181

Re: Upgrade 300...

Mersi de coment.Punct la apreciere :fok

182

Re: Upgrade 300...

Poze noi facute in data de 10.07.2010.Astept pareri si sfaturi. tongue

183

Re: Upgrade 300...

Poze noi facute in data de 10.07.2010  tongue

184

Re: Upgrade 300...

Sa-ti traiasca puisorii de scalari

185

Re: Upgrade 300...

e frumos.

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

186

Re: Upgrade 300...

Îmi place mult și mie acvariul tău!Numa bine!

187

Re: Upgrade 300...

Multumesc de urari tuturor si celor care au contribuit cu pucte de apreciere. :sok

188

Re: Upgrade 300...

Se pare ca merge bine sistemul tau,bravo Cosmine! Receptiv si practic! :sok

189 Editat de lup cosmin (2010-07-11 01:32)

Re: Upgrade 300...

Da Narcis merge din ce in ce mai bine.Dar am ajuns aici cu ajutorul vostru ca la inceput eram pe nicaieri nu pre stiam cu ce se maninca acvaristic.Si de acum inainte voi asculta parerile voastre.Dar cel mai greu pas care il voi face este cel cu Discusi in acvariu plantat.Sper sa am noroc. :sok

190

Re: Upgrade 300...

lup cosmin A scris:

Da Narcis merge din ce in ce mai bine.Dar am ajuns aici cu ajutorul vostru ca la inceput eram pe nicaieri nu pre stiam cu ce se maninca acvaristic.Si de acum inainte voi asculta parerile voastre.Dar cel mai greu pas care il voi face este cel cu Discusi in acvariu plantat.Sper sa am noroc. :sok

Foarte bine Cosmine,numai ca e dificil rau drumul pe care l-ai ales! :sok  :smoke Totusi iti admir cutezanta!

191

Re: Upgrade 300...

Daca am plecat pe drumul asta nu ma mai intorc inapoi Narcis.Merg tot inainte pentru ca este un hobi foarte frumos.Ziua abia astept sa ajung acasa sa vad ce se petrece in acvariu. smile

192

Re: Upgrade 300...

lup cosmin A scris:

Daca am plecat pe drumul asta nu ma mai intorc inapoi Narcis.Merg tot inainte pentru ca este un hobi foarte frumos.Ziua abia astept sa ajung acasa sa vad ce se petrece in acvariu. smile

Man ,e clar ,esti dus...dar esti de-al meu,si te inteleg perfect! lol  :smoke  :apl

193

Re: Upgrade 300...

As dus de cind mam nascut astai clar si nu esti singurul care imi spune lucrul asta lol Iclusiv nevasta si maicamea cind mau vazut cu acvariul la usa sau blocat.Au zis ca sunt nebun.Intradevar sunt putin suparat ca scalari au mutat pui in jungla si nui gasesc.Maine tai tot pina dau de ei.Iar din prima tura mai am 7 care au spart vestul.

194

Re: Upgrade 300...

frumos tata tineo tot asa si ape limpezi

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/

195 Editat de lup cosmin (2010-07-11 16:39)

Re: Upgrade 300...

Multumesc miruna de urare ape limpezi si tie  :acv punct la apreciere pentru tine.

196

Re: Upgrade 300...

Foarte fain! Felicitari! smile
Numai bine si multe bucurii! smile

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

197

Re: Upgrade 300...

Multumesc Lucia pentru urare ai un + de la mine. :sok

Re: Upgrade 300...

Buna.Ai avut dreptate in privinta melcilor.
Si sfatul lui narcis.b a fost minune.
Multumesc.

199

Re: Upgrade 300...

lup cosmin A scris:

Multumesc Lucia pentru urare ai un + de la mine. :sok

Iti multumesc frumos pentru punct. smile

Eu nu-ti mai spun ca ti l-m dat deja..:)

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

200

Re: Upgrade 300...

Lucia cum iti merge acvariul au inceput plantele sa o ia la fuga prin acvariu.