41 Editat de MARCO555 (2011-05-28 00:59)

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Florin Mazilu  poti inchide te rog topicul ,sa ii mai vad eu pe colegi ce alt subiect la fel de incins o sa mai gaseasca   big_smile  big_smile  big_smile  :fbr  :fbr  :fbr  , nu imi trmiteti pm-uri ca altul nu o sa mai deschid   luati-va adio de la scris in seara asta  :fok  :fok  :fok 
Multumesc acvariidevis pentru gazduire

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

42 Editat de Ancistrus (2011-05-28 03:02)

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Vand HC Cuba urgent, se poate vedea in poza angajatul cum il masoara
http://img689.imageshack.us/img689/4013/hccuba.jpg
am pentru toata lumea, nu va mai certati!!!

PS: @MARCO555 si @Dan1981 daca va dadea @insomnia Ludwigia in loc de HC Cuba? lol  Adica... mai e problema si ce cumperi nu doar ce vinde persoana...

43 Editat de costyy_78 (2011-05-28 08:39)

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

.

44 Editat de MARCO555 (2011-05-28 13:25)

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Ancistrus adica tu ce ai vrea sa spui ca doar cine se pricepe sa cumpere ca nu inteleg  , in primul rand ambalat fiind era foarte asemanator cu cuba insa dezvoltarea sa in acvariu  a fost alta decat cuba , in al doilea rand vezi ca ma fac ca nu inteleg substratul a ceea ce ai vrut tu sa insinuezi(vezi doamne noi suntem praf si bine a facut insomnia ca ne-a vandut ce ne-a vandut)deoarece  nu stau sa imi pun mintea cu unul care cauta de cand a venit pe acest forum decat scandal si harta cu absolut toata lumea.
Am uitat ancistrus pune si u o poza cand o sa iti faci un acvariu nu doar cu pesti si acvarii de oriunde alt loc  numai de la u de acasa nu am vazut nimic , stiu ca ai sa spui, cand aveai u acvariu nimeni din lume de defapt nu din lume din galaxie si poate din alte lumii nedescoperite nu avea acvariu  :fok  :fok  :fok

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

45

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

MARCO555 A scris:

Ancistrus adica tu ce ai vrea sa spui ca doar cine se pricepe sa cumpere ca nu inteleg  , in primul rand ambalat fiind era foarte asemanator cu cuba insa dezvoltarea sa in acvariu  a fost alta decat cuba , in al doilea rand vezi ca ma fac ca nu inteleg substratul a ceea ce ai vrut tu sa insinuezi(vezi doamne noi suntem praf si bine a facut insomnia ca ne-a vandut ce ne-a vandut)deoarece  nu stau sa imi pun mintea cu unul care cauta de cand a venit pe acest forum decat scandal si harta cu absolut toata lumea.

   Eu am vrut sa spun ca cel care vinde (nu ma refer la cazul de fata) nu se pricepe foarte bine si vinde altceva. Era destul de simplu de inteles, dar posibil tu traiesti dupa principiul "de ce simplu si nu complicat".

PS: Iti multumesc ca-mi urmaresti "evolutia" pe acest forum chiar daca nu te-a pus nimeni. Nu caut sa ma cert cu nimeni ci reusesc sa ma cert cu oameni slabi la capitolul comunicare, genul tau.

PS1:

MARCO555 A scris:

Am uitat ancistrus pune si u o poza cand o sa iti faci un acvariu nu doar cu pesti si acvarii de oriunde alt loc  numai de la u de acasa nu am vazut nimic , stiu ca ai sa spui, cand aveai u acvariu nimeni din lume de defapt nu din lume din galaxie si poate din alte lumii nedescoperite nu avea acvariu  :fok  :fok  :fok

   Am pus si poze si film, dar m-as mira sa fii tu cel de la care am eu nevoie de sfaturi/idei/critici in ceea ce priveste acvariul/acvariile mele, si deci poti considera ca acvaristica pe care o cunosc eu este pentru tine ca venita "din alte lumii", deci iti multumesc ca existi, ca sa am si eu un exemplu de "asa nu", altfel m-as zapaci de cap lol. Iti urez Star Trek placut ca vad ca-ti plac povestirile SF... galaxiile... alte lumi... pff :apl, dar ar fi bine sa te mai intorci cu picioarele pe pamant cel putin cand te apuci sa comunici cu fiintele umane lol

PS2: Apropo dar litera "u" de ce o tot folosesti? Ai inventat vreun cuvant de legatura nou? ^:)^

46

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Astazi 11:16

Inteligentule, geniule ,atotstiitorule narcisistule repet si scriu cu litere de tipar NARCISISTULE  mai este cineva care sa se ridice la nivelul pretentiilor tale pe acest forum o singura persoana pe care sa consideri tu ca nu o surclasezi prin ceea ce sti tu prin ceea ce crezi tu ca deti pentru ca nu exista ceea ce tu visezi sa ai si doar traiesti intr-o lume imaginara creata de propiile tale frustrari de faptul ca nu poti mai mult de atat .
Vad ca te consideri o persoana comunicativa si cu reale aptitudini de profesor de limba si literatura romana insa ceea ce scri unei pesoane daca exista si o a doua si o a zecea sau o a mia persona cu care intri in conflict (vezi cazul meu si a lui ciprian )te repeti la infitit ceea ce ma duce cu gandul ca esti plictisitor si la un momentdat devi agasant de obositor .
Ca sa te readuc pe tine cu picioarele pe pamant nu pot decat sa iti spun ca la cati pesti acvarii si alte lucruri ce tine de acvaristica i-au trecut prin mana lui ciprian , tu si daca ai sa stai in casa si o sa vizualizezi pe net o perioada de cativa ani buni tot nu o sa te poti lauda ca ai ajuns la nivelul sau in acvaristica
Uite pentru ca nu imi provoci nimic altceva decat sentimentul de mila atat mila  si nimic mai mult , daca vrei am pe balcon un acavriu de 160 de lt cu capac si instalatie electrica poti veni ca ti-l donez tie si mai o sa iti donez si cateva vietuitoare asta din mila pentru tine

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

47 Editat de Ancistrus (2011-05-28 15:09)

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

MARCO555 A scris:

Inteligentule, geniule ,atotstiitorule narcisistule repet si scriu cu litere de tipar NARCISISTULE  mai este cineva care sa se ridice la nivelul pretentiilor tale pe acest forum o singura persoana pe care sa consideri tu ca nu o surclasezi prin ceea ce sti tu prin ceea ce crezi tu ca deti pentru ca nu exista ceea ce tu visezi sa ai si doar traiesti intr-o lume imaginara creata de propiile tale frustrari de faptul ca nu poti mai mult de atat .
Vad ca te consideri o persoana comunicativa si cu reale aptitudini de profesor de limba si literatura romana insa ceea ce scri unei pesoane daca exista si o a doua si o a zecea sau o a mia persona cu care intri in conflict (vezi cazul meu si a lui ciprian )te repeti la infitit ceea ce ma duce cu gandul ca esti plictisitor si la un momentdat devi agasant de obositor .
Ca sa te readuc pe tine cu picioarele pe pamant nu pot decat sa iti spun ca la cati pesti acvarii si alte lucruri ce tine de acvaristica i-au trecut prin mana lui ciprian , tu si daca ai sa stai in casa si o sa vizualizezi pe net o perioada de cativa ani buni tot nu o sa te poti lauda ca ai ajuns la nivelul sau in acvaristica
Uite pentru ca nu imi provoci nimic altceva decat sentimentul de mila atat mila  si nimic mai mult , daca vrei am pe balcon un acavriu de 160 de lt cu capac si instalatie electrica poti veni ca ti-l donez tie si mai o sa iti donez si cateva vietuitoare asta din mila pentru tine

   Mda se pare ca initial ti-ai ascuns foarte bine complexele, dar acum s-au vazut in toata splendoarea lor. Nu ma intereseaza ce crezi despre mine drept pentru care incearca sa ma ignori de acum... ar fi ciudat sa-mi pierd narcisismul din cauza unuia ca tine :omfg

PS: Consider ca Ciprian este un om matur (spre deosebire de tine) si nu are nevoie de purtator de cuvant.

48

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Hai  dute linistit si mai vizioneaza niste acvarii. lol

49

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Dan1981 A scris:

Hai  dute linistit si mai vizioneaza niste acvarii. lol

   Se scrie "du-te", dar de ce-l trimiti la vizionari? Eram doar curios lol

50

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Dane lasa-l ma nu merita iti spun eu asta doreste si chiar nu are rost sa ii facem pe plac  , unele persoane nu merita osteneala , trebuiesc tratate cu ignoranta

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

51 Editat de Dan1981 (2011-05-28 15:44)

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

:smoke

52 Editat de Ancistrus (2011-05-28 15:48)

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Dan1981 A scris:

S-au intalnit munti cu munti dar oameni cu oameni nicusor e mica lumea.

    Ne putem intalni oricand, dar se pare ca modul tau de exprimare este unul parsiv, nicidecum unul normal. Parsiveste poti face multe, intrebarea este ce poti face normal, cu puterile tale :-

PS: Dragii mei @Dan1981 si @MARCO555 sa ma scuzati ca m-am coborat la mintea voastra, imi place sa ma mai copilaresc si eu din cand in cand lol
PS: @Dan1981 iti copiasem deja amenintarea, degeaba ai editat :stupid

53

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

:apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl

54

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Nu dan a editat ci eu , asta pentru ca tu chiar nu meriti osteneala , iar de acum in colo poti abera linistit cat vrei  , ignoranta este cel mai bun tratament impotriva persoanelor ca tine

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

55 Editat de Ancistrus (2011-05-28 16:04)

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

MARCO555 A scris:

Nu dan a editat ci eu , asta pentru ca tu chiar nu meriti osteneala , iar de acum in colo poti abera linistit cat vrei  , ignoranta este cel mai bun tratament impotriva persoanelor ca tine

   Asta inseamna ca ai doua conturi aici? Personalitati multiple lol, oricum nu stiu daca ai voie...

56

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Baneaza-ma hah ha ha ha ha  ^:)^  ^:)^  ^:)^  :fok  :fok  :fok  :fbr  :fbr  :fbr

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

57

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

MARCO555 A scris:

Baneaza-ma hah ha ha ha ha  ^:)^  ^:)^  ^:)^  :fok  :fok  :fok  :fbr  :fbr  :fbr

" - ESTE INTERZIS:     
     
     c) Cedarea contului personal de pe forum catre un alt user.
     d) Crearea de conturi multiple, pe forum (clone)

     SANCTIUNI
     
     In raport de gravitatea abaterilor de la prezentul regulament si de frecventa acestora, sanctiunile aplicate membrilor forumului "Acvarii de Vis", sunt:
     
     1. Avertizare verbala explicita, in cadrul subiectului in care s-a constatat abaterea sau prin intermediul P.M.-ului.
     2. Avertizare sub forma de statut vizibil/public, cu ajutorul cuvintului "AVERTIZAT", amplasat sub profilul in site al userului.
     3. Suspendare sub forma de statut vizibil/public, cu ajutorul cuvintului "RESTRICTIONAT", amplasat sub profilul in site al userului, caz in care userul nu poate activa sub nicio forma pe forum.
     4. Eliminare prin stergerea contului userului, astfel disparind toate datele/posturile acestuia de pe forum, mai putin eventualele contributii aduse prin articole, materiale, etc., considerate utile de administratie."

   
   Citat din regulament, deci nu te baneaza nimeni dar unul dintre conturi ar trebui sa dispara :apl

58

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

:apl  :apl  :apl  :apl

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

59

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

:apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl

60

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Ancistrus A scris:
Dan1981 A scris:

S-au intalnit munti cu munti dar oameni cu oameni nicusor e mica lumea.

    Ne putem intalni oricand, dar se pare ca modul tau de exprimare este unul parsiv, nicidecum unul normal. Parsiveste poti face multe, intrebarea este ce poti face normal, cu puterile tale :-

PS: Dragii mei @Dan1981 si @MARCO555 sa ma scuzati ca m-am coborat la mintea voastra, imi place sa ma mai copilaresc si eu din cand in cand lol
PS: @Dan1981 iti copiasem deja amenintarea, degeaba ai editat :stupid

Aveti grija cu individul asta, o sa va propuna sa va bateti in ringul de box sau o sa va ameninte ca va bate pana strigati viol.  :stupid   smile)