21

Re: Acvariu Constanta

Salut la toata lumea,
Am vazut ca scrie acolo acvarii de vis... nu reuseam sa inteleg despre ce e vorba, apoi mi-am imaginat ca e vorba de o firma care se ocupa si m-am bucurat.
Prima oara am fost la acest Acvariu din Constanta cand eram un pusti, 4-5 ani, acum dupa 20 de ani am mers iar si am fost placut impresionat.

Echipa "Acvarii de vis" felicitari cu ajutorul vostru am inviat o pasiune de cand eram un pusti.

Acvariul cu crevetii Red Cerry mi sa parut exceptional, dar si cel marin.

Toate cele bune, cu prima ocazie cand mai merg la mare mai trec pe acolo.

Re: Acvariu Constanta

AdrianS A scris:

Salut la toata lumea,
Am vazut ca scrie acolo acvarii de vis... nu reuseam sa inteleg despre ce e vorba, apoi mi-am imaginat ca e vorba de o firma care se ocupa si m-am bucurat.
Prima oara am fost la acest Acvariu din Constanta cand eram un pusti, 4-5 ani, acum dupa 20 de ani am mers iar si am fost placut impresionat.

Echipa "Acvarii de vis" felicitari cu ajutorul vostru am inviat o pasiune de cand eram un pusti.

Acvariul cu crevetii Red Cerry mi sa parut exceptional, dar si cel marin.

Toate cele bune, cu prima ocazie cand mai merg la mare mai trec pe acolo.

In primul rand iti multumim pt. mesaj, in al doilea rand ne bucura faptul ca aceasta mica expozitie isi atinge scopurile. Iti spun ca din acelasi motiv am tinut atat de mult sa facem aceasta expozitie, care pt inceput este destul de micuta, insa promitem ca in anii ce urmeaza sa marim investitiile.
http://www.acvariidevis.ro/acvarii/de-a … nstanta/37

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

23

Re: Acvariu Constanta

Salut, am vazut k ai postat mai multe chestii cu acv dn constanta, am fost si eu si vroiam sa te intreb (poate esti in domeniu) de ce sturionii au excrescentele alea ciudate pe inotatoare si .... cam peste tot sad

Gott mit uns!

24

Re: Acvariu Constanta

pigeon mov A scris:

Salut, am vazut k ai postat mai multe chestii cu acv dn constanta, am fost si eu si vroiam sa te intreb (poate esti in domeniu) de ce sturionii au excrescentele alea ciudate pe inotatoare si .... cam peste tot sad

imi este frica sa nu fie ceva boala de piele !
Ala cred ca e si cel mai vechi acvariu care este acolo ! Eu il stiu de acum 20 de ani!

25

Re: Acvariu Constanta

stiu k e vechi mar ma gandeam k esti d acolo si cunosti

Gott mit uns!

26

Re: Acvariu Constanta

Am fost in vara asta ce-a trecut de doua ori la Acvariul C-ta dar sa fiu sincera nu m-a dat pe spate din cauza acvariului central care mi se pare mic pentru acei pesti uriasi si multi si nu are nici o planta!!!!!!!!!Alte acvarii (vezi cel din Barsa.)imita exact viata din ocean,mari etc.Saracii parca-s intr-o cusca:(

laura-rac

27

Re: Acvariu Constanta

Salutare,

Am fost si eu astazi pe acolo...Apropos. e 20lei intrarea pentru adulti tongue.
Dar isi merita fiecare banutz smile.
Mie cel putin mi-a placut cum era totul aranjat (la dunga:P) si curat.
Acvariile curate, prezentabile, felicitari "acvariidevis".

me_gaton@yahoo.com / 0761817997 / Drumul Taberei (Afi Palace)