21

Re: danydanut

Apropo clegul de la care ai luat-o are un motan pe nume Scart care in permanenta era urmarit de broscuta lol

Re: danydanut

CAND  NE  CASATORIM trebuie  sa ne documentam  in tutoriale ???? :apl  lol
  ca  despre  o specie  de  broasca ?

Re: danydanut

cornelino78 A scris:

DANIEL  TE ROG FRUMOS SUNAL PE  BALAMUC_MAC
BROASCA TREBUIE SA RAMANA  OBIECTUL UNEI DONATII DACA O DUCI LA ZOOMANIA  AIA  O VOR  VINDE


Acum il sun......

24

Re: danydanut

Mai rau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: danydanut

decizia  iti apartine DANUT  PAREREA MEA  ESTE  CA TREBUIE  SA  AJUNGA LA BALAMUC_MAC

26

Re: danydanut

Cornel , mai ramane sa dai de baut cand va naste sotia,nastere usoara si toate cele bune

Re: danydanut

ITI MULTUMESC  DIN  SUFLET   si imi pare rau ca  ai cheltui bani din cauza broscoiului

Re: danydanut

:noroc cu  siguranta  bag  capu in  acvariu si   beau apa la caini

Re: danydanut

Acum am fost contactat de DANYDANUT, m-a vad cu el in max o ora pt a prelua doar broscuta. Multumesc pt intelegere!

Contact: 0729.422.335 / 0769.008.054 / 0770.575.269

30 Editat de Qasimodo (2013-02-02 22:58)

Re: danydanut

Pe colegul Marian il cunosc personal si stiu ca broscuta a ajuns pe maini bune si inca ceva : Marian ai intrebat sotia????????? :noroc

Re: danydanut

Marian  te rog frumos sa ne  anunti daca  ajunge broscuta la tine  sa il reabilitam pe colegul Danut  sa nu ramana cu alergii  din cauza broscutei
Danut sper sa nu te  superi pe gluma  mea
Quasimodo  daca vrei sa bem ceva  cand maste  sotia  te invit  sa fii partenerul meu sa bem  amandoi apa la caini  ca de  este destul pentru amndoi 
:noroc  :noroc  noroc in cinstea broscutei Shara   sper ca va  ajunge la Marian
Danut ma sunat sa imi spuna  ca se va intalni  cu colegul Marian

Re: danydanut

Broscuta a ajuns cu bine, cu tot cu mancarica. Este un mascul de trahemis scripta-scripta (cu tample galbene). Multumesc tuturor pt sustinerea de a ajunge la mine. Fiecare om este supus greselii, bine ca finalul este unul fericit. O noapte linistita colegilor acestui forum!  :hug

Contact: 0729.422.335 / 0769.008.054 / 0770.575.269

Re: danydanut

Broscuta a ajuns la noua lui casa, a fost data asa cum  a fost  primita , despre criticile care mi-au fost aduse jignirile  etc,,,NO COMMENT.

Re: danydanut

viata lunga si fericita  pentru shara marian sa ai dai un pupic din partea mea  si sa ai tramsmiti salutari