41

Re: Arta(in ochii unora)

BTW am o nelamurire .Deraiez putin de la topic ca sa pun o intrebare asa de curiozitate .De ce am titlul argint ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

42

Re: Arta(in ochii unora)

aqua A scris:

BTW am o nelamurire .Deraiez putin de la topic ca sa pun o intrebare asa de curiozitate .De ce am titlul argint ?

lol  lol puneti-i omului titlul Chihlimbar  lol

43

Re: Arta(in ochii unora)

Ancistrus A scris:
aqua A scris:

BTW am o nelamurire .Deraiez putin de la topic ca sa pun o intrebare asa de curiozitate .De ce am titlul argint ?

lol  lol puneti-i omului titlul Chihlimbar  lol

nu de asta ancistrus dar e putin ilogic caci titlul "Argint" se dobandeste cand ai facut 20 de posturi .Eu am 2500

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

44

Re: Arta(in ochii unora)

aqua A scris:

nu de asta ancistrus dar e putin ilogic caci titlul "Argint" se dobandeste cand ai facut 20 de posturi .Eu am 2500

   S-o fi resetat...  lol, dar la ce-ti trebuie tie metalele astea pretioase? Te gandesti ca ai asa... un fel de coronita? :omfg

PS: Rog un moderator la mine sa treaca Ipsos, multumesc frumos lol

45

Re: Arta(in ochii unora)

Ancistrus A scris:
aqua A scris:

nu de asta ancistrus dar e putin ilogic caci titlul "Argint" se dobandeste cand ai facut 20 de posturi .Eu am 2500

   S-o fi resetat...  lol, dar la ce-ti trebuie tie metalele astea pretioase? Te gandesti ca ai asa... un fel de coronita? :omfg

PS: Rog un moderator la mine sa treaca Ipsos, multumesc frumos lol

sau carbune  hmm

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

46

Re: Arta(in ochii unora)

Domnul Ancistrus.Nu stiu ce te face sa crezi ca mie mi-ar pasa de metalele pretioase de sub avatar !
Singurele Profiluri care iti afecteaza modul de utilizare al forumului sunt Moderator/administrator si avertizat ! eram doar curios,cum am spus !
deja am deraiat mult prea mult de la subiect.

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

47

Re: Arta(in ochii unora)

aqua A scris:

Domnul Ancistrus.Nu stiu ce te face sa crezi ca mie mi-ar pasa de metalele pretioase de sub avatar !
Singurele Profiluri care iti afecteaza modul de utilizare al forumului sunt Moderator/administrator si avertizat ! eram doar curios,cum am spus !
deja am deraiat mult prea mult de la subiect.

   Nici tu nu stii de gluma? Si de ce deraiezi? Ramai la subiect lol

48

Re: Arta(in ochii unora)

Ancistrus A scris:

   Nici tu nu stii de gluma? Si de ce deraiezi? Ramai la subiect lol

Daca vrei sa glumesti fa omul sa inteleaga ca este o gluma .
Tu deja ma suspectai intrebundu-ma "la ce iti trebuie metalele astea pretioase?"

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

49

Re: Arta(in ochii unora)

aqua A scris:
Ancistrus A scris:

   Nici tu nu stii de gluma? Si de ce deraiezi? Ramai la subiect lol

Daca vrei sa glumesti fa omul sa inteleaga ca este o gluma .
Tu deja ma suspectai intrebundu-ma "la ce iti trebuie metalele astea pretioase?"

   Raducuuuuuu! Calm, prietene! Ai "argint", pentru ca ti-am schimbat eu vechea denumire "pacaliciul", am zis ca talentul tau de desenator trebuie rasplatit cumva, uitind afinitatile tale cu acvaristica. In privinta ta, am ambitii mari, vei avansa in calificative numai pe merit, nu ca altii, dupa 20 posturi, sunt deja tatici! lol
   Daca ar fi sa iau in consideratie strict talentul tau de desenator, ai avea de mult un calificativ maxim si unicat! :apl  ^:)^

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

50

Re: Arta(in ochii unora)

Domnu' Radu asa este ! cu acvaristica am stagnat .Asta din cauza faptului ca a trebuit sa ma axez mai mult pe arta in ultimul timp .Acvaristica inca este o pasiune care va ocupa un loc important in inima mea .Nu am mai dat pe la acvaristica deoarece acvariul meu nu s-a schimbat mult de la ultima prezentare.Mi-ar fi fost rusine fata de cei experimentati care ma cunosc de mult timp si de mine insumi sa prezint un acvariu care nu s-a schimbat mai deloc in aproape un an .Sper sa intelegeti smile
O seara buna !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise