21

Re: vand firefish red dragon - poze

VAND firefish red dragon - 5-6cm - 30 de lei per pereche, 10 bucati intre 3-5 cm(cum ii prind in minciog) - 100 lei.

22 Editat de JOLIECONT (2014-09-26 13:40)

Re: vand firefish red dragon - poze

valabil

23

Re: vand firefish red dragon - poze

VALABIL 10 LEI - BUCATA - livrare la statia de metrou berceni.

Re: vand firefish red dragon - poze

Ai si femele? cati cm au?

25

Re: vand firefish red dragon - poze

MAI am si femele, dar putine la 3-4 cm. Prefer sa dau cu masculi ca raman cu ei. Masculi sunt si de 5-6 cm. Am dat femelele mari.

26

Re: vand firefish red dragon - poze

VALABIL 10 LEI - BUCATA - livrare la statia de metrou berceni.

27

Re: vand firefish red dragon - poze

valabil, 20 de bucati 150 lei, 10 bucati - 100 lei, toti - 200 lei ( 30 de bucati).

28 Editat de Romeo_S (2014-12-20 04:03)

Re: vand firefish red dragon - poze

Nu te superi ca te intreb colegu: de unde stii tu la un firefish de 3-4 cm daca e mascul sau e femela?
Astept sa ma contrazica cei care cunosc...

Who do you think you are?

29 Editat de JOLIECONT (2014-12-29 18:14)

Re: vand firefish red dragon - poze

Nu ma supar, se poate vedea clar diferenta de culoare, femelele sunt mai transparente, cred ca nu m-am inselat pana acum sa ui sexez. Astea fiind spuse- se vand toti pestii 30 de bucati( 10 bucati 3-4 cm si 20 la 5-6 cm) cu 175 de lei(mai putin de 6 leiper buc). Nu trimit in tara, se ridica din com.berceni sau de la metrou Berceni. Va rog sa sunati ca intru mai rar pe forum.
Accept si schimburi..

Re: vand firefish red dragon - poze

Are dreptate Romeo,eu am cumparat 6"femele la 5 cm" si au foat 4 femele la 3 cm si 2 masculi la 5 cm ,unul l-am primit ca bonus
Deci nu mai garanta ca sunt M sau F si regleaza ruletata aia ceva mai bine

31

Re: vand firefish red dragon - poze

Nu tin minte sa ne fi intalnit, mai ales ca mai sus ai intrebat daca am putine femele si ti-am zis ca am putine de 3-4 cm, deci nu de 5...

32

Re: vand firefish red dragon - poze

Cum sa-ti dai seama de sex la firefish la 3-4cm ?:)) Eu cred ca de fapt de cand scoti icrele stii ce e in fiecare, alea mai portocalii sunt masculi iar alea mai galbui femele, nu ?

33

Re: vand firefish red dragon - poze

Vanduti, ms de gazduire.