321

Re: Plantat 320l

bitanu A scris:

Narcis, Narcis, tu esti ?  :pp  lol  lol

ps: Cristi, vrei  poza originala ca s-o lipesti pe fata acvariului tau?  lol  :stupid

Hahahaha,ce Dane credeai ca ai scapat de mine? Credeai ca am uitat de promisiunea aia ??  :pp  De un an ma amagesti ca imi dai fro` 1a , 2 frunze,de nu shtiu ce de tip 3,sau5... smile si nimic!
Pana una alta...na! Eu sunt! :noroc

322 Editat de Ancistrus (2012-03-23 19:52)

Re: Plantat 320l

bitanu A scris:

Cristi, vrei  poza originala ca s-o lipesti pe fata acvariului tau?  lol  :stupid

   Nu, eu nu am rabdare cu plantele, dar ma gandeam ca de cate ori va vad vorbind despre "floricele pe campii" (adica plantute big_smile), sa postez acvariul lui Narcis, ca sa va aduceti aminte ce inseamna un acvariu plantat, nu un acvariu cu ghiocei si papadii... deci vezi ce suflet bun am? Ma gandesc la toata lumea  lol  :stupid

PS: Mersi pentru poza Narcis :fok Apropo Bitane daca vezi poza aia de aproape te apuci de africani sigur lol

323

Re: Plantat 320l

Ancistrus A scris:
bitanu A scris:

Cristi, vrei  poza originala ca s-o lipesti pe fata acvariului tau?  lol  :stupid

   Nu, eu nu am rabdare cu plantele, dar ma gandeam ca de cate ori va vad vorbind despre "floricele pe campii" (adica plantute big_smile), sa postez acvariul lui Narcis, ca sa va aduceti aminte ce inseamna un acvariu plantat, nu un acvariu cu ghiocei si papadii... deci vezi ce suflet bun am? Ma gandesc la toata lumea  lol  :stupid

Hahahahahaha  lol  Dane....ti-a dat Cristi "cep" la acvariu!  :pp  lol  lol

324

Re: Plantat 320l

Frumos acvariu  :apl  :apl  :apl se vede ca ai trecut la alt nivel .

325

Re: Plantat 320l

Bitane daca stiam ca te deranjeaza asa tare ii ceream poza pe PM, chiar imi pare rau. Uite ca sa vezi ca-mi pare rau iti pun un video ca sa te impac (vezi ca e HD):

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=64pGUtXmTQY[/youtube]

326

Re: Plantat 320l

ROMANII AU TALENT!FELICITARI! :apl

never say never

327

Re: Plantat 320l

Multumesc  :noroc Abia astept sa-l termin,a durat mult de tot,probabil cel mai incet setup al meu.Sunt curios daca la sfarsit,adica peste cca 30zile va arata precum mi-am imaginat !

328

Re: Plantat 320l

Narcis, asa ca pentru un copil nevoias (in cunostiinte de acvaristica), vrei sa detaliezi cum s-a distrus covorul de cuba? Ca in sfarsit am reusit si eu sa il pun si sa se prinda, am tuns o data la el cu teama de a nu fi prea devreme si vreau sa stiu cum sa il tratez (daca trebuie sa ii pun muzica, nici o problema, canta deja pentru bonsai) sa nu il distrug.
PS: Vreau si eu poza cu acvariul ca sa o lipesc pe al meu  lol .

329

Re: Plantat 320l

Foarte frumos acvariul,imi place mult  :fbr  :fok  ^:)^

330

Re: Plantat 320l

hahaha...baietii...ca baietii,mai un ghiont,mai un mishto  :apl  evident,previzibil  :pp
Dane,ce vrei nu toata lumea are rabdare si anume sa tina un acvariu mare si sa aibe doar 2 tufe mici de plante,usor stinghere  lol ,bine,stiu ca ai promis ca mai bagi una...da nu te-ai hotarat daca anu` asta   lol :noroc

331

Re: Plantat 320l

Narcis tata ne-ai dat  lecții la toți  wink La acvarii plantate ne-ai  băgat în buzunar pe toți ești cel mai tare de pe acest forum  :sok
Este superb acest setup îmi place la nebunie deja chiar îmi este rușine sa-mi mai prezint amărâtul meu de acvariu  :sok
Felicitările mele și ape limpezi prietene și sper ca și pe viitor ne vei încânta privirile cu frumoasele tale se-tapuri  :sok

332

Re: Plantat 320l

Multumesc Cosmine! Nici pe departe,toate acvariile plantate sunt frumoase,cu stemuri sau verdeturi marunte...daca sunt ingrijite ,sunt in mod sigur frumoase!   :noroc

333

Re: Plantat 320l

Ufff! iar vin cu cateva poze...sa fiu sigur ca nu uit,mai ales ca nu stiu cat timp mai rezist cu imaginea aceluiasi acvariu ...de mai bine de 3 luni :

334

Re: Plantat 320l

Frumos si foare bine gandit acest set-up  :apl esti un adevarat artist . Felicitari !

335

Re: Plantat 320l

Multumesc Marius!  Dane,ma mananca,mai degraba sa il stric...ma doare capu` de cand il am...imi da sentimentul ca ma uit la el de cand eram mic  lol
Si ca sa fiu sigur ca nu uit sa fac cateva foto,inainte de al strica ,m-am asigurat ca am urcat aici cateva...Gata ,mi s-a facut dor de un "olandez",macar un setup scurt  lol 3 saptamani  :noroc

336

Re: Plantat 320l

Superb si elegant!!!

337

Re: Plantat 320l

Superb  :apl

Multi vad, putini cunosc !

338

Re: Plantat 320l

bitanu A scris:

Doar trei saptamani?  lol Glumesti?

Asa cred,unul scurt,ca stemurile cresc prea repede...si nu prea mai am timp sa stau sa le trimez la fiecare 3 zile.Ce sa-i faci ,la mine se grabesc sa creasca  :apl

339 Editat de narcis.b (2012-06-09 01:20)

Re: Plantat 320l

Iata ca mai adaug si eu cate o foto la batranul meu thread  smile  Cam asta a fost pana acum 2 zile smile

340

Re: Plantat 320l

narcis.b A scris:

Iata ca mai adaug si eu cate o foto la batranul mei thread  smile  Cam asta a fost pana acum 2 zile smile

ooo da  :apl  poza tata  ^:)^

Multi vad, putini cunosc !