Subiect: feedback negativ mariuspopa69

Cei care o sa colaborati cu Popa Marius ar trebui sa stiti ca este un om total neserios.Ma facut sa ii rezerv plante in valoare de 200 lei,promitandu-mi ca o sa imi bage in cont banii inca de joi 4-12-2014 ca sa i le trimit luni prin curier si dupa ce in fiecare zi promitea ca ajunge la banca,a ramas cu promisiune ferma ca luni 8-12-2014 se v-a rezolva,chiar cerandu-si scuze pt aceste neplaceri.Surpriza a fost ca azi ,luni,sa nu mai raspunda nici la telefon si nici pe facebook.Tot deranjul a fost de fapt ca acvariul era plin de plante in data de miercuri 3-12-2014 si luand in considerare rugamintea lui sa i le pastrez pana luni,corelata cu faptul ca imi va baga banii in cont , nu am scos aceste plante din acvariu pana azi cand deja nu se mai vedea nimic in acvariu si din lipsa circulatiei apei,lipsei co2 si fertilizantiilor am constat ca setup-ul arata destul de rau.

p.s...deja am mai dat de cativa oameni cu care a colaborat si in mare a facut la fel...

Fertilizanti micro PLANT SERUM-macro PLANT SERUM-fier chelat DTPA

Re: feedback negativ mariuspopa69

Cei care vor colabora cu mine vor primi donatii, eu nu vand. Asa ca ma lasa rece orice ai scrie smile)))))))

Re: feedback negativ mariuspopa69

mariuspopa69 A scris:

Cei care vor colabora cu mine vor primi donatii, eu nu vand. Asa ca ma lasa rece orice ai scrie smile)))))))

si mie mi-ai promis niste donatii mai pe la inceputuri. Stai tranchilo nu te chinuii sa-mi dai replica ca o dam in alte lucruri apoi. P.S. sau poate ma insel de persoana ta insa tind sa cred ca nu. Oricum nu ai fi avut cum sa imi oferi gratis lucruri care costa asa ca nu mi-am pus baza in tine, ca de altfel nici nu prea pun baza in oameni indiferent cat s-ar chinui sa para oameni unii dintre ei.

Nu fi prost cum ai mai fost, fi destept cum n-ai mai fost.

4 Editat de sebastian (2014-12-09 19:23)

Re: feedback negativ mariuspopa69

si pentru ati reimprospata memoria uite am gasit promisiunile cu donatii  ^:)^
http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/ … a-ghencea/
Recunosc nu era vorba de o colaborare ci doar de donatii fara promisiuni.

Nu fi prost cum ai mai fost, fi destept cum n-ai mai fost.

5 Editat de Acvarist Profesionist (2014-12-09 22:43)

Re: feedback negativ mariuspopa69

ciudat e ca acest om nu are absolut nici un motiv sa se comporte cu mine asa....i-am facut reducere,el a spus ca imi baga banii in cont,el ma amagea in fiecare seara sa nu dau plantele sa le ia sigur....chiar nu ii inteleg pe unii....

p.s.uitati aici inca un raspuns de la un om care a colaborat cu acest Marius Popa...

Vargancsik Tibor daca este din Giurgiu atunci am patit si eu cu eli-am confectionat un fundal 3d pt acvariul lui, si era vorba sa-i fac si un capac cu proiectoare le, i-am comandat pe banii mei 10 proiectoare urman ca la salar s-mi trimita banii. asta a fost in primavara, de atunci nu a platit nicdecorul nici nimic el activa pe Acvarii de vis, daca te ajuta cu ceve . . . .

Fertilizanti micro PLANT SERUM-macro PLANT SERUM-fier chelat DTPA

Re: feedback negativ mariuspopa69

mariuspopa69 A scris:

Cei care vor colabora cu mine vor primi donatii, eu nu vand. Asa ca ma lasa rece orice ai scrie smile)))))))

culmea e ca aici nu e vorba ca vinzi tu ceva sau nu,este vorba ca incurci oamenii promitandu-le ca le cumperi ceva sau ca in cazul acelui coleg in care ti-a comandat special pt tine ceva si nici in ziua de azi nu le-ai mai luat....culmea e ca nici in ziua de azi nu am inteles care a fost motivul de m-ai incurcat...am gresit eu fata de tine cu ceva?

Fertilizanti micro PLANT SERUM-macro PLANT SERUM-fier chelat DTPA

Re: feedback negativ mariuspopa69

In relatia cu mine a fost intotdeauna de cuvant.

vand de toate pentru toti