1 Editat de eu2005mircea (2016-12-02 20:35)

Subiect: INCHIS

Buna ziua
Donez acvariu 180 l + filtru intern. Singura conditie este ca persoana care-si doreste un asemenea acvariu sa nu fie bisnitar/revanzator...etc
Multumesc mult

PS. Locuiesc in Dr Taberei langa fostul American Beer House

Re: INCHIS

Salutare, ti-am trimis pm.

Re: INCHIS

Revin cu clarificari vis-a-vis de donatie
Deoarece nu este vanzare, asa cum m-am exprimat mai sus, as dori sa donez acvariul unui copil, sau unui parinte care nu are banii necesari pentru a face o bucurie unui copil.
Acvariul are 180 de litri, este destul de greu si incomod , asa ca trebuie sa va ganditi la transportul acestuia, eu neavand voie sa ridic greutati.
Am plecat de la un bol , apoi am luat un acvariu de 60 de litri, am trecut la altul de 160 si am ramas la cel de 180, toate fiind cadou pentu fetele mele. De-a lungul timpului am constatat ca eram singurul care intretinea bazinele, care hranea pestii, care  se interesa de soarta pestilor. Maine puteti ridica acvariul.
Acum am un caine comunitar care necesita mai multa atentie

Imi cer scuze tuturor care se vor simti jigniti, dar imi rezerv dreptul de a alege unde va ajunge bazinul
Multumesc

Re: INCHIS

Salut ma numesc Mihai si vreau sa ajut un  coleg  de munca  care  a mai avut un acvariu si  din cauza ca sa mutat  a renuntat  la un acvariu de 60l si isi dorea sa-si cumpere unul acum pentru fiul lui si ma gandeam cu ocazia asta sa-l ajut   cu acvariul de la tine  asta bine daca si  tu doresti sa il dai lui  tinand cont ca este pt un baietel si chiar s-ar bucura.

Re: INCHIS

Asa arata acvariul, imi cer scuze pentru aspect.

6 Editat de eu2005mircea (2016-12-02 15:43)

Re: INCHIS

Eu m-am apucat deja sa golesc bazinul, si sa-l curat superficial.... Anunta-ma cand credeti ca puteti veni sa-l ridicati. Sper ca acest acvariu sa ajunga intr-adevar la un copil.
Ape limpezi

7 Editat de eu2005mircea (2016-12-02 20:36)

Re: INCHIS

Se poate inchide.......s-a dat unei fetite de clasa 0 .....