21

Re: Salut

Salutare si bine ai venit smile
Am patit-o si eu o data cu hranitorul automat fiind plecat o saptamana din localitate doar ca al meu a cazut in acvariu (cauza fiind o pisica), nu stiu cate zile a stat acolo, cert e ca nu s-a mai uitat nimeni din familie la acvariu in acest timp si totusi nu a murit nici o vietuitoare.

22

Re: Salut

Salut si bine ai venit!
Am mai spus si in alt topic....sa fi murit pestii din cauza ca au mancat prea mult ??? Iar daca este vorba doar de cateva zile, pestii pot rezista fara sa manance fara nicio problema, peste o saptamana incepe disperarea....S-ar putea sa fie vorba de altceva.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

23

Re: Salut

AquaFishing A scris:

Nu  conteaza dar nu puteam sa ma abtin nu Ancistrus a sups ca eu  :-  .... :hug

   Ai momente in care imi este cam greu sa cred ca esti de nationalitate romana smile, ce ai spus in fraza asta? big_smile

24 Editat de AquaFishing (2011-04-20 13:21)

Re: Salut

Ai dreptate am petrecut 7 ani in Olanda :froll  mam  intors acum 2 ani.Dar motivul nu cred ca e acela .... :hug  ma cam grabesc  lol  lol



:stupid  :stupid  :stupid  Citez MirceaL

Eu asa am facut cum a zis Ancistrus am dat cheia unui vecin 


Nu tu ai zis   :fmad   eu am zis  :fok  :fp

25 Editat de Andi66 (2011-04-20 23:39)

Re: Salut

AquaFishing A scris:

Ai dreptate am petrecut 7 ani in Olanda :froll  mam  intors acum 2 ani.Dar motivul nu cred ca e acela .... :hug  ma cam grabesc  lol  lol

Eu cred ca nu ai nicio scuza....s-au nu stiai cum sa ne spui ca ai stat in Olanda. Si ce daca ?

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: Salut

Te rog Andi eu nu mam scuzat  neutral   SI ce Daca? esti cam nesimtit sti  chiar daca unu Useri mau criticat am tacut nu am spus nimic dar eu am limitele mele.....daca vezi ce am scris acolo

Motivul nu cred ca e acela......Ma cam grabesc


Te rog frumos ...sau nu ....Te implor daca vezi vreun topic, intrebare. Scrisa de mine nu mai intra....sau  intra dar nu scrie nici un comentariu .......Nu am 7 ani sa iti accept insultele neutral

27

Re: Salut

Prietene, nu te-a insultat nimeni, chiar daca vrei tu nu am s-o fac pentru ca in in vocabularul limbii romane pe care o stiu eu nu prea sunt cuvinte jignitoare. Sa sti ca si altii au mai stat pe afara si s-au plimbat destul, la tine nu prea se vede. Nu prea avem ce sa ne spunem.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: Salut

AquaFishing A scris:

Te rog Andi eu nu mam scuzat  neutral   SI ce Daca? esti cam nesimtit sti  chiar daca unu Useri mau criticat am tacut nu am spus nimic dar eu am limitele mele.....daca vezi ce am scris acolo

Motivul nu cred ca e acela......Ma cam grabesc


Te rog frumos ...sau nu ....Te implor daca vezi vreun topic, intrebare. Scrisa de mine nu mai intra....sau  intra dar nu scrie nici un comentariu .......Nu am 7 ani sa iti accept insultele neutral

Pari un băiat simpatic, dar prietene, dacă se pune cineva să corecteze ce scrii... Multi stam prin ţări mai darnice, dar asta nu e o scuza să terfelim limba romana. In altă ordine de idei, eu zic ca iarbă aia din olanda ti-a cam stricat echilibrul interior, ca prea repede te-ai atacat la o mica gluma.

Re: Salut

Mircea te rog uitate  ca nu e primul care f ace o mica gluma...si am mai zis NU E O SCUZA ......Daca eu respect pe cineva respectul sa vina si de la el  :froll 

Dar  uni oameni........ :-

30

Re: Salut

AquaFishing A scris:

Mircea te rog uitate  ca nu e primul care f ace o mica gluma...si am mai zis NU E O SCUZA ......Daca eu respect pe cineva respectul sa vina si de la el  :froll 

Dar  uni oameni........ :-

   Ai perfecta dreptate dar de aici pina la a jigni in mod explicit (vezi cuvintul "nesimtit") este drum lung. Evident ca este imposibil, ca pe un asltfel de forum, sa nu existe polemici dar ele trebuie purtate in limitele bunului simt.
   Gindeste-te bine, daca nu cumva ironiile unor colegi nu au fost justificate de insasi atitudinea ta si mai ales de modul in care vandalizezi limba romana. Ti-am mai spus intr-un post anterior, respectul celor din jur se cistiga si prin forma in care te adresezi, aspect care la urma urmelor reflecta chiar respectul fata de tine insuti.
   Incearca si dovedeste-ti in primul rind tie insuti, ca nu esti iremediabil pierdut pentru lumea civilizata.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Salut

Nu mai spun nimic......Patez doar topicul sarmanului om  :fmad


Uite chiar daca mie nu mi se pare corect.....Si deja asta e  alta lume......I apologize :sok

Re: Salut

Mai bine o lasam asa, a zis Dl Radu cam ce era de zis! Sustin si eu ca de la "si ce daca" in gluma pana la "nesimtit" ... e cale lunga (Olanda - Dej).
Dane, ai reusit sa arunci automatul ala de mancare? Pune unu cu monezi, poate nu mai smile) patesti asa... Asteptam poze cu noile achizitii!