Re: Cum sa te inscri in concurs

microb A scris:

Salutare ,
Am vazut ca sa modificat clasamentul tongue este definitiv ? hai ca imi creati  emotii smile):D

Daca erai un pic mai atent vedeai ca sunt anuntati si castigatorii

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Cum sa te inscri in concurs

Da ce s-a intamplat cu concursul,nu se mai inscrie lumea?!Vad numai acvarii la care nu le lipseste nimic,adica nu sunt incepatori si totusi(un bogatas nu se multumeste niciodata cu ce are).

43 Editat de merlin21 (2011-07-08 04:48)

Re: Cum sa te inscri in concurs

:fmad

44

Re: Cum sa te inscri in concurs

Salutare am si eu o intrebare....
de ce astept de o gramada de vreme sa imi acceptati albumul la concurs ? nu sunt cum trebuie ? sau nu indeplinesc conditiile ? vreau sa imi spuna cineva ce nu este in regula.
Ori ramane ori il retrag si creez alt album sau schimb pozele, dar macar sa stiu ce este in neregula.
Multumesc !:(:(:(

setup: 260L, JBL Aqua Bassis, JBL Manado, JBL Cristal Profi E900, Osram 827 (36w/1200mm) + 865 (36w/1200mm) + Osram 830 36w/1200mm , Resun 200w, mobilier + acvariu + capac home made all
http://img257.imageshack.us/g/24102009346.jpg/
http://img694.imageshack.us/g/dscf2212.jpg/

45

Re: Cum sa te inscri in concurs

ai si tu putina rabdare , ca dureaza putin.

de cat timp ai pus pozele ?

Re: Cum sa te inscri in concurs

adoniss A scris:

Salutare am si eu o intrebare....
de ce astept de o gramada de vreme sa imi acceptati albumul la concurs ? nu sunt cum trebuie ? sau nu indeplinesc conditiile ? vreau sa imi spuna cineva ce nu este in regula.
Ori ramane ori il retrag si creez alt album sau schimb pozele, dar macar sa stiu ce este in neregula.
Multumesc !:(:(:(

In primul rand acum este un alt concurs. In al doilea rand acvariul dumneavoastra mai are de suferit mici modificari pana sa ajunga la un nivel de concurs. Va rugam ca dupa micile modificari pe care o sa le aduceti acestuia, cum ar fi limpezirea apei, aranjarea plantelor etc. sa il inscrieti iar in concursul nostru si va fi acceptat cu siguranta. Va rugam ca inainte de inscriere sa cititi bine regulamentul sa vedeti daca se incadreaza. Va multumim.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

47

Re: Cum sa te inscri in concurs

salut
doresc sa imi inscriu acvariul in concurs,ca sa imi testez performantele
albumul meu este inscris si astept aprobare
va rog sa ma tineti la curent si multumesc pentru intelegere smile

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Cum sa te inscri in concurs

aqua A scris:

salut
doresc sa imi inscriu acvariul in concurs,ca sa imi testez performantele
albumul meu este inscris si astept aprobare
va rog sa ma tineti la curent si multumesc pentru intelegere smile

Pozele au o calitate inferioara, iar albumul nu va fi acceptat in concurs. Va rugam faceti alte poze mai calitative si inscrieti iar acvariul in concurs. Multumim pt. intelegere.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

49

Re: Cum sa te inscri in concurs

acvariidevis A scris:
aqua A scris:

salut
doresc sa imi inscriu acvariul in concurs,ca sa imi testez performantele
albumul meu este inscris si astept aprobare
va rog sa ma tineti la curent si multumesc pentru intelegere smile

Pozele au o calitate inferioara, iar albumul nu va fi acceptat in concurs. Va rugam faceti alte poze mai calitative si inscrieti iar acvariul in concurs. Multumim pt. intelegere.

deci pozele nu au calitate superioara...pai cam atata poate aparatul meu neutral
dar o sa tin cont

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

50

Re: Cum sa te inscri in concurs

nu ma vad inscris in concurs dece ca mie imi spune ca sunt inscris

51

Re: Cum sa te inscri in concurs

ivaz_tiby A scris:

nu ma vad inscris in concurs dece ca mie imi spune ca sunt inscris

in care?

52

Re: Cum sa te inscri in concurs

in asta nou cu guppy

53 Editat de ivaz_tiby (2010-04-17 23:12)

Re: Cum sa te inscri in concurs

acvarii de vis de ce nu ma vad inscris in concurs  vreau sa stiu de ce ori e buleala

54

Re: Cum sa te inscri in concurs

Stiu ca vorbisem data trecuta de anumite reguli care sa fie impuse pt concursurile care vor urma..
Stiu desemenea ca nu este treaba mea, dar.. vad ca nu s-a modificat nimic.. si nici macar regulamentul nu se mai respecta.
Prima chestie este ca inca participa useri care nu au nici macar un post..
A 2 sunt prezentate poze ale unor acvarii care nu mai exista..
Inteleg ca nu mai sunt multe acvarii inscrise si ca se doreste atragerea mai multor useri.. dar calitatea concursului scade..

Re: Cum sa te inscri in concurs

Salutare,

Stie careva perioada de votare?
La regulament scrie 01.02.2010-30.04.2010.
Am incercat sa votez si nu-mi da nici o eroare dar nici nu imi ia votul ci ma directioneaza catre pagina principala.


Multam.

Cele mai ieftine sisteme CO2, fertilizanti, butelii, lampi la comanda, etc

56

Re: Cum sa te inscri in concurs

pot vota doar anumiti useri care au drept de vot.

o seara frumoasa

Re: Cum sa te inscri in concurs

Asta stiam si eu si chiar sunt pe acea lista.

Cele mai ieftine sisteme CO2, fertilizanti, butelii, lampi la comanda, etc

58

Re: Cum sa te inscri in concurs

http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/1414/useri-cu-drept-de-vot/page/5/

eu nu cred ca esti pe aceea lista. acum  ma-am uitat si nu te-am gasit. in link de mai sus poti vedea si tu lista cu userii cu drept de veto

59

Re: Cum sa te inscri in concurs

@coco, marian e la pozitia 8!

60

Re: Cum sa te inscri in concurs

nu am vazut scz.