1 Editat de hard to please (2010-06-16 11:51)

Subiect: Barfe,generalitati, offtopicuri

Pt ca avem nevoie de un loc unde sa vorbim vorbe am creat acest topic big_smile Ciprian, Kokos, restul lumii...aici putem sa ne facem de cap big_smile
PS Rog adminul sa mute discutiile offtopic de la topicul Allexyei aici. Thank you!!!!!

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

2 Editat de bogdivaio (2010-06-16 11:52)

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

pentru ce ne mai trebuie acesata tema daca noi ne gasim sa facem off-topic pe oriunde ?!  lol

P.S. sa fiu si off-topic...HAI ROMAINA !!! lol  lol  lol

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Pai ca sa nu mai facem offtopic smile . Sau macar sa incercam lol

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Kokos, cum a ramas cu surpriza care o pregateai? Poti detalia aici big_smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

5 Editat de Avatar (2010-06-16 11:56)

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Si cu aceasta ocazie IL MAI ROG O DATA PE COCO SA STEARGA TOATE MESAJELE LUI RAZVAN 35 DE LA TOPICUL MEU CU "Nano cube 20l"

waka waka.

pup.

6 Editat de kokos (2010-06-20 00:24)

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Inca pregătesc la ea .......mă bucur ca ai revenit, mă cam plictiseam doar cu băieţi wink si ca sa fiu sincer am uitat despre ce vorbeam...... surpriza zici?!?! pfuy am uitat sa iau lecitina aia , mama ei de treaba lol

?

7 Editat de kokos (2010-06-20 00:27)

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

bogdivaio A scris:

pentru ce ne mai trebuie acesata tema daca noi ne gasim sa facem off-topic pe oriunde ?!  lol

P.S. sa fiu si off-topic...HAI ROMAINA !!! lol  lol  lol

Poate tu !!! Eu am fost ontopic tot timpul, dar nu mă intelegea lumea lol .....
De la ce ora joaca România ? wink parca cu Brazilia joaca nu-i asa?

?

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Am inteles, te faci ca ploua...era in plan un acvariu marin. Il facusi sau nu-l facusi? big_smile



kokos A scris:

Inca pregătesc la ea .......mă bucur ca ai revenit, mă cam plictiseam doar cu băieţi wink si ca sa fiu sincer am uitat despre ce vorbeam...... surpriza zici?!?! pfuy am uitat sa iau lecitina aia , mama ei de treaba lol

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

9

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Aaaaaaa'hhhh! Asa-m zis da-da-da..... din păcate încă nu, tb sa fim nitel prudenti pe ce cheltuim in acesta perioada.... la marin e vb de mulţi bani dacă vrei ceva adevărat..... min 7000-8000€ la ce vreau eu.....mai aşteptăm

?

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Am inteles, mai asteptam. By the way, cel din living-bucatarie cat te-a costat? Daca se poate spune , desigur, pe site. Daca nu pm. Am primit acceptul sa fac unul de genul in noua casa   big_smile


kokos A scris:

Aaaaaaa'hhhh! Asa-m zis da-da-da..... din păcate încă nu, tb sa fim nitel prudenti pe ce cheltuim in acesta perioada.... la marin e vb de mulţi bani dacă vrei ceva adevărat..... min 7000-8000€ la ce vreau eu.....mai aşteptăm

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Ciprian, discusii ce mai fac ce mai zic? Vezi, noaptea inainte sa ii culci sa le spui cate-o poveste. Dar sa nu fie despre pisici sa nu aiba cosmaruri.

PS merci pentru gazduirea prelungita! smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

12

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Doamne ce gura bogata ai....! smile
Le spun mai multe povesti! Cateva zile o sa le asculte de pe cd...! Pana ma intorc!

Nu ai pt ce!

P.S.
Nu te apuci si tu de un marin? smile

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Aham, deci nu esti in Bucuresti. De ce am dom'le gura bogata, ce-am mai zis acum?
Marin...stai mai intai sa vad cu ce se mananca astea "dulci" :smoke .

ciprian01 A scris:

Doamne ce gura bogata ai....! smile
Le spun mai multe povesti! Cateva zile o sa le asculte de pe cd...! Pana ma intorc!

Nu ai pt ce!

P.S.
Nu te apuci si tu de un marin? smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

14

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

acum sunt in Bucuresti dar am sa plec cateva zile!
nu te bucura....! ma intorc...! smile

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

te astept cu drag si dor! big_smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

16

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

ai fi prima care asteapta cu ,,drag si dor,, o piaza rea...!
cred ca si ultima....! smile

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Interesul, domnu', interesul...
Nu te prinzi deloc. Of of!! Ia da-mi tu melcii aia inainte sa pleci, sa vedem cat de tare o sa-mi mai lipsesti apoi! :stupid  Stii ca-mi plac maimutoaiele astea agresive big_smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Ce-o fi cu domnul kokos? Pe unde s-p fi ratacit? Crezi ca l-au mancat discusii aia periculosi pe care ii are in dotare? Nu si-a mai facut simtita prezenta

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

19 Editat de ciprian01 (2010-06-22 02:26)

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

hard to please A scris:

Interesul, domnu', interesul...
Nu te prinzi deloc. Of of!! Ia da-mi tu melcii aia inainte sa pleci, sa vedem cat de tare o sa-mi mai lipsesti apoi! :stupid  Stii ca-mi plac maimutoaiele astea agresive big_smile

Este tarziu acum....! smile
Nu cred ca mi-as permite sa te scot din casa la ore asa mici...! In general nu imi permit!
Iti dau cand ma intorc! Nu mi-as permite luxul sa nu sper ca sunt asteptat! smile

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

In general tu iti permiti orice. Intrebarea este ce ti se permite si ce nu? big_smile  Mi-ai zis in ultimul PM numele tau complet dar cred ca nu l-am retinut... lol  lol  lol

ciprian01 A scris:
hard to please A scris:

Interesul, domnu', interesul...
Nu te prinzi deloc. Of of!! Ia da-mi tu melcii aia inainte sa pleci, sa vedem cat de tare o sa-mi mai lipsesti apoi! :stupid  Stii ca-mi plac maimutoaiele astea agresive big_smile

Este tarziu acum....! smile
Nu cred ca mi-as permite sa te scot din casa la ore asa mici...! In general nu imi permit!
Iti dau cand ma intorc! Nu mi-as permite luxul sa nu sper ca sunt asteptat! smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...