Subiect: Pisici

:of

Satul de Romania !!!

2

Re: Pisici

pfuaiii pune repede apa ca nu are in ce sa inoate, mai punei si un mopan si vreo 3-4 plante si gata acvariul big_smile :sbr

Re: Pisici

Acu nu mai scap de ea sa intre inapoi :stupid ii placea acolo

Satul de Romania !!!

Re: Pisici

Sa nu o pui cu carasii in acelasi acvariu, pisicile de apa dulce sunt mai pretentioase :sok

5 Editat de aqua (2011-02-14 02:15)

Re: Pisici

HA !
era si mai amuzant daca era un peste afara care se uita la pisica smile
apropo sa ne spui cand vrei sa populezi acvariul ca poate te ajutam cu compatibilitatea alea alea  lol

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Pisici

Am deschis un subiect la acvarii de apa dulce in lucru, poate imi zici acolo ce si cum  lol  De cand am bagat pisica in acvariu acu nu mai scap de ea sa o bag la loc  :stupid

Satul de Romania !!!

7

Re: Pisici

Cat de tare e pisica ta!


Inca puiutz, nu? E o dulce.

Re: Pisici

:apl super, sunteti haiosi.Si ce uite si eu ma laud la combinatia asta :pp

Re: Pisici

Eliana pisica mea are un an si jumatate si 5 kg :pp  acvariul este destul de mare, 126 litri

Satul de Romania !!!

Re: Pisici

Iuliana avem acvarii la fel (aqua pro 80) de 126 litri, dar pisica ta are parul mai mare  :apl
P.S apa ta e cam verde la pestii, mai schimbo sau baga un filtru mai puternic pentru ca eu o vad verde

Satul de Romania !!!

11 Editat de iuliana-24 (2011-02-22 15:41)

Re: Pisici

da si este baba are 11ani,iti vine sa crezi!apa avea tratament .Ce zici ,  este frumoasa pisi a mea,care tinde sa pescuiasca smile


a mea nu :pp

Re: Pisici

E frumos pisi tau, ar papa ea un carasel, a mea i-am adus carasii vii din balta si sa jucat cu ei in lighean dar nu i-a papat, ia scos din lighean si atat. E foarte mofturos la mancare

Satul de Romania !!!