Subiect: Barbati adevarati

Azi este ziua barbatului si am zis sa pot face un cadou barbatilor din tara noastra. Cei care doresc sa se razboiasca ii asteptam aici, nu de alta dar sa nu mai polueze posturile altora.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

2

Re: Barbati adevarati

GJ boss ! Azi in loc sa bem o bere , tu ne inviti la cearta   :omfg

Doua culori ce le ador

Re: Barbati adevarati

berea o bem duminica, si decat sa ne batem acolo cand ne vedem mai bne sa "se calmeze" colegii aici big_smile

Re: Barbati adevarati

pai eu beau o bere, pe colegi ii las sa se incinga un pic sa mearga mai bine berea

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Barbati adevarati

Am facut un topic ddedicat pt un user...! Daca vreti, mutati-l aici!!!

Re: Barbati adevarati

acvariidevis A scris:

pai eu beau o bere, pe colegi ii las sa se incinga un pic sa mearga mai bine berea

cred ca e mai bine cu o bere si buna dispozitie.
hai noroc.  :noroc  :noroc  :noroc
big_smile

7

Re: Barbati adevarati

Beti voi si azi si duminica , eu o sa beau sambata si daca o sa mai fiu in stare o sa mai beau si duminica cu voi  :noroc
La multi ani toti barbatii si toti cocosii care au chef sa se "incinga"  :fok

Doua culori ce le ador

Re: Barbati adevarati

Se pare ca s-au oparit cocosii ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Barbati adevarati

La multi ani tuturor barbatilor cu ocazia zilei de 5 Mai!!! Cu exceptia lui Cipilica asta micu (ciprian01) pe care nu-l cred ca e barbat decat daca-mi confirma un ginecolog lol

Re: Barbati adevarati

Ancistrus A scris:

La multi ani tuturor barbatilor cu ocazia zilei de 5 Mai!!! Cu exceptia lui Cipilica asta micu (ciprian01) pe care nu-l cred ca e barbat decat daca-mi confirma un ginecolog lol

poate va intalniti, beti 5-6 beri apoi dati o fuga pana la baie si rezolvati problema, nu este mai simplu? ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

11

Re: Barbati adevarati

Ancistrus A scris:

La multi ani tuturor barbatilor cu ocazia zilei de 5 Mai!!! Cu exceptia lui Cipilica asta micu (ciprian01) pe care nu-l cred ca e barbat decat daca-mi confirma un ginecolog lol

Banuiam io mai ancistrus ca tu ai alte pofte!
Uite, si de data asta te dezamagesc. Sunt foarte selectiv si imi plac tipele faine. Tu chiar nu te incadrezi printre ele!

Auzi la Florin, sa dam o fuga pana la baie!
Mai bine ii spui lu' baietica sa mai si iasa de acolo ca nu maida niciun semn de ceva vreme!
Sa fie linistea de dupa medicament...!?

Re: Barbati adevarati

cred ca este in premiera un astfel de topic traditional Romanesc :noroc

Satul de Romania !!!

13

Re: Barbati adevarati

din pacate (zic "din pacate" pt ca m-ati eclipsat total) pt mine de ziua voastra a fost si ziua mea de nume, coincidenta face ca de 5 Mai sa fie si Sf. Irina  big_smile

14

Re: Barbati adevarati

La multi ani barbatilor !!!! Va doresc bere rece si din belsug !

15

Re: Barbati adevarati

La multi ani Irina, chiar daca cu intarziere! smile
Noi barbatii o ducem. Doar iarba rea nu piere niciodata!