1

Subiect: Acvarii si Flowerhorni

1. Acvarii:
   Eheim 64L 60x30x35 cu capac modificat (2x neon,reflectoare, sticla impecabila = 150 ron
   Eheim Aquapro 200L, sticla in stare buna, 3 zgarieturi invizibile cand bazinul e plin cu apa, capac in stare impecabila = 350 ron
   Aquatlantis 54L 60x30x30 cu capac original fara instalatie de lumina, sticla impecabila = 80 ron
   Homemade 120L brut cu sticla in stare f buna, spatiu pentru neoane incastrat in sticla pe laterale = 150 ron


2. Pesti:

Femela Flowerhorn Red Dragon adulta, fertila, 2 generatii de pui "produse" pentru mine. 18cm+ masurata prin sticla. Pret 100 ron.

Pereche Flowerhorn: Femela tanara short body, aprox. 8 luni ( 15 cm), tata thai silk ; mascul 2 ani jumatate short body(20-25cm, e agitat cand incerc sa il masor), slow fader, tata thai silk mama fader-ita, stau impreuna in momentul de fata ==> 750 ron. Masculul este fertil, am 2 generatii de pui cu el si femela de Red Dragon + alte cateva generatii cu alta femela. Pret pachet: cu doar 100 ron in plus primiti si bazinul Eheim Aquapro de 200L + capacul original, descris mai sus.

Contact: PM / 0725 953 253 - Marius
Se fac livrari in tara prin Tren/MAXI-TAXI/CURIER RAPID/orice alta metoda va surade, cu urmatoarele amendamente:
A. Pentru livrare in tara,plata sa se faca in avans in contul meu , urmand ca dupa ce mi-au intrat banii pe card sa va contactez si sa stabilim ora la care sa ajunga vietuitoarele
B. La cerere produsele vor fi fotografiate / filmate in timpul ambalarii , pentru a se garanta calitatea si standardele bazinelor din care provin acestea
C. Inainte de orice livrare se face confirmarea telefonica
D. Lista poate continua, in functie de dvs , eu ca si vanzator voi veni cu sugestii pertinente pentru a facilita tranzactia.
E.La pachetele compuse din mai multe produse cu o valoare considerabila sau in cazul celor care au mai cumparat de la mine preturile pot fi diferite, imi rezerv dreptul de a aplica un pret diferit fata de cel de lista in situatii speciale.
*In tara pachetele ajung in maxim 15 zile de la momentul in care banii mi-au intrat in cont ==> jobul nu imi va permite intotdeauna sa ajung la gara/autogara sa expediez imediat.
*NU expediez prin POSTA ROMANA pentru ca exista riscul ca plantele sa se ofileasca si pestii sa se usuce pana la destinatie.

2

Re: Acvarii si Flowerhorni

valabil

3

Re: Acvarii si Flowerhorni

valabil

4

Re: Acvarii si Flowerhorni

salut ma intereseaza cele doua  60 si 54l fami un pret la amandoua

5

Re: Acvarii si Flowerhorni

salut ma intereseaza cele doua  60 si 54l fami un pret la amandoua

6

Re: Acvarii si Flowerhorni

si daca se poate poze

7

Re: Acvarii si Flowerhorni

kiki_yo1 A scris:

salut ma intereseaza cele doua  60 si 54l fami un pret la amandoua

200 ron ambele, se ridica din sector 4. Pt poze da-mi te rog un mesaj la numarul de telefon afisat si iti las pe watsapp. Sau pe mail, daca imi lasi o adresa.

Valabile toate din anunt!

8

Re: Acvarii si Flowerhorni

1. Acvarii:
Jebo 90x50x50 220L, sticla ok, display-ul prezinta zgarieturi de intretinere insa nu deranjeaza atunci cand e plin cu apa, capac cu 3 neoane in stare impecabila + stand Jebo cu 2 usi = 750 ron
Eheim Aquapro 200L, sticla in stare buna, 3 zgarieturi invizibile cand bazinul e plin cu apa, capac in stare impecabila = 350 ron
Homemade 120L brut cu sticla in stare f buna, spatiu pentru neoane incastrat in sticla pe laterale = 150 ron
(bazinele vin cu cate un filtru intern bonus, insa in functie de ce doriti sa puneti in ele recomand filtre externe).


2. Pereche Flowerhorn: Femela tanara short body, aprox. 8 luni ( 15 cm), tata thai silk ; mascul 2 ani jumatate short body(20-25cm, e agitat cand incerc sa il masor), slow fader, tata thai silk mama fader-ita, stau impreuna in momentul de fata ==> 700 ron. Masculul este fertil, am 2 generatii de pui cu el si femela din anunt + alte cateva generatii cu alta femela.

Preturile  sunt usor negociabile iar acvariile se ridica din  sector 4, Bucuresti.
Pentru poze lasati prin mesaj privat o adresa de mail sau discutam pe watsapp si se trimit direct acolo.
Contact: PM / 0725 953 253 - Marius

9

Re: Acvarii si Flowerhorni

up

10

Re: Acvarii si Flowerhorni

Bonusuri sub forma de substrat inert ( manado / pietris de rau) pentru cei care vin sa ridice bazine weekendul asta.

11

Re: Acvarii si Flowerhorni

1. Acvarii:
Jebo 90x50x50 220L, sticla ok, display-ul prezinta zgarieturi de intretinere insa nu deranjeaza atunci cand e plin cu apa, capac cu 3 neoane in stare impecabila + stand Jebo cu 2 usi = 750 ron
Eheim Aquapro 200L, sticla in stare buna, 3 zgarieturi invizibile cand bazinul e plin cu apa, capac in stare impecabila = 350 ron
Homemade 120L brut cu sticla in stare f buna, spatiu pentru neoane incastrat in sticla pe laterale = 150 ron
(bazinele vin cu cate un filtru intern bonus, insa in functie de ce doriti sa puneti in ele recomand filtre externe).


2. Pereche Flowerhorn: Femela tanara short body, aprox. 8 luni ( 15 cm), tata thai silk ; mascul 2 ani jumatate short body(25cm, e agitat cand incerc sa il masor), slow fader, tata thai silk mama fader-ita, stau impreuna in momentul de fata ==> 700 ron. Masculul este fertil, am 2 generatii de pui cu el si femela din anunt + alte cateva generatii cu alta femela.

Preturile  sunt usor negociabile iar acvariile se ridica din  sector 4, Bucuresti.
Pentru poze lasati prin mesaj privat o adresa de mail sau discutam pe watsapp si se trimit direct acolo.
Contact: PM / 0725 953 253 - Marius

12

Re: Acvarii si Flowerhorni

valabil.

13

Re: Acvarii si Flowerhorni

PRET PACHET: Acvariu Jebo 220L 90x50x50 + stand + perechea de floweri depunatori + decoruri ( lemne faine ca sa protejeze femela in caz ca-l iau pe prost crizele) = 1100 ron

1. Acvarii:
Jebo 90x50x50 220L, sticla ok, display-ul prezinta zgarieturi de intretinere insa nu deranjeaza atunci cand e plin cu apa, capac cu 3 neoane in stare impecabila + stand Jebo cu 2 usi = 700 ron
Eheim Aquapro 200L, sticla in stare buna, 3 zgarieturi invizibile cand bazinul e plin cu apa, capac in stare impecabila = 350 ron
Homemade 120L brut cu sticla in stare f buna, spatiu pentru neoane incastrat in sticla pe laterale = 150 ron
(bazinele vin cu cate un filtru intern bonus, insa in functie de ce doriti sa puneti in ele recomand filtre externe).


2. Pereche Flowerhorn: Femela tanara short body, aprox. 8 luni ( 15 cm), tata thai silk ; mascul 2 ani jumatate short body(25cm, e agitat cand incerc sa il masor), slow fader, tata thai silk mama fader-ita, stau impreuna in momentul de fata ==> 650 ron. Masculul este fertil, am 2 generatii de pui cu el si femela din anunt + alte cateva generatii cu alta femela.

Preturile  sunt usor negociabile iar acvariile se ridica din  sector 4, Bucuresti.
Pentru poze lasati prin mesaj privat o adresa de mail sau discutam pe watsapp si se trimit direct acolo.
Contact: PM / 0725 953 253 - Marius

14

Re: Acvarii si Flowerhorni

PRET PACHET: Acvariu Jebo 220L 90x50x50 + stand + perechea de floweri depunatori + decoruri ( lemne faine ca sa protejeze femela in caz ca-l iau pe prost crizele) = 1000 ron

1. Acvarii:
Jebo 90x50x50 220L, sticla ok, display-ul prezinta zgarieturi de intretinere insa nu deranjeaza atunci cand e plin cu apa, capac cu 3 neoane in stare impecabila + stand Jebo cu 2 usi = 650 ron
Eheim Aquapro 200L, sticla in stare buna, 3 zgarieturi invizibile cand bazinul e plin cu apa, capac in stare impecabila = 350 ron
Homemade 120L brut cu sticla in stare f buna, spatiu pentru neoane incastrat in sticla pe laterale = 150 ron
(bazinele vin cu cate un filtru intern bonus, insa in functie de ce doriti sa puneti in ele recomand filtre externe).


2. Pereche Flowerhorn: Femela tanara short body, aprox. 8 luni ( 15 cm), tata thai silk ; mascul 2 ani jumatate short body(25cm, e agitat cand incerc sa il masor), slow fader, tata thai silk mama fader-ita, stau impreuna in momentul de fata ==> 600 ron. Masculul este fertil, am 2 generatii de pui cu el si femela din anunt + alte cateva generatii cu alta femela.

Preturile  sunt usor negociabile iar acvariile se ridica din  sector 4, Bucuresti.
Pentru poze lasati prin mesaj privat o adresa de mail sau discutam pe watsapp si se trimit direct acolo.
Contact: PM / 0725 953 253 - Marius