361

Re: Plantat 320l

Multumesc domnu`Florin  :noroc ,da sa sti ca am fost prin zona, da  lol , m-am gandit sa-i lasam pe ai mai tineri sa se desfasoare nestingheriti de dinozauri  :apl  Ma bucur sa te regasesc pe pozitie!

362

Re: Plantat 320l

Foarte frumos acvariul  :apl De pesti nu mai zic...  :flove Felicitari!

363

Re: Plantat 320l

Excelent arata si acvariul si pestii  :apl

Re: Plantat 320l

Superbi pestii,felicitari ca reusesti sa cresti asa minunatii  :apl

marian37

365

Re: Plantat 320l

Marele maestru e "back in business"  :apl  :apl  :apl

Re: Plantat 320l

felicitari!super !cam cat timp ti-a luat?

367

Re: Plantat 320l

Multumesc! Nu am iesit ever din "business" smile
@adrian _matache : Ce anume? Pestii, sa ii cresc, cam un an de zile, plantele, cam juma`de an, in mare au fost plante simple , ce au crescut cu nutrienti la minimum, deci au fost oarecum de umplutura, discusii mici trebuiesc hraniti des.Oricum pestanii ,in vara ii dau si ma rentorc la gradinarit acvatic

Re: Plantat 320l

ma refeream la plante.trebui sa incep sa am si eu rabdare.   ;-)
oricum felicitari si e de apreciat!

369

Re: Plantat 320l

ma pot inscrie pe lista de plasare a discusilor din vara ?

370

Re: Plantat 320l

http://i943.photobucket.com/albums/ad278/bratulescunarcis/_DSC7345_zps03491885.jpg
Up date : au disparut pestanii si s-au inmultit plantele.Estimare evolutie 80% Sper sa va placa smile

371

Re: Plantat 320l

mie imi place, mai ales zona din dreapta, cu felul cum curge H tripartita

372

Re: Plantat 320l

Ca de obicei, un bazin super :noroc

373

Re: Plantat 320l

salut Narcis, nu am mai vorbit de foarte multa vreme, la un moment dat chiar am crezut ca ai renuntat la aceasta pasiune. ma bucura faptul ca inca ne mai incanti privirile cu asemenea bazin.

acum sincer ,privind acest bazin chiar ca mi-ai reanviat pasiunea pentru plantate.

Spor in continuare.

Costi.

374

Re: Plantat 320l

Multumesc fratilor smile !
Costi, sunt prea inebunit dupa "plantate" ca sa renunt,asta e clar! Ce sa zic, sunt foarte frumoase si saramurile voastre, nebunie, dar sti care e treaba dupa mine? dureaza prea mult aceeasi priveliste in acvariu...n-as putea big_smile Mai faci tu cate o mica modificare dar baza e aceeasi. Eh, la fresh water, altfel stam! chiar si cand ai inceput cu balta intr-o directie cu o idee, pe parcurs il schimbi cat si cand vrei.Mai ales ca mie practic asta imi place ,gradinaritul acvatic si surpriza ce ma asteapta la capatul drumului smile Oricum, eu inca trag sperante ca pana la urma faci si tu unu` dulce  :noroc

375

Re: Plantat 320l

Da o intrare în forța Narcis ... acvariul este foarte frumos cel puțin partea dreapta arata intr-un mare fel.Cu siguranța te voi urmări în continuare colega  :sok

376

Re: Plantat 320l

Salut forum! Uite ca aproape am terminat si acest setup , 99%
http://i943.photobucket.com/albums/ad278/bratulescunarcis/_DSC8328_zpsfddee57f.jpg
Sper sa va placa

Re: Plantat 320l

yikes  yikes  yikes
Ma uit si....nu stiu ce sa zic !!!!
E SUPERB !!!  :apl

marian37

378

Re: Plantat 320l

splendid :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl

Modestia este calitatea celor care nu au calitati.

379 Editat de trohanel2005 (2014-05-23 23:28)

Re: Plantat 320l

ff frumos :apl  :apl  :apl

380

Re: Plantat 320l

:apl

Calitatea se plateste!