1

Subiect: Buna tuturor!!!

Ma numesc Ionut sunt din Roman jud. Neamt ...si prin placerea de a admira un acvariu de`al unui vecin...am zis dc sa nu am si eu....deoarece situatia financiara nu imi permite prea multe...totusi am reusit sa imi fac rost de 2 acvarii de 80-10 l ..2 pompe interne Aqua El Fan mini si Fan -1 pompe pt aer si burete cu piatra...si pesti :Guppy ,xifo,molly (in jur de 20) intr`un acvariu si zebre (7) ,corby alb (5) ,Tetrazona verde (5) si o planta cu inaltime de vreo 1m cu frunze late care incep de la distanta de vreo 40 cm de pe tulpina...asi vrea si eu dak o sa am intrebari si probleme sa imi raspundeti si sa nu ma criticati dak gresesc ...MULTUMESC!!! :hug

Un incepator cu mare dorinta de cunoastere!!!

Re: Buna tuturor!!!

Salut si bine ai venit,asteptam poze  :sok

3

Re: Buna tuturor!!!

Multumesc bine v-am gasit...o sa apara si poze dar sa fac rost de aparat..!!

Un incepator cu mare dorinta de cunoastere!!!

Re: Buna tuturor!!!

Bine ai venit!!!

I challenge myself everyday!

5

Re: Buna tuturor!!!

In afara de ce ai descris ca ai, e cam greu in Roman sa gasesti altceva... trage o fuga la Bacau sau Iasi dupa ce te pui pe picioare. Mult succes si asteptam poze. Nu ezita sa pui intrebari.

Life is true and it's deserve to live

6

Re: Buna tuturor!!!

Da stiu....ghinionul meu pe aici nu se prea gaseste nimik...si sincer sa fiu asi fii vrut multe ...dar pe viitoar poate voi colabora si cu membri forumului din apropiere si o sa iasa ceva frumos.....dar ce va fii va fii...


Am si eu cateva intrebari : in cat timp ajung la maturitate : zebrele ,gurami,tetrazona verde? Multumesc!!

Un incepator cu mare dorinta de cunoastere!!!