1

Subiect: Am o intrebare !

Cand imi dispare si mie avertizarea !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

2

Re: Am o intrebare !

cand o sa ai : Puncte apreciere mesaje: 100

3 Editat de merlin21 (2010-07-09 02:44)

Re: Am o intrebare !

smile) asta mi-a placut..
aqua baga mare..
dar ce s-a intamplat in partea cealalata? nu erai tu prieten cu adminii?  tongue acum se bat care sa te baneze definitiv..

4

Re: Am o intrebare !

ee merlin !te rog !
urmareste si tu regulamentul lor de tot rahatul !
cica am primit avertizare pe motiv de incurajare a pirateriei !ca am zis ceva de crack !
pe cuvant daca am pomenit asa ceva !
asta deja e prostie !
si cica ma mai cearta unu ca"nu ai scris un titlu inteligibil !ca am scris decat "intrebare"
asta deja e prostie omeneasca 100%
si mai au o regula prosteasca cica"nu posta consecutiv"
am intrebat dupa aceea si nu mi-a dat nici unul o explicatie calumea !
astia fac un regulament fara cap !clar forumul ala nu stie ce face !apropo !mi-am dat seama,ca forumul ala se luase de acvarii de vis !
PS !coco serios acuma cand imi expira avertizarea ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

5

Re: Am o intrebare !

coco A scris:

cand o sa ai : Puncte apreciere mesaje: 100

ti se pare ca glumesc ??? eu nu glumesc numai cu cine stie de gluma. deci baga mare la mesaje care ajuta intra-devar userii, nu mai posta balarii , si  ei te vor vota cu plus si tu vei  redeveni user normal. si ca sa nu zici ca sunt al dracului, cu toate ca sunt, vorbeste cu domnul florin poate el e mai indulgent.

6

Re: Am o intrebare !

coco A scris:
coco A scris:

cand o sa ai : Puncte apreciere mesaje: 100

ti se pare ca glumesc ??? eu nu glumesc numai cu cine stie de gluma. deci baga mare la mesaje care ajuta intra-devar userii, nu mai posta balarii , si  ei te vor vota cu plus si tu vei  redeveni user normal. si ca sa nu zici ca sunt al dracului, cu toate ca sunt, vorbeste cu domnul florin poate el e mai indulgent.

ee nu esti al dracului ca esti cel mai rau de pe tot forumul pe bune acuma !
tu esti bun sa fi admin pe celalalt forum !
eu nu pot sa iau plusuri ca orice sfat as posta ,tot minus iau ca vine unu mai smecher cu ideea lui !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

7 Editat de bogdivaio (2010-07-09 15:58)

Re: Am o intrebare !

aqua A scris:
coco A scris:
coco A scris:

cand o sa ai : Puncte apreciere mesaje: 100

ti se pare ca glumesc ??? eu nu glumesc numai cu cine stie de gluma. deci baga mare la mesaje care ajuta intra-devar userii, nu mai posta balarii , si  ei te vor vota cu plus si tu vei  redeveni user normal. si ca sa nu zici ca sunt al dracului, cu toate ca sunt, vorbeste cu domnul florin poate el e mai indulgent.

ee nu esti al dracului ca esti cel mai rau de pe tot forumul pe bune acuma !
tu esti bun sa fi admin pe celalalt forum !
eu nu pot sa iau plusuri ca orice sfat as posta ,tot minus iau ca vine unu mai smecher cu ideea lui !


COCO l-ai detronat pe Kokos ...acuma tu esti Bad bad boy  lol  lol  lol

P.S.mai da voi sunteti neamuri ?! ca tare va seama nick-urile  lol  lol

8

Re: Am o intrebare !

COCO AM INTREBARE PT DUMNEATA !
daca fac -200 imi dispare avertizarea ?  lol   lol   lol   :noroc

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Am o intrebare !

Raducule daca vrei te ajut eu sa ajungi pe minus  lol  lol  si mai gasim noi cativa pana se fac de vreo -200  :noroc

10 Editat de Andi66 (2010-07-09 16:29)

Re: Am o intrebare !

aqua A scris:
coco A scris:
coco A scris:

cand o sa ai : Puncte apreciere mesaje: 100

ti se pare ca glumesc ??? eu nu glumesc numai cu cine stie de gluma. deci baga mare la mesaje care ajuta intra-devar userii, nu mai posta balarii , si  ei te vor vota cu plus si tu vei  redeveni user normal. si ca sa nu zici ca sunt al dracului, cu toate ca sunt, vorbeste cu domnul florin poate el e mai indulgent.

ee nu esti al dracului ca esti cel mai rau de pe tot forumul pe bune acuma !
tu esti bun sa fi admin pe celalalt forum !
eu nu pot sa iau plusuri ca orice sfat as posta ,tot minus iau ca vine unu mai smecher cu ideea lui !

Ti-am scris si pe alt post, toata lumea ti-a tot spus si repetat, dar tu nu si nu....
Daca refuzi orice sfat iti cam meriti soarta, in loc sa te preocupe acvaristica tu tii mortis sa sti cum si ce sa faci sa scapi de avertizare sau cum sa cresti in popularitate.
Parerea mea este ca ai gresit forumurile si nu cred ca adminii sunt vinovati cu ceva (nici aici si nici dincolo).
Poti sa te superi si pe mine...inca unul in plus sau in minus pentru tine nici nu mai conteaza, oricum nu dai prea mare importanta.....

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

11

Re: Am o intrebare !

coco A scris:

cand o sa ai : Puncte apreciere mesaje: 100

la urma urmei avertizarea mi-ai dat-o aiurea !nu eu am inceput cearta !
ti-a placut tie sa ma jignesti,si daca nu ma crezi ,cauta vechiul topic cu 25 de pagini !
o zi buna !
nu iti mai cer nici un sfat !
You are a bad man !  :frogp

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

12

Re: Am o intrebare !

COCO MI-A VENIt O IDEE !
incepem acuma de la 0,cum vezi ca am,imi scoti avertizarea si daca iau sub zero ma banezi !ce zici ? big_smile

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

13

Re: Am o intrebare !

Nu este mai bine sa lasati aroganta si nervii deoparte si sa discutati despre ceea ce acest forum vrea sa scoata in fata si anume ACVARISTICA ??!!
Parerea mea

14

Re: Am o intrebare !

maya A scris:

Nu este mai bine sa lasati aroganta si nervii deoparte si sa discutati despre ceea ce acest forum vrea sa scoata in fata si anume ACVARISTICA ??!!
Parerea mea

ai dreptate maya !
coco muta si tu te rugam frumos acest topic la cafenea

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

15

Re: Am o intrebare !

bai pacaliciule !!! ca deja incepi sa ma calci pe bataturi: daca nici aici si nici in alta parte nu gasesti intelegere in ceea ce vrei sa faci tu oare nu trebuie sa te gandesti ca tu esti cel vinovat si de la tine pleaca toate ??? ia incearca sa te analizezi apoi sa vii si sa acuzi.poate problema este de la tine si nu de la mine ,de la alti useri sau alt forum,oricare ar fi el. deci aplica-ti o problema de psihologie inversa si vezi ce reiese de acolo.

16

Re: Am o intrebare !

si eu propun scoaterea avertizarii...in loc sa i se puna "Silly Boy"  :sok

17

Re: Am o intrebare !

bogdivaio A scris:

si eu propun scoaterea avertizarii...in loc sa i se puna "Silly Boy"  :sok

sau pacalici
ok coco nu imi scoate avertizarea !
dar macar scrie sub in loc de avertizare alt ceva !
sunt convins ca mi-ar conveni mai mult !
ma crede lumea nu stiu ce criminal !
scrie de exemplu"pacalici" cu scopul de avertizare !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

18

Re: Am o intrebare !

daca se aduna minim 13 insi care vor sa ii scoatem avertizarea o facem, dar daca il prind cu rugaciuni prin forum numarul creste exponential adica 13x2 apoi 26x4 si tot asa.

ti-am scos avertizarea insa ma repet daca nu se strang 13 useri care sa spuna sa iti ridicam avertizarea ti-0 pun din nou. si fi atent e ultima oara cand mai cedez mai ales in fata ta, si asta pentru ca sunt nervos  ca daca eram bine dispus nici nu mai ziceam nimic.

hai pa si v-am pupat pe portofele ca am plecat la una mica captura de caras.

19

Re: Am o intrebare !

Jignirile la adresa unui user mai ales din partea unui administrator nu cred ca-si au rostul,sincer "coco" puteai sa-l faci cum iti venea la gura pe Pm,nu in public,te cred ca poate te enerveaza,eu nu-l cunosc pe acest "pacalici" dar nu cred ca este frumos sa ne jignim intre noi,nici macar prin Pm,ma repet poate ca atat de tare te-a enervat de nu te-ai mai putut abtine
Daca-mi permiti iti dau un sfat:Inchide topicul asta si gata
Hai "URA"

20

Re: Am o intrebare !

coco A scris:

daca se aduna minim 13 insi care vor sa ii scoatem avertizarea o facem, dar daca il prind cu rugaciuni prin forum numarul creste exponential adica 13x2 apoi 26x4 si tot asa.

promit sa nu te mai supar wink

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise