot obtine aprobarea de a participa si eu la aceasta intalnire ?
Daca raspunsul este afirmativ , a-mi prezint din acest moment prezenta .

rabdare si tutun :smoke    0722.731.565 "Cosmote"

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

S-ar putea sa ajung si eu smile.

Cele mai ieftine sisteme CO2, fertilizanti, butelii, lampi la comanda, etc

Re: Intalnire Bucuresti 28.11.2010

orly A scris:

Stimati colegi  smile
Pot obtine aprobarea de a participa si eu la aceasta intalnire ?
Daca raspunsul este afirmativ , a-mi prezint din acest moment prezenta .

Esti bine venit printre noi

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.