121

Re: acvariul meu

Te contactez maine...daca mai sunt disponibile sunt ceva sanse sa vin dupa ele...aiurea k nu le pasezi la un curierat ceva, un sofer de autobuz Giurgiu- Bucuresti:)

122 Editat de mariuspopa69 (2014-01-21 20:34)

Re: acvariul meu

Paul A scris:

Te contactez maine...daca mai sunt disponibile sunt ceva sanse sa vin dupa ele...aiurea k nu le pasezi la un curierat ceva, un sofer de autobuz Giurgiu- Bucuresti:)

Cu siguranta vor fi ale tale, ti le puneam la autobuz, daca jivulescu imi trimitea azi pietrele si spartura de lava, dar maine sunt de serviciu  si seara cand ies , ma apuc de el. Vino poimaine dimi cu microbuzul de la eroii revolutiei , in  doua ore esti acasa

123

Re: acvariul meu

Si in seara asta nu mai ai timp sa le pui?
Am vazut k autobuze si microbuze sunt vreo 7-8 cu plecari de la 7:10 pana la 8:40 ultimul...
Ti-as fi recunoascator...daca se poate, daca nu, nu cer imposibilul. smile
Fac un topic special pt multumiri si feedback big_smile

Re: acvariul meu

Paul A scris:

Si in seara asta nu mai ai timp sa le pui?
Am vazut k autobuze si microbuze sunt vreo 7-8 cu plecari de la 7:10 pana la 8:40 ultimul...
Ti-as fi recunoascator...daca se poate, daca nu, nu cer imposibilul. smile
Fac un topic special pt multumiri si feedback big_smile

Nu pot pentru ca am baut, nu am umblat inca in el si ata imi ia timp sa scot tot. Acum... gandestete si tu. Daca te hotarasti, iti dau utricularia, parvula, micrantemoides, trifoi japonez(nush cum draq ii spune si nu stau sa i caut denumirea), hz, rotala green, rotala butterfly ,blyxa si umbrosum. Pheonix moss daca vrei si cateva fire de l.arcuata. gata deja am obosit, bafta! smile)

125

Re: acvariul meu

Ok, mc frumos deokmdata. Te anunt maine daca reusesc sa ajung. Bafta multa.

126

Re: acvariul meu

Poti sa-mi dai si un nr de tel sa-mi fie mai usor pt contact?
Stima.

127

Re: acvariul meu

L-am gasit prin anunturi de ale tale, mc.

128

Re: acvariul meu

Salut, nu am reusit sa fac rost de masina sa vin la Giurgiu...daca apare altcineva, nu le tine pt mine...in caz ca mai e sansa de a le trimite prin autobuz diseara sau maine seara, te rog anuna-ma.
Stima! :apl

Re: acvariul meu

Prima zi

Re: acvariul meu

Partea dreapta trebuia sa o lasi la acelasi nivel,cred eu,si era super !!!
Nu vrei sa-l lasi deloc !!!

marian37

Re: acvariul meu

floreamarian37 A scris:

Partea dreapta trebuia sa o lasi la acelasi nivel,cred eu,si era super !!!
Nu vrei sa-l lasi deloc !!!

partea dreapta e aceiasi, din cauza arcuatei(la asta nu umblu nici mort), doar piatra o schimb astazi si eventual voi pune un pic de pietris de lava sa se vada negru

Re: acvariul meu

Ziceai ca ai pus pietris de lava,asta e acum ,sau e Volcanitul ???

marian37

Re: acvariul meu

floreamarian37 A scris:

Ziceai ca ai pus pietris de lava,asta e acum ,sau e Volcanitul ???

Asta este

Re: acvariul meu

Nu inteleg ce se intampla, scriu ca un idiot o pagina si nu mi posteaza, alta data posteaza dublu fel si fel de prostii

Re: acvariul meu

Cand va apare tampenia aia cu cati "i" sunt in....., scrieti degeaba!!!! Scuze de iesirea necontrolata, dar chiar aveam o problema si o scrisesem asa frumos incat sa inteleaga toti si sa pot primi un raspuns. Poate asta va apare in post

136

Re: acvariul meu

:omfg  nasol

Life is exploration. Make peace within yourself and enjoy the adventure.

137 Editat de floreamarian37 (2014-01-29 17:10)

Re: acvariul meu

Rabdare Mariuse,ca asa e in..... acvaristica  lol  lol  lol
La mine nu s-a intamplat niciodata,sa nu fie problema de la altceva !!!

marian37

138 Editat de MariusMinu (2014-01-29 17:25)

Re: acvariul meu

Daca scrii prea mult (sau stai prea mult pe o pagina) te deconecteaza automat (cel putin asa mai patesc si eu). Nu sunt IT-ist sa stiu care este povestea, dar de cate ori am postari lungi ma pomenesc deconectat (desi dureaza 5 minute sa zicem), asa ca inainte sa dau "trimite" selectez tot textul si dau "copy" (ca sa nu pierd ce am scris). In cazul in care m-a deconectat dau "autentificare", merg la subiectul unde vream sa postez si dau "paste".  wink Altfel se pierde textul...Am patit de multe ori povestea asta (o fi limitare pentru provincie) lol

floreamarian37 A scris:

La mine nu s-a intamplat niciodata,sa nu fie problema de la altceva !!!

De la ce sa fie?? ca am schimbat 3 calculatoare in ultimii 2 ani si la fel face. Calculatoarele nu le-am schimbat din cauza asta  lol ci din alt motiv (upgrade)
Poate de la furnizorul local de net sa mai fie...chiar sunt paralel aici...

139

Re: acvariul meu

Nici mie nu mi s-a intamplat niciodata nici cu "i" nici cu "12+...-", nici daca am stat 10minute. Singura chestie pe care o banuiesc este tot cea cu deconectarea... Eu am bifat conectare automata (sau cum s-o numi) si posibil sa mearga asa.

Scuze ca suntem off-topic.

140

Re: acvariul meu

@george.r: nu are legatura "conectare automata" cu cele relatate mai sus.
Chestia mentionata si de marius minu este ca dupa un timp (alocat) pagina (sesiunea) expira. Si depinde de algortimul in care este creat forumul in cauza, poate sa expire doar pagina curenta sau sa te deautentifice.
Insa cel mai important si mai important asa cum a precizat si marius minu, inainte de a finaliza mesajul si a trimite, copiaza tot textul rapid (CTRL + A, CTRL + C), dureaza 1 sec si atunci stii sigur ca nu ai de pierdut nimic. Si eu procedez la fel de fiecare data, oriunde postez ceva. Cu atat mai nasol sa pierzi un intreg 'referat' la care ai scris idei de moment.

Life is exploration. Make peace within yourself and enjoy the adventure.