21

Re: brasovul destinatia ideala

imi cer scuze ca ma bag in seama dar se pare ca majoritatea dintre noi prefera romania se pare ca este mai frumoasa  am dreptate?

RESPECTA CA SA FII RESPECTAT

22

Re: brasovul destinatia ideala

Rasfoind pe aici, am vazut nu s-a postat pana la urma poze cu interiorul de la Bran... o voi face eu  smile

23

Re: brasovul destinatia ideala

se multumeste ca ma completezi ,doresc sa spun ca  de 2 saptamani am facut un tur prin tara, traseul pe care am fost este:turda(la salina merita sa o vizitati) sibiul, transfagarasanul, barajul,3zile la mare si la intoarcere pe la manastirile din moldova si sovata,
am ramas impresionat in  continuare de ce peiseje avem in tara asta, pacat ca nu se promoveaza
ideea este ca daca doriti un concediu faceti un tur de tara nu stati leneviti pe sezlongu de la mare,numai de pierdut aveti si  plus nu cheltuiti cu nimic mai mult (in afara de motorina)
decizia va apartine

RESPECTA CA SA FII RESPECTAT

24

Re: brasovul destinatia ideala

Intradevar, frumoase locuri.

@coco daca-mi permiti o mica corectura:castelul Peles se afla in orasul Sinaia,Sinaia in judetul Prahova.

25

Re: brasovul destinatia ideala

Frumos Brasovul, nu am mai fost demult, dar ma gandesc sa fac o vizita, sa mai respir un pic de aer proaspat, curat, nepoluat:D....avem foarte multe obiective de vazut si frumoase la noi in tara si e normal sa mai alegem din cand in cand o iesire prin acele locuri de vis pe care le avem wink