Subiect: brutusanf

Foarte de treaba, punctual si de incredere. Nu numai ca am facut pana acum 2 tranzactii insa am stabilit un inceput de prietenie. Recomand! :apl

Gott mit uns!

Re: brutusanf

Multumesc Stelian pentru aprecieri, nu este doar o prietenie ci pe viitor va fi o colaborare.... dar asta nu depinde numai de noi . big_smile  :sok

ACVARIU 112 L-Kribi,Sterbai
ACVARIU 45 L-Creveti,Boraras,Endleri
REEF  65 L

3

Re: brutusanf

Technics A scris:

Un tip serios, amabil si comunicativ, nota 10.

http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/ … rte-ieftin

Doua culori ce le ador

Re: brutusanf

Nota 20 cu +
Foare serios si punctual
Desi se obisnuieste ca vanzarea sa se faca undeva aproape de vanzator, colegul Brutusanf a venit el sa imi aduca aspiratorul(care apropo , merge foarte bine)
Omenii de genul lui au inteles ce inseamna cu adevarat o comunitate care impartaseste o pasiune
Recomand cu caldura

5 Editat de brutusanf (2011-12-14 00:39)

Re: brutusanf

Pfoaaaaaaa, nu am sa mai dorm noaptea  :apl , sarut mana ELENA, esti o adevarata doamna , apropo am foarte multe femei cu numele tau pe langa mine, una este mama . Iti multumesc foarte mult si iti doresc sarbatori fericite !

ACVARIU 112 L-Kribi,Sterbai
ACVARIU 45 L-Creveti,Boraras,Endleri
REEF  65 L

Re: brutusanf

Un super domn brutusanf!Isi respecta cuvantul ,e de incredere!
Multumesc frumos pentru buturuga !
Recomand!

Bun venit in Romania! Dati-va ceasul cu 100 de ani inapoi!

7

Re: brutusanf

Un baiat serios si foarte pasionat, a trebuit sa duc munca de convingere cu el ca sa-mi dea perechea de Hypselecara Temporalis, vroia sa stie ca ajung pe maini bune.
   Tranzactia a decurs super bine, ba cred ca ne-am intins la vorba mai mult de-o ora, ai ce discuta cu el smile
   Recomand, este foarte serios si de incredere !

500l Ciclide Americane
350l Ciclide Americane

8 Editat de maphioso (2011-12-14 12:15)

Re: brutusanf

Intr-adevar nu des te intalnesti cu astfel de persoane..si eu am avut placerea de a il cunoaste pe Florin si este intr-adevar o persona deosebita, un adevarat pasionat al acvaristicii si o persoana de la care cred ca avem toti de invatat cate ceva.
Recomand cu incredere si ii multumesc inca o data.

9

Re: brutusanf

Super de treaba si foarte serios.Recomand cu toata increderea  :sok

0773797258

10 Editat de brutusanf (2011-12-15 00:29)

Re: brutusanf

Va multumesc tuturor pentru aprecieri si cand mai apare un thread deschis vreodata de mine fi-ti cu ochii pe el, gasim intelegere de fiecare data !
Va doresc tuturor o seara minunata !

ACVARIU 112 L-Kribi,Sterbai
ACVARIU 45 L-Creveti,Boraras,Endleri
REEF  65 L

11

Re: brutusanf

multumesc pentru micii flower...sunt tare simpatici sanatosi si mancaciosi....nota 10 petru ei si cuvantul lu' brutusanf....

Re: brutusanf

Baiat de nota 10,am facut 3-4 tranzactii cu Florin si toate au decurs foarte bine,om de incredere

13

Re: brutusanf

Totul a decurs foarte bine, pestisorii sunt bine acasa, merci Florin.

500l Ciclide Americane
350l Ciclide Americane

14

Re: brutusanf

mi de multumiri domnule brutusanf pestisori sunt ok multumesc din suflet.
ce sa zic nu am cuvinte super om

15

Re: brutusanf

Un om de calitate,desi ne stim de mai multa vreme nu am mai facut tranzactii pana azi,cand ne-am vazut sa iau pietrisul de la el.
Multumiri,si sper sa te bucuri de crevetei si plante.
Toate cele bune.

http://www.onbux.com/?r=insomnia28

16

Re: brutusanf

Inca odata un super domn Florin(brutusanf).Am cumparat un reductor de la el si  pe langa ce am stabilit am mai primit ceva bonusuri.Multumesc frumos Florin.
Recomand!!!!!

Bun venit in Romania! Dati-va ceasul cu 100 de ani inapoi!

17

Re: brutusanf

un 10+si de la mine am luat superfiltru la un pret bun (in+ mi l-a si adus la 10M de casa ) :fok

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

18

Re: brutusanf

http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/ … varisitca/

Super om Florin(brutusanf),super de treaba + ca mi-a adus si acasa produsul cumparat.Multumesc foarte frumos  ^:)^  ^:)^

0773797258

19

Re: brutusanf

Multumesc tuturor !

ACVARIU 112 L-Kribi,Sterbai
ACVARIU 45 L-Creveti,Boraras,Endleri
REEF  65 L

20

Re: brutusanf

un MULTUMESC si de la mine!mare domn :sok

ignoranta doare cel mai tare:)