1 Editat de szabolcs.peter (2015-10-25 20:28)

Subiect: Vand Acvariu de 300 litri (120x50x50cm)cu capac comatex si stand

Capacul este din COMATEX colantat in negru, ranforsat pentru a nu se indoi in momentul in care se deschide, are locas pentru hranitor automat, instalatie electrica 6x18w tuburi neon (4 x Sylvania Gro Lux, 2 x Sylvania 10000k Frost White, fiecare neon are droser independent) autocolant tip oglinda sub tuburi, rama capacului (este dindependent de capac) are locas pentru tuburile de in si out a filtrelor externe (am folosit doua buc).
Cabinet/Stand din pal de 18mm executat de firma de mobila culoare negru ca si capacul, ranforsat pe spate.
Mobilierul este in asa fel conceput sa tina peste 1 tona, blatul fiind dublat si de asemenea "talpa" diind dublat.Toate canturile vizibile au cant de ABS de 2mm. Usile sunt echipate cu balamale hidraulice de calitate pentru o inchidere lenta a usilor.
Acvariul este executat din sticla de 10mm debitat si slefuit profesional, are intaritura transversala la mijloc, capac sticla la nivelul intariturii (pentru prevenitea evaporarii apei si au manere , in plus prelungeste viata droserelor si a tuburilor). Urme de folosire normale dar fara zgarieturi vizibile mari si adanci. Acvariul a fost in folosinta aproximativ 1 an cu discusi. Renunt la el deoarece am inceput un proiect de 450litri si nu mai am loc in casa .
Acvariul se afla in Zalau la etajul 5 smile emoticon.

Pretul este de 900 lei.

Ca si bonus ofer urmatoarele lucruri:
AQUA PAD JBL 120*50cm - indispensabil la un acvariu asa mare.
Priza mecanica programabila - nou nout
http://www.nevertebrate.ro/Suport-acvariu-JBL-Aquapad
Transport in toata Romania (nu chiar peste tot) deoarece detin o utilitara si ma deplasez relativ frecvent in tara, de discutat aceasta tema daca cumparatorul este serios.
In cazul in care se opteaza pentru transportul meu acesta se va face doar exclusiv pe baza unui avans (am luat teapa de prea multe ori cu alte lucruri), deoarece nu vreau sa car acvariul de la etajul 5 si inapoi degeaba....intelegeti voi.
Alte intrebari la nr. de telefon 0751178026, Sabin.

Re: Vand Acvariu de 300 litri (120x50x50cm)cu capac comatex si stand

Un pret ?

Nimic nu este atat de greu, incat sa nu poata fi clarificat prin cercetare.

Re: Vand Acvariu de 300 litri (120x50x50cm)cu capac comatex si stand

900 lei

Re: Vand Acvariu de 300 litri (120x50x50cm)cu capac comatex si stand

Vandut!
Se poate inchide.
Multumesc!