361 Editat de costyy_78 (2012-06-29 14:30)

Re: My small island

poi....pana la urma te-ai hotarat ? cum ramane cu lumina ?

865/830
865/865
sau......?    lol

362

Re: My small island

Remus, acum vorbesc serios, da-mi nr. tau de telefon (PM), vreau sa vorbesc ceva cu tine!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

363

Re: My small island

Baracuda A scris:

Remus, acum vorbesc serios, da-mi nr. tau de telefon (PM), vreau sa vorbesc ceva cu tine!


faci o mare greseala Remus! lol

364

Re: My small island

costyy_78 A scris:
Baracuda A scris:

Remus, acum vorbesc serios, da-mi nr. tau de telefon (PM), vreau sa vorbesc ceva cu tine!


faci o mare greseala Remus! lol


si eu l-am dat cu ceva timp in urma si acum regret  lol

365

Re: My small island

costyy_78 A scris:
Baracuda A scris:

Remus, acum vorbesc serios, da-mi nr. tau de telefon (PM), vreau sa vorbesc ceva cu tine!


faci o mare greseala Remus! lol

Mai, da' nu-ti vezi de-ale tale? lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

366

Re: My small island

Eu fac Limba si literatura romana cu profesor nu profesoara wink
Baracuda ai PM smile
@costyy pana la urma am ramas cu 1x865 si 1x 830 wink

367

Re: My small island

Pop Remus A scris:

Eu fac Limba si literatura romana cu profesor nu profesoara wink
Baracuda ai PM smile
@costyy pana la urma am ramas cu 1x865 si 1x 830 wink

Ahaaaaaaaaa! Cred ca am inteles: profesorii (barbati) nu au telefoane. lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

368 Editat de Pop Remus (2012-06-29 18:29)

Re: My small island

Bada au, dar nu avem noi(elevii) nr de telefoane ale profesorilor  lol de le-am avea vai de capu lor profesori apoi smile) nu ar dormii noaptea de noi  tongue  lol

369

Re: My small island

Gata Remus, am ris destul si mi-e frica ca dau in plins, citind cum scrii! Hai sa ne intoarcem la acvaristica, macar aici, te prezinti binisor!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

370 Editat de Pop Remus (2012-06-29 20:22)

Re: My small island

Ok,ok  big_smile.Mai devreme am cumparat 2 reflectoare Juwel,am ajuns acasa si le-am montat,dupa 5 minute mai toate plantele perlau de numa  :hug ,am facut ceva poze la capac cu refelctoarele si neoanele,reflectoarele au o reflexie foarte buna  smile
1x830+reflector si 1x865+reflector
http://img137.imageshack.us/img137/3926/img1677o.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/5917/img1678nh.jpg


http://img545.imageshack.us/img545/9271/img1679sk.jpg

371

Re: My small island

Arata destul de bine acele reflectoare langa neoanele cele noi dar nu mi-as fi dorit sa le vad decat peste cateva saptamani puse la acvariul tau. Ai facut modificari prea mari la lumina si in prea scurt timp deci atentie la alge. neutral

372

Re: My small island

Ok Marius sper sa nu dau in alge  :pls  eu de cand am acvarii NICIODATA NU AM AVUT INVAZIE DE ALGE  wink nustiu cum de am reusit,dar nici nu imi doresc sa vad cum este sa am alge,momentan le tin cam 6-7 pe zii wink

373

Re: My small island

Nici eu nu am avut prea multe alge pana acum o luna si ceva cand ghici ? big_smile  am umblat la lumina si am pus mai multi watti pe litru, in acelasi timp am pus si reflectoare mai bune decat cele vechi.

374

Re: My small island

Aha neutral si atunci ai dato-n bara,sper sa nu mi se faca alge neutral

375

Re: My small island

Am dat cu bata-n balta  lol

376

Re: My small island

lol  Cam asa ceva... big_smile

377

Re: My small island

Foarte suparat....  :scry  sad  sad  hmm  :scry  cand imi iera lumea mai draga,acvariului pare sa fii cedat fundul sau ceva lipitura cand m-am uitat la acvariu am vazut ca blatul de pal era unflat cu vreo 2mm si imbibat cu apa si picura apa, acum astept sa vad ce v-a fii pana diseara,sper sa fie doar apa cum a curs pe sub el cand am schimbat apa sau mno nustiu,tinetimi pumini va rog  :scry  :scry  :scry

378

Re: My small island

naspa sad bafta

379

Re: My small island

Pop Remus A scris:

Foarte suparat....  :scry  sad  sad  hmm  :scry  cand imi iera lumea mai draga,acvariului pare sa fii cedat fundul sau ceva lipitura cand m-am uitat la acvariu am vazut ca blatul de pal era unflat cu vreo 2mm si imbibat cu apa si picura apa, acum astept sa vad ce v-a fii pana diseara,sper sa fie doar apa cum a curs pe sub el cand am schimbat apa sau mno nustiu,tinetimi pumini va rog  :scry  :scry  :scry

ai grija sa nu faci vre-o inundatie  sad

380

Re: My small island

Sper sper doamne ajuta  :pls   :scry