Subiect: vand tub neon marine blue actinic

vand tub neon arcadia marine blue actinic 18W, 60 cm. tubul este nou. s-a cumparat din greseala. pret 30 lei. 0722732995

2

Re: vand tub neon marine blue actinic

daca ai cum sa-l pui pe posta il vreau eu, ma gandesc ca daca il impachetezi bine si pui si un lat langa el nu prea are cum sa se sparga. Cu curierul nu se merita sa dau banii pe el.

3

Re: vand tub neon marine blue actinic

Sorry, se pare ca m-am grabit, Aquarium prest mi-l trimite gratis, nu cred ca e bine sa risc un transport cu posta smile Bafta la vanzare.

Re: vand tub neon marine blue actinic

asa e. dar la un pret dublu. numai bine.

5

Re: vand tub neon marine blue actinic

daca e si 420 in nume ai dreptate, dar tu nu ai zis asta, daca nu e 30lei si la ei...diferenta e de la 15000, la 30000, deci alb albastru la actinic pur.....

Re: vand tub neon marine blue actinic

Acest detaliu nu l-am precizat. este 420. numai bine.

Re: vand tub neon marine blue actinic

valabil

8

Re: vand tub neon marine blue actinic

Daca gasesti un tub de carton sau plastic de la sul de hartie A1/A0 in care invelesti bine neonul il poti trimite cu posta, il vreau eu. Daca e prea mare deranjul cu posta revin cu precizarea ca ar fi prea scump cu curierul si nu s-ar mai merita sa il cumpar. Te rog sa zici daca mi-l poti trimite astfel. N. Cotei.

Re: vand tub neon marine blue actinic

cu ambalatul nu e nici o problema. o sa ajunga intreg. cu posta te-ar costa in jur de 10lei iar cu urgent curier 15lei(pot sa-l trimit de la munca, avem contract cu urgent curier si ar ajunge a doua zi si mai in siguranta). acum e alegerea ta.

10

Re: vand tub neon marine blue actinic

Eu zic ca se poate inchide, tubul e la mine si a fost ambalat de putea trece masina peste el...
Multumesc.

11

Re: vand tub neon marine blue actinic

Titularul cere inchiderea subiectului! Poate mai are vreunul de vinzare...

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: vand tub neon marine blue actinic

Scuze de intarziere. se poare inchide. multumesc