81

Re: acvariu' meu:d

intai ia-ti un termometru si verifica temperaturile necesare fiecarei rase de peste pe care o ai ... daca e necesar iei si un termostat . si un suport pentru neon ... sau o sursa de iluminat big_smile  e destul de bine in rest;;) succes in continuare

82

Re: acvariu' meu:d

am si eu o intrebare pentru tine pupX...
tu de cand ai scalarii ??

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

83

Re: acvariu' meu:d

pai il mai am doar pe asta alb k ala negru era mai mic si il fugareau toti si ii mancau coditza si a murit sad...il am de vreo 3-4 luni:-?daca nu mai mult..toti pestii ii am de luni bune si is ok:)

84

Re: acvariu' meu:d

ciudat ca scalarul tau traieste intr-un acvariu asa mic..ei sunt pretentiosi rau

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

85

Re: acvariu' meu:d

fiecare peste creste in functie de cat spatiu are  in afara de betta (aia cresc si in pahar )....:)))..asa ca sa nu te astepti sa se faca scalarul tau urias pt ca nu va creste

este un lucru foarte important sa sti sa respecti

86

Re: acvariu' meu:d

scalarul relativ creste f repede ...eu iam vazut pe ai mei cat au crescut in 1 luna...cu o hrana buna si variata.(sa nu va ganditi la prosti...:))) ) cresc repede..dar le mai trebuie si spatiu ....eu am 10 intrun acvariu de 350 l  si parca tot nu le ajunge ....mai ales cand se fugaresc lol:lol::lol::lol:

este un lucru foarte important sa sti sa respecti