181

Re: heloo

salut narcis si imi pare bine sa te aud/vad/ . sincer sa fiu nu stiu i-am luat de la magazin in jur de 2,5-3 cm au lungimea . acum daca poti aprecia varsta nu stiu. de mancar mananca toata ziua mai rau ca porcusorii aia.

182

Re: heloo

narcis.b A scris:

Sunt inca mici Radu,mai sunt sanse sa apara insemnele masculine ! :apl  Coco eu zic sa nu disperi inca,cate luni au Ancistrusii?

   Din cauza am spus "se prefigureaza"! :noroc

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

183 Editat de narcis.b (2011-02-07 16:05)

Re: heloo

bradraqua A scris:

   Din cauza am spus "se prefigureaza"! :noroc

Nici prin gand nu mi-a trecut Radu,sa te combat intr-un fel  :sok  Esti in mod sigur dintre cei,putini din pacate,care stiu ce spun atunci cand deschid un subiect sau fac doar o remarca,cu o pregatire temeinica,un autodidact de calitate,foarte important,o persoana care stie sa cearna "avalansa" de informatii gasita indeobste pe net,de cele mai multe ori amestecata la greu de erori masive si nu in ultimul rand, un camarad de nadejde cu un placut simt al umorului!Gata am zis-o!  :sok  :noroc
Dar pentru ca am vazut la Coco un acvariu aerisit ce-i drept,dar placut aspectat,armonios,si curat,am dorit sa-i "incarc" un pic bateriile ,in momentul in care am citit totala lui dezamagire !Deci Coco...nu fi dezamagit!Pe la 5-6 cm discutam.  :sok  :apl Si abia astept sa vad la tine un acvariu "iesit din CRIZA" .  lol Good job! :sok

184

Re: heloo

narcis.b A scris:
bradraqua A scris:

   Din cauza am spus "se prefigureaza"! :noroc

Nici prin gand nu mi-a trecut Radu,sa te combat intr-un fel  :sok  Esti in mod sigur dintre cei,putini din pacate,care stiu ce spun atunci cand deschid un subiect sau fac doar o remarca,cu o pregatire temeinica,un autodidact de calitate,foarte important,o persoana care stie sa cearna "avalansa" de informatii gasita indeobste pe net,de cele mai multe ori amestecata la greu de erori masive si nu in ultimul rand, un camarad de nadejde cu un placut simt al umorului!Gata am zis-o!  :sok  :noroc
Dar pentru ca am vazut la Coco un acvariu aerisit ce-i drept,dar placut aspectat,armonios,si curat,am dorit sa-i "incarc" un pic bateriile ,in momentul in care am citit totala lui dezamagire !Deci Coco...nu fi dezamagit!  :sok  :apl Si abia astept sa vad la tine un acvariu "iesit din CRIZA" .  lol Good job! :sok

Multumesc LA FEL Narcis!!! :noroc

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

185

Re: heloo

narcis a trebuit sa il aerisesc deoarece aveam o jungla acolo ( poti vedea precedentele poze) abia daca mai gaseam pestii la numaratoarea saptamanala  lol  lol  lol
si apoi sa vezi tu acvariu cand o sa ies din criza  asta daca mai ies ca tot vad la testu mortii asta 21.12.2011 . si la voi este aceeasi data sau doar mie imi da asa de putin ??? lol  lol  lol

186

Re: heloo

Mann...da...macar sa "crapam" cu niste acvarii frumoase :omfg ! Imi pare totusi o realizare :sok  lol Deci ma gadesc eu ca esti cam de mult timp in criza ,conform organigramei ar trebui sa-ti vina randul curand! :apl  :sok  :noroc