1

Subiect: Poze Marea neagra

Cateva poze facute in Costinesti si langa cazino in Constanta

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

2

Re: Poze Marea neagra

un ac de mare  big_smile

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

3

Re: Poze Marea neagra

Guvizi la plaja  lol

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

4

Re: Poze Marea neagra

Guvid tongue

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

5

Re: Poze Marea neagra

ce frumosi sunt guvizii...:)

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

6

Re: Poze Marea neagra

Pacat ca nu am avut un aparat foto profesionist! tongue
Camuflaj aproape perfect big_smile

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

Re: Poze Marea neagra

BuBu A scris:

Pacat ca nu am avut un aparat foto profesionist! tongue
Camuflaj aproape perfect big_smile

ma abonez cand mai se baga cineva in marea neagra nu conteaza anotimpul

8

Re: Poze Marea neagra

skodaoctavia82 lasa=mi id tau

9 Editat de skodaoctavia82 (2010-01-29 21:24)

Re: Poze Marea neagra

skodaoctavia82@yahoo.com de ce ?

Re: Poze Marea neagra

cand se mai incalzeste si aveti de gand "sa va bagati la fund" sa ma anuntati si pe mine, merci

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Poze Marea neagra

acvariidevis A scris:

cand se mai incalzeste si aveti de gand "sa va bagati la fund" sa ma anuntati si pe mine, merci

daca ai un id de mess sa tinem legatura as fi incantat al meu este skodaoctavia82@yahoo.com

12

Re: Poze Marea neagra

chiar ma gandeam, ce as putea sa vad in marea neagra? am vazut in vama scufundari, dar ... nu cred ca ar fi atat de spectaculos. stiu ca prin alte locuri iti trebuie un 'curs', la noi cum se face? si cat costa?

13 Editat de Avatar (2010-06-09 12:53)

Re: Poze Marea neagra

Am un prieten care a facut ceva curs, mai multe ore, a platit 1400 lei si a iesit cu un permis pe baza caruia din cate am inteles, poate face scufundari cand vrea el. Dar cu siguranta stie Florin(acvariidevis) mai multe.

Re: Poze Marea neagra

Asa este pe timp de vara se fac niste cursuri intensive de scufundari in urma caruia obti un brevet de scafandru amator de mica adincime iar in Marea Neagra avem niste peisaje marine superbe.

15

Re: Poze Marea neagra

DOBROGEANUL A scris:

Asa este pe timp de vara se fac niste cursuri intensive de scufundari in urma caruia obti un brevet de scafandru amator de mica adincime iar in Marea Neagra avem niste peisaje marine superbe.

Daca esti amabil imi poti spune unde sunt acele peisaje marine superbe, in Marea Neagra?

16

Re: Poze Marea neagra

lol:lol::lol:

Scuze, nu m-am putut abtine. Paul mi-ai inseninat ziua sau ce a mai ramas din ea tongue

17

Re: Poze Marea neagra

Avatar A scris:

lol:lol::lol: Scuze, nu m-am putut abtine. Paul mi-ai inseninat ziua sau ce a mai ramas din ea tongue

Ma bucur pentru tine Dane!...cel putin am facut un om fericit!
Despre intrebarea cu peisajele superbe am intrebat de curiozitate fiindca am si eu cateva ore bune state pe sub apa si nu prea am gasit in marea mentionata de colegul nostru acele peisaje! Placerea era si mai mare fiindca nu eram in timpul liber si la servici smile

18

Re: Poze Marea neagra

la 1400 ron... ma duc in turcia si mai stau si la soare o saptamana(probabil imi ajung bani de cort, dar nu ma supara deloc). serios, scuba la noi as face pe la vreo 50 euro maxim. oricum, in vara asta sau vara viitoare e in plan, tare mi-ar placea sa vad un recif ca pana acum am salivat doar pe la acvarii marine si sunt incredibille.

19 Editat de maioreanu123 (2012-07-01 14:22)

Re: Poze Marea neagra

Am berevet 4 stele stie cineva unde as putea sa fac cursurile pt a 5 stea? Am luat brevetul acum 18-19 ani si cursurile teoretice  le-am facut undeva prin fundeni si exzamenele in ciurel