21

Re: Am incercat si se poate

pelly67 A scris:
b37dra A scris:

bradraqua a avut red parrot? nu prea cred

Radule...i-ai stricat definitiv sărbătorile! lol  lol  lol

Nu asta am urmarit si sincer, mi-ar parea rau! smile

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

22

Re: Am incercat si se poate

gata m-ai convins bravo sa-ti traiasca frumos acvariu. :apl

23 Editat de sacuraba (2011-04-25 22:59)

Re: Am incercat si se poate

nu a stricat nimic

Re: Am incercat si se poate

la cat spunea dansul sa nu cumparam aceste ciclide(red parrot)deoarece sunt niste pesti hibrizi si sunt alte speci mult mai frumose si ....etc...........nu stiu ce sa mai cred, iar pellly in legatura cu sarbatorile ....stai potol ca am avut sarbatori sa pomenesti(daca intelegi binenteles) .....

25

Re: Am incercat si se poate

b37dra A scris:

la cat spunea dansul sa nu cumparam aceste ciclide(red parrot)deoarece sunt niste pesti hibrizi si sunt alte speci mult mai frumose si ....etc...........nu stiu ce sa mai cred, iar pellly in legatura cu sarbatorile ....stai potol ca am avut sarbatori sa pomenesti(daca intelegi binenteles) .....

  Tinere, niciodata nu am spus ca eu nu gresesc. Intr-adevar, am cumparat acesti pesti (acum citiva ani), fara sa cunosc mare lucru despre ei. Din momentul in care am aflat ce trebuie, am renuntat la ei, asa ca fa un efort si afla ce trebuie sa crezi! Cred ca atitudinea ta, un pic ostila, se datoreaza mai mult comentariului lui pelly, de care nu trebuie sa ma faci pe mine responsabil. Sa auzim de bine si sa fim convinsi ca toti suntem supusi greselii! :noroc

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Am incercat si se poate

Scuze bradraqua,nu am vrut sa fiu rautacios doar ca in mai multe comentarii ai afirmat ca sunt pesti hibrizi si sa nu incurajam cumpararea lor si nu prea eram convins ca ai avut si tu papagali ,inca o data scuze daca am fost ostil,chiar nu am intentionat,o zi buna

27 Editat de pelly67 (2011-04-26 15:55)

Re: Am incercat si se poate

"iar pellly in legatura cu sarbatorile ....stai potol ca am avut sarbatori sa pomenesti(daca intelegi binenteles) ....."
...de regula inteleg!.....stai potol! Ce nu înțeleg.....te ce te basici asa repede?

28

Re: Am incercat si se poate

b37dra A scris:

Scuze bradraqua,nu am vrut sa fiu rautacios doar ca in mai multe comentarii ai afirmat ca sunt pesti hibrizi si sa nu incurajam cumpararea lor si nu prea eram convins ca ai avut si tu papagali ,inca o data scuze daca am fost ostil,chiar nu am intentionat,o zi buna

   Nu-i bai! :noroc

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Am incercat si se poate

bradraqua se pare ca ai avut un cuvant MARE de spus deoarece sacuraba a decis sa vanda acesti pesti(eu raman cu papagalii mei)
pelly,la faza cu basicatul ai dreptate