21

Re: radare prin tara

si daca ar da, nu sunt exacte. In fiecare zi dau la radio unde sunt amplaste radarele(si mereu zic aceleasi locuri).

Re: radare prin tara

crezi tu ca-l prinzi cu mata in sac???...pe unde o fi fost in noaptea respectiva???..... lol  lol  lol  big_smile  :apl  :apl  :pp  :pp  :noroc

“Misiunea mea este sa- mi omor timpul, a lui - sa ma omoare pe mine.
Ne întelegem bine, ca între asasini.”
Emil Cioran

23

Re: radare prin tara

vreau doar sa stiu daca era acolo sau nu, oricum tind sa cred politia nu pe el

in continuare caut pe site-ul politiei amplasarea radarelor mobile in bucuresti pe o luna,nu gasesc nimic

maimutica stiu ca sunt cam aceleasi mereu, dar nu sunt non stop prezente. ma intereseaza daca in ziua respectiva era prezent radarul in zona din sectorul 3. in general este, dar nu mereu

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

24

Re: radare prin tara

http://vl.politiaromana.ro/atentie_radar.htm
PS. Se pare ca nu mai este de actualitate, ma interesez și iți comunic mâine! :sok

25 Editat de allexya (2010-11-29 20:50)

Re: radare prin tara

pelly67 A scris:

http://vl.politiaromana.ro/atentie_radar.htm
PS. Se pare ca nu mai este de actualitate, ma interesez și iți comunic mâine! :sok

daca poti face asta iti raman indatorata  :kiss pe bucuresti doar tongue nu si valcea  tongue
radare mobile in noiembrie

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

26

Re: radare prin tara

allexya A scris:

vreau doar sa stiu daca era acolo sau nu, oricum tind sa cred politia nu pe el

in continuare caut pe site-ul politiei amplasarea radarelor mobile in bucuresti pe o luna,nu gasesc nimic

maimutica stiu ca sunt cam aceleasi mereu, dar nu sunt non stop prezente. ma intereseaza daca in ziua respectiva era prezent radarul in zona din sectorul 3. in general este, dar nu mereu

astea se fac cu ordin de serviciu(cele anuntate de ei sunt chipurile pentru a preveni - cum sunt si indicatoarele"Atentie radar"), si atea nu prea cred sa fie facute publice(cel putin asa cred eu, nu sunt sigur).

27

Re: radare prin tara

macar sa comunice ulterior unde s-au aflat sau sa fac un fel de cerere ca sa aflu daca era sau nu. daca aflu numele politistului pot afla unde era detasat in ziua aia?
of la naiba ca nu am nici o relatie la politie  :fcry

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

28

Re: radare prin tara

allexya A scris:
pelly67 A scris:

http://vl.politiaromana.ro/atentie_radar.htm
PS. Se pare ca nu mai este de actualitate, ma interesez și iți comunic mâine! :sok

daca poti face asta iti raman indatorata  :kiss pe bucuresti doar tongue nu si valcea  tongue
radare mobile in noiembrie

..pe București  desigur...sa-l prindem pe crocodil!  lol  lol

29 Editat de Andi66 (2010-11-29 21:53)

Re: radare prin tara

Amplasarea aparatelor radar Bucuresti (sursa: politia românã)

Sistemele de supraveghere video montate pe echipajele Brigazii de Politie Rutiera sunt folosite pentru inregistrea celor care depasesc viteza maxima admisa, pe timpul noptii, pe urmatoarele artere :

Calea Dorobantilor,
Sos. Virtutii,
Str. Turda,
Calea 13 Septembrie,
Bd. Nicolae Grigorescu,
Bd. Lascar Catargiu,
Bd. Iuliu Maniu,
Drumul Taberei,
Sos. Mihai Bravu,
Calea Vacaresti,
Splaiul Independentei,
Bd. Unirii,
Bd. G-ral Magheru,
Sos. Kiseleff,
Bd. Aviatorilor.

Ziua, acestea sunt utilizate pentru filmarea, in vederea aplicarii masurilor legale conducatorilor auto care opresc neregulamentar, depasesc coloana de autovehicule oprite la semafor sau blocheaza centrul intersectiei, perturband desfasurarea traficului rutier.

Te poti abona sa primesti lista cu amplasarea radarelor, aici: http://www.codulrutier.ro/index.php?pn= … ere-alerte

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

30

Re: radare prin tara

si inafara de acestea s-or mai putea monta si altele? ocazional?

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....