841

Re: acvariul meu

pelly67 A scris:

Cine știe de unde se poate cumpăra cca. 25kg. pietriș sort max.5mm. la un pret rezonabil.
La magazinele de profil de pe net prețurile sunt identice atât pentru pietriș cât și pentru cocaina lol  lol  lol
PS. Cum naiba sa nu iți iei SLK dacă dai punga de 2 kg. de țarână cu 11ron  mad  mad  mad


inseamna ca eu ma inscriu in categoria seicilor din dubai cu veyron in aur, daca dau 35 lei pe 2 litri de pietris(dennerle)? :fbr
Si eu astept cu foarte mare interes pozele, dar pana atunci, camarade, scapa si tu niste indici in forma lungimeXlatimeXinaltime

842

Re: acvariul meu

Cum ar fi sa apara maine un paparazzi cu poze in avanpremiera ??? :apl  :apl  :apl ...
Dragi colegi , mai avem cam 36 de ore de asteptare ... ori atacam " obiectivul " !!!

843

Re: acvariul meu

Camarade, scula ca atare nu este de super senzație....JUWEL RIO 180 cu mobilierul aferent.Nu am avut cale de ieșire fiindcă a fost singura soluție sa împac și capra și varza lol Din lipsa spațiului nu am putut ceva mai mare de 100x40x50 și pentru asta am ales acest model. Culoarea este dark brown. Una peste alta nota mea pentru aceasta firma este 11, vis a vis de calitate,detalii, și finisaje.

844

Re: acvariul meu

aurelian A scris:

Cum ar fi sa apara maine un paparazzi cu poze in avanpremiera ??? :apl  :apl  :apl ...
Dragi colegi , mai avem cam 36 de ore de asteptare ... ori atacam " obiectivul " !!!

Pana la pozele oficiale a fost ....vopsit în culori mozaic de deformare tongue  lol  lol

845

Re: acvariul meu

pt mine este de senzatie, raportat la spatiul pe care ti-l ofera in comparatie cu acvariile mele.. :sok
dar la mine inca nu este timpul pt asa ceva.. :fcry
si mai este ceva, am ajuns sa nu mai accept decat colturi rontujite... domnia asta.. :frog

daca tot te-am convins sa scapi informatii, ma fac tigan si mai cer.. filtrare, lumina, pesti, stil, etc.. acele detalii mici si "perverse"
oricum felicitari  :noroc

846

Re: acvariul meu

domnu cand developati pozele cu acvariul????

847

Re: acvariul meu

Asta ca sa înlăturăm din suspans lol Mâine după ultima plantare alte poze și sper cu apa mai limpede. Are exact 20 de ore....

848

Re: acvariul meu

pelly67 A scris:

Asta ca sa înlăturăm din suspans lol Mâine după ultima plantare alte poze și sper cu apa mai limpede. Are exact 20 de ore....

Bandit ce esti tu Paul, asta asteptai sa faci, ca sa poti lua Barclaya de la mine? :apl  lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

849

Re: acvariul meu

Frumos Paul, e altceva...dar ce vad eu acolo jos in dreapta ? E cumva un filtru extern ?  :-

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

850 Editat de Baracuda (2010-11-02 19:27)

Re: acvariul meu

Andi66 A scris:

Frumos Paul, e altceva...dar ce vad eu acolo jos in dreapta ? E cumva un filtru extern ?  :-

Da Andi, este filtrul folosit de Paul in momentele de relaxare maxima. El insusi joaca ambele roluri: de tur si de retur... fum! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

851

Re: acvariul meu

bradraqua A scris:
Andi66 A scris:

Frumos Paul, e altceva...dar ce vad eu acolo jos in dreapta ? E cumva un filtru extern ?  :-

Da Andi, este filtrul folosit de Paul in momentele de relaxare maxima. El insusi joaca ambele roluri: de tur si de retur... fum! lol

Daca apuc ziua in care il vad pe Paul cu fes turcesc pe cap, trec la mahomedanism! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

852

Re: acvariul meu

Felicitari Paulescu!!!!!
stai si trage din narghilea si admira-l cu placere...atunci cand dinamo, bate pe steaua!!
parca erai dinamovist, nu??? :apl

853

Re: acvariul meu

bradraqua A scris:
bradraqua A scris:
Andi66 A scris:

Frumos Paul, e altceva...dar ce vad eu acolo jos in dreapta ? E cumva un filtru extern ?  :-

Da Andi, este filtrul folosit de Paul in momentele de relaxare maxima. El insusi joaca ambele roluri: de tur si de retur... fum! lol

Daca apuc ziua in care il vad pe Paul cu fes turcesc pe cap, trec la mahomedanism! lol

Nu zi de 2 ori ca acum bag o poza.... lol

854

Re: acvariul meu

kompan A scris:

Felicitari Paulescu!!!!!
stai si trage din narghilea si admira-l cu placere...atunci cand dinamo, bate pe steaua!!
parca erai dinamovist, nu??? :apl

vezi ca te dau pe mana lui kokos lol  lol  lol

855

Re: acvariul meu

kokos e dinamovist de-al nostru si are si el un acvariu la fel de frumos ca al tau!!!!!!
mult succes!

856

Re: acvariul meu

Foarte frumos  Paul.
Sa-l vedem dupa o luna cred ca iese o splendoare  ^:)^

rabdare si tutun :smoke    0722.731.565 "Cosmote"

857

Re: acvariul meu

Mulțumesc frumos tuturor! Daca ma ajuta Domnu și trec peste primele 2 săptămâni fără probleme majore sper sa fac o figura buna! Ce aveam eu jungla în ala micu ...acum sa vedeți lol  lol  lol

858

Re: acvariul meu

Iarasi incepi nene Paul sa pui lemne pe foc?Si asa stam ca pe carbuni incinsi."Ce jungla aveam in ala micu...acu sa vedeti".Cred ca o sa fie ceva de genu':Vreti Amazon?Duceti-va la Ramnicu Valcea. tongue

Filmul e o arta, zic unii; e industrie, il contrazic altii.Nici una, nici alta!Vreti neaparat sa stiti ce e? Ei bine, ascultati-ma pe mine! E un mister!    (Jean Luc Godard)

859

Re: acvariul meu

amazonul nu abunda in plante.

paul, iti doresc sa te bucuri de el..
totusi doua lucruri as avea de adaugat.. parerea mea proprie si personala este ca nu prea imi place substratul..
iar a 2 este legata de filtrare, doar 600l/h? se cam cere unul extern, dar sunt convins ca va veni in timp, mai ales ca acum ai unde sa il pui.  :fbr

in rest, layou-ul imi place, mai ales partea cu anubiasi, dar nu prea ai plante cu crestere rapida, ele sunt, dar eu as fi bagat mai multe.

860

Re: acvariul meu

Scuzati-mi prostiile; incercam sa fac si eu o  gluma.E greu pana in varf :melc

Filmul e o arta, zic unii; e industrie, il contrazic altii.Nici una, nici alta!Vreti neaparat sa stiti ce e? Ei bine, ascultati-ma pe mine! E un mister!    (Jean Luc Godard)