21

Re: buna :D

cezara sa faca bascalie  cu pestii tai ??? asta niciodata, la cat de mult iubeste ea animalele mai bine cred ca face bascalie de un om decat de un peste. ai interpretat gresit cele spuse de ea, sunt sigur 100%.

22

Re: buna :D

PS te pot scapa eu de xifo id meu il ai in pm

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

23

Re: buna :D

la carasul meu cu fata de "alien" nu renunt... la scalari nush c sa zic k si ei imi sunt dragi tare... iar de guppy si molly sunt atasata deoarece sunt primii pestiosori achizitionati....si cea mai buna solutie pe care am gasit o e sa mut carasii intr-un acvariu mai mare si scalarii sa ii las cu viviparii.... zic si eu... nush exact

24

Re: buna :D

lol dar probleme cea mare vor fi scalarii .... :sevil ataca tot ce se apropie de ei in per reproducerii asa ca vor face ei curat pacat de moly si gupi

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

25

Re: buna :D

coco A scris:

cezara sa faca bascalie  cu pestii tai ??? asta niciodata, la cat de mult iubeste ea animalele mai bine cred ca face bascalie de un om decat de un peste. ai interpretat gresit cele spuse de ea, sunt sigur 100%.


dak tie ti-ar zice cineva k ai fata de alien dak ai fi verde ar fi cv d bine?? te-ai  simti onorat?? ok, poate ai dreptate, am luat-o prea personal,  dar pt mine carasul ala e k un copil si de aceea poate m-am simtit un pic lezata

26

Re: buna :D

Te`ai atacat degeaba. Daca imi pare haioasa infatisarea pestelui nu inseamna ca iau la misto. Era pur si simplu o remarca menita sa destinda atmosfera nicidecum sa`ti jignesc tie pestele, sa fim seriosi. Numai bine. :sok

Etiamsi omnes, sed non ego.

27

Re: buna :D

ok am inteles...numai bn