Subiect: Cum votez la concurs?

AS vrea sa votez acvariile din concurs sad!? Am dreptul sau sunt prea "tanar"?

Re: Cum votez la concurs?

pentru a avea drept de vot trebuie sa ceri aprobarea adminului.
intra pe http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/1414/useri-cu-drept-de-vot/

3

Re: Cum votez la concurs?

mirceajifcu A scris:

AS vrea sa votez acvariile din concurs sad!? Am dreptul sau sunt prea "tanar"?

Putintica rabdare, mon cher! Scoate ceva din acvariul acela al tau, cu care te chinui de citeva luni de zile si ne mai... imprietenim!  smile

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Cum votez la concurs?

Dl Radu, am inteles , sa traiti. Pai cam asta fac, dar astept sa ma mut si sa il pun la punct dupa indicatiile voastre, ca e un haos. Eram pe punctul de a lua un sarpe / soparla de acvariu. Si mi-a zburat mintea la criticile de pe forum smile). Deci am facut primul pas. Am cumparat cu mintea, nu cu ochii smile).
Am cumparat florapol 3 cutii, pietris nou, inca un jbl e1500, unu e plin cu siporax si astalalt cu bureti pt filtrare mecanica. Pestii vor ramane numai cei "de pe fund" si rechini labeo, balantio si zebre.

Re: Cum votez la concurs?

Dar sper totusi ca votarea nu se bazeaza pe prietenii smile) si ca primesc si eu dreptul de vot.

Re: Cum votez la concurs?

Asa cum am spus de mai multe ori, dreptul de vot se obtine pentru cele exprimate mai sus de Radu si datorita prieteniilor dintre noi, fiinca oricare dintre membrii forumului ne este prieten.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

7 Editat de mirceajifcu (2011-04-18 01:41)

Re: Cum votez la concurs?

Pai in urma celor scrise de voi si a unui argument logic, daca toti suntem prieteni si dreptul de vot se obtine pe baza prieteniei  ... io tot nu pot vota smile).

Am citit ce a scris bradraqua la celalalt topic si sunt total de acord! Cine are inca problemele pe care le am io smile) inca cu acvariul, nu prea ar trebui sa voteze! Macar de s-ar aplica asta si la votarea presedintelui si parlamentarilor sad nostrii dragi!
Se poate sterge, am inteles ideea. Mersi de raspunsuri!