181

Re: Useri cu drept de vot.

ady vladutz A scris:
madalin80 A scris:

Buna seara!

pot avea si eu drept de vot?

Doar userii cu activitate intensa si cu anumite rezultate au drept de vot wink

   Daca te substitui celor care trebuie sa raspunda la astfel de intrebari, inseamna ca: ori ti-ai format deja o opinie corecta, in ceea ce priveste conditiile care trebuie indeplinite, ori ai vrut sa fii malitios. Care din cele doua, este valabila?
   Te-am inclus in lista, indiferent de raspunsul tau, la intrebarile de mai sus.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

182

Re: Useri cu drept de vot.

Pe mine in lista de useri cu drept de vot?

Multumesc! Nu asta a fost intentia mea...care din cele 2 raspunsuri sunt o calitate pentru un user cu drept de vot?
Imi cer scuze ca m-am substituit celor care ar fi trebuit sa raspunda.
Am raspuns pentru ca am considerat ca daca cel care intreaba ar fi citit posturile anterioare si modificarile ar fi inteles de ce, deci este posibil sa fi fost putin malitios fara intentie.
Nu stiu daca am avut asemenea rezultate ca sa am drept de vot. Plus de asta nu prea am mai avut timp de acvaristica in ultima vreme si nici fonduri. Incerc totusi sa supravietuiesc si promit ca o sa-mi fac mai mult timp sa trec pe aici...macar sa-mi merit dreptul de vot.

P.S. Foarte buna propunerea lui Liviu.

183

Re: Useri cu drept de vot.

Lista celor cu drept de vot, la data de 02.07.2012, arata astfel:
acvariidevis
acvariudevis
adibingo
ady vladutz
Ancistrus
b37dra
baracuda
bitanu
ciprian01
coco
costi8
costyy_78
cote
DiscusGabi
fabyan
Florin.Mazilu
Horia
icsim
insomnia
Lucia
lup cosmin
m_ionut2007
maimutica
MARCO555
marian4232
MariusMinu
maya
me_gaton
merlin21
mirceajifcu
Mr_BigOlyMan
narcis.b
orly
pelly67
plecostonis_extra
pomi
puiutu
reluu
sergiu.dragomir
TweeTy
vastelian
visiniu

NOTA: userii "ady vladutz", "reluu" si "sergiu.dragomir" vor putea vota incepind cu prima editie organizata ulterior datei de azi - 02.07.2012.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

184

Re: Useri cu drept de vot.

:crap