41

Re: Bucuresti 8 mai

Chupacabra_ A scris:

subscriu " Pentru ce ora a ramas? "  si daca cineva are o mana de material filtrant bio pe care am sa-l platesc?


ora 13

Re: Bucuresti 8 mai

deci a ramas stabilit la 13 acolo la terasa spaniola, speram ca au si acoperis pe acolo in caz ca ploua maine smile))

43

Re: Bucuresti 8 mai

Salut,
Cred ca reusesc si eu sa ajung.

Inteligenta ma urmareste……dar eu sunt mai rapid.

44

Re: Bucuresti 8 mai

Vă aşteptăm şi pe voi, noi am sosit. Vin şi întăriri?

45

Re: Bucuresti 8 mai

Intilnirea a avut loc, dupa parerea mea a fost foarte placuta, datorita participantilor, oameni de calitate: Andy66, Chupacabra, DiscusGabi, Eliana, Florin.Mazilu, Shadows.
   Din foto lipsesc Andy66 si DiscusGabi, care au plecat mai devreme.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Bucuresti 8 mai

Dl Radu in categoria oameni de calitate va rog sa va adaugati si pe dumneavoastra.
In opinia mea cel mai mult au de pierdut incepatorii daca nu doresc sa vina la intalnirile de genu...
Ca idee pentru curiosi in pungile acelea mari si grase sunt plante multe, frumoase si sanatoase primite de la domnul Radu caruia ii multumesc inca o data pentru tot big_smile
Speram ca la urmatoarea vom fi si mai multi big_smile

47

Re: Bucuresti 8 mai

Pacat ca nu am fost in Bucuresti, as fi venit si eu. Poate data viitoare.

48 Editat de TweeTy (2011-05-08 20:52)

Re: Bucuresti 8 mai

din pacate eu am lucrat de dimineeata iar  schimbul a venit la ora 16.45.data viitoare sper sa fiu liber ..

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

49

Re: Bucuresti 8 mai

Multumim, multumim frumos de tot pentru plante.

Parte din ele sau plantat, multe din ele sau donat in alte doua acvarii, dupa cum ma si asteptam.

Vin si pozele, pe tredurile in cauza.


O seara frumoasa!


Pentru cei care nu au venit, exista data viitoare.  smile

50

Re: Bucuresti 8 mai

urmatoarea "intalnire" cand va avea loc ?
simt nevoiea de a iesii din spatele "tastaturii"  lol

51

Re: Bucuresti 8 mai

Dupa cum a zis si Florin, eu unul ca si incepator am avut doar de castigat din aceasta intalnire. Am ramas placut surprins sa constat dupa cum a spus si Dl.Radu de calitatea oamenilor care au fost prezenti. Eu unul m-am simtit foarte bine si cu placere voi veni si la urmatoarea. Ar fi multe de spus "scris" dar nu prea este felul meu asa ca nu va pot spune decat Multumesc !

Inteligenta ma urmareste……dar eu sunt mai rapid.

52

Re: Bucuresti 8 mai

Imi pare rau ca a trebuit sa plec mai devreme si nu am stat la poza de grup.... lol In alta ordine de idei ma bucur pentru noile cunostiinte si pentru faptul ca m-am revazut si schimbat impresii cu vechile cunostiinte. Sper ca data viitoare sa fim mai multi si poate ne ajuta si vremea ca sa stam afara la o terasa, mai in "orash" (nu in orashel). Sa auzim numai de bine!  :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

53

Re: Bucuresti 8 mai

Va multumesc la rindul meu, a fost o onoare sa va cunosc! ^:)^  Sa fiti sanatosi, sa va bucurati de pasiunea asta si sa speram ca vor veni din ce in ce mai multi useri la aceste intilniri.
    Nu este la indemina oricui sa-si faca prieteni dar macar sa incercam, cistigul va fi pe masura, iar cei care profita de adapostul anonimatului, pentru a-si manifesta rautatea in dialogul cu colegii de forum, o vor face cu mult mai multa retinere.
   Va rog sa programati urmatoarea intilnire, nu mai devreme de 2 saptamini, sa pot aduce o recolta de plante, cel putin la fel de bogata! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!