1 Editat de katalin_razvan (2014-05-14 20:39)

Subiect: caut plante

caut urmatoarele plante
-Rotala rotundifolia
-Monosolenium tenerum
-Riccia fluitans
-Heteranthera zosterifolia
-proserpinaca palustris cuba
-moss
le doresc pentru reamenajarea unui acvariu

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.

2

Re: caut plante

Cred ca ai mai multe sanse sa gasesti daca postezi la sectiunea Cumparari (apa dulce).
Succes!

Re: caut plante

multam...am sa postez acolo...rog un admin sa inchida topicul

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.

4

Re: caut plante

george.r A scris:

Cred ca ai mai multe sanse sa gasesti daca postezi la sectiunea Cumparari (apa dulce).
Succes!

Eu ti-am propus sa postezi la Cumparari (apa dulce) nu la Cumparari (apa sarata).

E alegerea ta...  :-

Re: caut plante

:apl ...AM UN OCHII DE SOIM DE INVIDIAT smile))))

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.

Re: caut plante

N-are omu' voie sa-si caute o kretzofolina salamoia, asta-i culmea!  lol  Cata, posteaza unde tre, ca te urecheaza vigilentii!  tongue

Re: caut plante

AM RECTIFICAT....NU MAI VAD BINE DE LA COUNTER STRIKE

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.

Re: caut plante

Schimba dioptria la luneta, mama lui de cs! Maine iti iau incalzitorul, te sun cand vin spre casa, pe la 10?

9 Editat de katalin_razvan (2014-05-14 22:51)

Re: caut plante

Nu e graba...poate facem o cursa pana la reef in pantelimon

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.

10

Re: caut plante

sefer jesirah A scris:

N-are omu' voie sa-si caute o kretzofolina salamoia, asta-i culmea!  lol  Cata, posteaza unde tre, ca te urecheaza vigilentii!  tongue

Daca mai citesti inca o data o sa observi ca nu l-am "urecheat".  :stupid  I-am spus unde are sanse mai mari sa cumpere plante.

george.r A scris:
george.r A scris:

Cred ca ai mai multe sanse sa gasesti daca postezi la sectiunea Cumparari (apa dulce).
Succes!

Eu ti-am propus sa postezi la Cumparari (apa dulce) nu la Cumparari (apa sarata).

E alegerea ta...  :-

Re: caut plante

george.r A scris:
sefer jesirah A scris:

N-are omu' voie sa-si caute o kretzofolina salamoia, asta-i culmea!  lol  Cata, posteaza unde tre, ca te urecheaza vigilentii!  tongue

Daca mai citesti inca o data o sa observi ca nu l-am "urecheat".  :stupid  I-am spus unde are sanse mai mari sa cumpere plante.

george.r A scris:
george.r A scris:

Cred ca ai mai multe sanse sa gasesti daca postezi la sectiunea Cumparari (apa dulce).
Succes!

Eu ti-am propus sa postezi la Cumparari (apa dulce) nu la Cumparari (apa sarata).

E alegerea ta...  :-

am rectificat...imi pot lua ureche inapoi??

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.

Re: caut plante

Si cica simtul umorului,, iaste'' direct proportional cu IQ-ul. Uneori ma indoiesc, dar ma indrept la loc!  :-