21 Editat de Lorenzo (2010-02-08 02:16)

Re: RICCIA (Va rog dati-mi ceva sfaturi!)

Mai bine luati moss ca arata mai bine si nu este pretentioasa la lumina deloc.Aici un site interesant unde aflati totul despre moss. http://www.aquamoss.net/

Cele mai bune indicii despre caracterul cuiva sunt:cum trateaza pe cei care nu-i fac niciun bine si cum trateaza pe cei care nu pot riposta

Re: RICCIA (Va rog dati-mi ceva sfaturi!)

Riccia de dat am eu si inca moca, problema e ca sunt din Iasi...poate va pot ajuta cumva.

Fii natural !

23

Re: RICCIA (Va rog dati-mi ceva sfaturi!)

mersi alexandrovici dar nu prea vad cum am putea lua de la tine, ne complicam prea tare
in bucuresti cat este de mare chiar nu se gaseste? si moss ma intereseaza mai ales daca este mai putin pretentioasa

ceea ce faci te reprezinta

Re: RICCIA (Va rog dati-mi ceva sfaturi!)

pana la urma cum a crescut riccia ceva poze ?? sunt curios cum a iesit poate reusesti si tu o poza ceva

25

Re: RICCIA (Va rog dati-mi ceva sfaturi!)

dodge> cred ca ai ghinionul meu...am avut si eu riccia in acvariu care pur si simplu nu a vrut la mine, dar dupa ce a intrat pe mana la Florin cica s-a facut superba.....

....din fericire din niste fire pierdute s-a dezvoltat in moss si "era" pusa in evidenta ca un diamant pe deget.... insa am avut nevoie de moss pt bonzai si s-a dus sad ,dar o sa se prinda din nou din firele ramasa prin moss sunt sigur

?