Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

kokos A scris:

nu-i problema...ca am intrarea acoperita.....tu crezi ca sotia mea nu s-a gandit la spectul asta?!??!?!?!?!? :stupid  :stupid  :stupid ........

lol  lol  lol  lol  lol dar la umiditatea din atmosfera nu te gandesti? E nociva pentru coafura proaspat facuta. Deci...direct in usa, sau mai bine pe hol big_smile  big_smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

342

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

hard to please A scris:
kokos A scris:

nu-i problema...ca am intrarea acoperita.....tu crezi ca sotia mea nu s-a gandit la spectul asta?!??!?!?!?!? :stupid  :stupid  :stupid ........

lol  lol  lol  lol  lol dar la umiditatea din atmosfera nu te gandesti? E nociva pentru coafura proaspat facuta. Deci...direct in usa, sau mai bine pe hol big_smile  big_smile

foloseste si tu produse de calitate...nu sti produsele din reclama....vantul bate, coafura rezista....ceva de genul parca era  lol  lol  lol

?

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Hard to please nici cu buldozerul nu cred ca ai sanse sa intri in curte, nici macar la Poarta Alba nu au aia un zid si o usa mai solida ca a lui Kokos. Prima oara cand am intrat la el imi faceam socoteala daca iese nasol pe unde sa fug, insa nu am gasit o scapare nicicum. Singura varianta ramasa a fost sa ii fac acvariul la preul dorit de el , unde nu mai pun ca avea pistolul pe masa din bucatarie :pls  :pls  :pls . La un momendat chiar m-a intrebat daca vreau sa stam un pic la masa sa negociem pretul. big_smile  big_smile  Asa ca iti recomand sa o lasi mai moale cu Kokos, tu nu sti cu cine te pui, treaba ta eu te-am prevenit.

A si era sa uit pistolul era al ficei sale Alexia, era un pistol cu apa. ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

344

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

acvariidevis...am sa te spun prietenei tale ca-i spui Alexia in loc de Alessia....sa vezi tu stres pe capul tau.......

?

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Florine, vezi daca nu stii...Pai daca vreodata ajung la kokos ma pun bine cu AleSSia, sa vezi atunci cum mai danseaza kokos intr-un picior si cum mai sta in cap la comanda. big_smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

hard to please A scris:

Florine, vezi daca nu stii...Pai daca vreodata ajung la kokos ma pun bine cu AleSSia, sa vezi atunci cum mai danseaza kokos intr-un picior si cum mai sta in cap la comanda. big_smile

Offf femeile asta, nu degeaba au stat ele la baza celor mai mari razboaie mondiale si la biroul presedintilor de stat (vezi cazul Bill Clinton-Monica Lewinsky) ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

347

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Florin, nu fi rau! Nu trebuie sa le punem toate relele in carca!
Ele doar au muscat din mar....! Restul a venit de la sine...!

348

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

acvariidevis A scris:
hard to please A scris:

Florine, vezi daca nu stii...Pai daca vreodata ajung la kokos ma pun bine cu AleSSia, sa vezi atunci cum mai danseaza kokos intr-un picior si cum mai sta in cap la comanda. big_smile

Offf femeile asta, nu degeaba au stat ele la baza celor mai mari razboaie mondiale si la biroul presedintilor de stat (vezi cazul Bill Clinton-Monica Lewinsky) ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

lol  lol  lol  nu uita ca este fiica mea.....se are bine cu baietii, sigur nu agreeaza fetele....pe care le toarna imediat si pe care le manipuleaza de cele mai multe ori....... lol  lol  lol

am avut acu' ceva vreme niste musafiri si domnisoara si-a petrecut cam toata seara la aie cu Alessia sa spele o papusa pe cap.....asa ca daca ajungi la mine ajungi sa speli camasi .....  lol  lol  lol  lol

?

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

Kokos...uiti ca am copil, stiu foarte bine lectia cu manipulatul si f rar se intampla sa nu ajung unde vreau big_smile  . Pe al meu il stie toata gradinita, ca pe toate le complimenteaza , ba ceva de bluza noua, ba de parfum....raman astea interzise lol  lol  lol Apoi poate sa le ceara orice, una nu-i mai zice "nu" :fmad . Femeile.... :smoke

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

350

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

hard to please A scris:

Kokos...uiti ca am copil, stiu foarte bine lectia cu manipulatul si f rar se intampla sa nu ajung unde vreau big_smile  . Pe al meu il stie toata gradinita, ca pe toate le complimenteaza , ba ceva de bluza noua, ba de parfum....raman astea interzise lol  lol  lol Apoi poate sa le ceara orice, una nu-i mai zice "nu" :fmad . Femeile.... :smoke

lol  lol  lol
exact asta zic...vei ajunge la mine si te va manipula..... :smoke  :smoke  :smoke  cam cate camasi speli pe minut???  :pp  :pp  :pp  sa stiu cate opresc in drumul spre curatatorie....  :ang

?

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

lol  lol  lol nu spal, nu calc, nu fac mancare...Pt asta s-au inventat menajerele, iar de gatit am noroc mare cu al meu iubit, care face niste minunatii....de te lingi pe degete. Si nici nu e cale sa ma determine cineva sa ma apuc. Insa Alessi ar putea merge la dl Kokos sa il determine sa vopseasca niste discusi, chiar in alb si negru, sa ii dea fetitei lui. Zi kokos, sincer, ai putea sa o refuzi? big_smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

352

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

crede-ma pe cuvant....desi pare incredibil sunt sigurul care o refuza aproape zilnic.....caci sunt singurul si daca nu m-as abtine.....sclavi ar scrie pe fiecare dintre noi in casa......

unori mi se rupe sufletul,dar nu am ce face.....plange pana vomita....insa nu ma clinteste din loc, caci odata trecuta aceasta bariera suntem haliti.... :sbr

?

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

big_smile cunosc lol  lol

Deci e clar, la mama tre sa umblu, cu tine nu o scot la capat  lol  lol

kokos A scris:

crede-ma pe cuvant....desi pare incredibil sunt sigurul care o refuza aproape zilnic.....caci sunt singurul si daca nu m-as abtine.....sclavi ar scrie pe fiecare dintre noi in casa......

unori mi se rupe sufletul,dar nu am ce face.....plange pana vomita....insa nu ma clinteste din loc, caci odata trecuta aceasta bariera suntem haliti.... :sbr

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

354 Editat de kokos (2010-07-16 10:43)

Re: Barfe,generalitati, offtopicuri

hard to please A scris:

big_smile cunosc lol  lol

Deci e clar, la mama tre sa umblu, cu tine nu o scot la capat  lol  lol

kokos A scris:

crede-ma pe cuvant....desi pare incredibil sunt sigurul care o refuza aproape zilnic.....caci sunt singurul si daca nu m-as abtine.....sclavi ar scrie pe fiecare dintre noi in casa......

unori mi se rupe sufletul,dar nu am ce face.....plange pana vomita....insa nu ma clinteste din loc, caci odata trecuta aceasta bariera suntem haliti.... :sbr

lol  lol  lol  lol  lol  lol

aici poate ai succes....insa...tu fiind blonda :noroc , ea fiind blonda :noroc ....s-ar putea sa iesi ciufulita  lol  lol  lol

?