41

Re: 29 mai bucuresti

acvariidevis A scris:

data viitoare cand mai pui poze fara acordul persoanelor ce apar in ele te rog sa le cozmetizezi burtile personajelor, sau macar sa specifici ca pozele au fost facute dupa 4-5 beri  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Scuze, am uitat sa specific, pozele au fost prelucrate in asa fel incat sa incapa toti in cadru....rezultatul: din greseala au iesit cu totii cam grasi  lol  lol  lol

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: 29 mai bucuresti

eu sunt fericit ca mi-se vede doar ceafa si profilu deci par slab  lol  lol  lol(chiar daca sunt cu platoul in fata   :noroc )  sa nu apara pozele facute de Dl Radu sa se vada cat de "pufos" sunt si eu  lol  lol (andi, gabi sa cereti drepturi de autor pe vorba asta lol  lol )

43

Re: 29 mai bucuresti

Imi pare rau ca faceti intalnirile doar duminica, cand nu sunt in Bucuresti, tare as fi venit si eu smile

44

Re: 29 mai bucuresti

Noroc cu... unii care au baut numai bere fara alcool si s-au gindit sa apara toti participantii in poze... lol
   Andi, in tricou alb si alura de motociclist neamt, din al doilea razbel mondial, se tine de sotii cu bunul sau prieten Gabi si-i pune coarne...

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

45

Re: 29 mai bucuresti

Doamne, ce mi-a fost dat sa aud, dupa ce am pus poza cu Andi!!! lol
   Andi: bine Radule, spui ca-mi esti prieten si pui o poza cu mine in toata... "splendoarea"?
   Tot Andi: crezi ca din intimplare nu am aparut in pozele facute de mine, acum m-ai dat de gol, se vede ca sint de pe... acvarii de vis!
   Astea sunt doar vorbele pe care am putut sa le reproduc... restul numai eu stiu ce mi-au auzit urechile lol
   Drept urmare, am modificat cite... ceva si incerc sa-i salvez imaginea prietenului Andi! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

46

Re: 29 mai bucuresti

eu cred ca aparatul a fost defect,nu se poate ,chiar la toata lumea sa iasa burta in relief ? .  lol  lol

47

Re: 29 mai bucuresti

costyy_78 A scris:

eu cred ca aparatul a fost defect,nu se poate ,chiar la toata lumea sa iasa burta in relief ? .  lol  lol

   In lipsa fetelor, noua baietilor ne-a iesit in relief, ce nu s-a putut ascunde... lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: 29 mai bucuresti

Nu stiu cu ce aparate ati facut poze, ca eu am fost prezent si toti cei de la intalnirea de ieri aveau sub 70 de kg, nu stiu cum au apartut burtile astea. Va arat eu pozele originale ca astea sunt trucate.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

49 Editat de Andi66 (2011-05-30 20:43)

Re: 29 mai bucuresti

Asa parca mai venim de acasa Florine.... :apl ne apropiem de siluetele din realitate (desi daca ma intrebi pe mine puteai sa ne mai slabesti cu vre-o 5-6 Kg, atunci sa vezi ce se mai inghesuiau PM-urile.... lol  lol  lol )
In alta ordine de idei Gabi (zis si Pufosu') se pare ca duce dorul farmecului sarbatorilor de iarna.
Ca sa fiu mai explicit este din gasca renilor lui Mos Craciun  lol
Cat despre patentarea poreclei "Pufosu'", aceasta ii apartine in totalitate lui Radu si drepturile de autor ii sunt destinate, ca mare vorba a mai grait.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

50

Re: 29 mai bucuresti

Andi66 A scris:

Asa parca mai venim de acasa Florine.... :apl ne apropiem de siluetele din realitate (desi daca ma intrebi pe mine puteai sa ne mai slabesti cu vre-o 5-6 Kg, atunci sa vezi ce se mai inghesuiau PM-urile.... lol  lol  lol )
In alta ordine de idei Gabi (zis si Pufosu') se pare ca duce dorul farmecului sarbatorilor de iarna.
Ca sa fiu mai explicit este din gasca renilor lui Mos Craciun  lol
Cat despre patentarea poreclei "Pufosu'", aceasta ii apartine in totalitate lui Radu si drepturile de autor ii sunt destinate, ca mare vorba a mai grait.

Foarte bine spus andone insa nu ai precizat cine este Mos Craciun ?
lol

Multi vad, putini cunosc !

51

Re: 29 mai bucuresti

sTTTk A scris:

Foarte bine spus andone insa nu ai precizat cine este Mos Craciun ?
lol

Cam cine crezi tu ca ar putea fi...studiaza cu atentie pozele si ai sa gasesti cu siguranta. Iti dau un singur indiciu....cine te-a "botezat"?  tongue

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: 29 mai bucuresti

Andi, gabi cred ca se refera la faptul ca restu nu stiu cine e mos craciun  lol  lol  lol  daca nu veniti la intalniri nici nu aflati  :fbr  :pp big_smile

53

Re: 29 mai bucuresti

Intalnire de vis,oameni de caracter. Astept cu nerabdare urmatoarea intalnire. :noroc
Multumesc dl Radu si dl Forin pentru plantute.