1 Editat de leounltd (2014-12-12 00:40)

Subiect: Feedback negativ- Adrian 10

Salutare,

Este prima data cand ma vad nevoit sa acord un feedback negativ, dar nu pot sa ma abtin smile
Sa incepem asa:

In urma cu aproximativ o saptamana, am postat un anunt in care donam ~ 20 de guppy. Am fost contactat telefonic de utilizatorul in cauza, ne-am intalnit, i-am dat pestii, totul ok..
La 2/3 zile ma suna in ideea sa cumpere niste rcs de la mine. In timpul discutiei, am aflat ca are un filtru Hang On care imi era de ajutor mie si am decis sa ii ofer crevetii plus niste pesti, in schimbul filtrului.
Ne-am intalnit tarziu, dupa ora 21 (frig, ploaie, intuneric, etc smile) si nu am stat la discutii sau macar sa ma uit atent la filtru.
I-am zis sa se grabeasca sa ajunga cu crevetii acasa.
Acum surpriza: cand am ajuns acasa, am desfacut filtrul si teava de la sorb era sparta (nu crapata- avea o gaura de ~2cm- e imposibil sa spui ca nu ai vazut/ stiai asta cand ai decis sa mi-l dai). L-am bagat in priza- pauza! Tot motorasul era pietrificat, probabil nu a mai fost folosit vreo 8 ani..arat deplorabil.
L-am sunat, a spus cva nu avea idee, ca asa l-a luat si el cu o zi in urma..
Poate daca lucrurile se opreau aici, nu veneam cu acest feedback, dar mi-a promis ca imi aduce alt filtru, ca mai are doua in plus  :smoke
Prima zi, niciun semn, a doua zi imi spune ca nu a avut timp, a treia zi, azi (inca nu a dat niciun semn), vad ca isi face timp pentru a culege alte donatii:

http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/25635/donez-pui-de-black-molly/

..asta m-a deranjat!

Cu cine am colaborat pana acum, daca pot spune asa, pe acest forum, tot respectul si am mers in continuare pe incredere, dar se pare ca orice padure are uscaturile ei.

O seara buna va doresc! ^:)^