41 Editat de dintisor (2011-06-27 00:23)

Re: 26 iunie bucuresti

a fost tare   data viitoare promit sa ajung la fel ca astazi si rog faceti poze cu ceva aparatura mai buna ca astea nu sunt niste imagini prea reale cu noi eu cel putin in realitate sunt mai slab cu 15 kg lejer
:smoke  :smoke  :frogp  :frogp

contact 0743012048sau 0764775477 mail rogo_arc@yahoo.com

42

Re: 26 iunie bucuresti

acvariidevis A scris:
d4nu7z A scris:

Din pacate nu o sa pot venii nici de data aceasta  sad ... Dar promit sa vin cand va venii si Boss-ul (acvariidevis)  :fok

eu te asteptam si maine, special pentru tine mi-am amanat toate intalnirile  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Ce vrajealaaaa  lol  lol  daca era asa, ma anuntai prin pm ca vii si ca-mi faci o mare si imensa bucurie si-mi aduceai si mie niste crapi koii(contracost)si imi faceam timp special pentru tine  :fok  La urmatoarea intalnire (sper sa fie mai devreme) numai scapi de mine  mad

Doua culori ce le ador

43

Re: 26 iunie bucuresti

Imi pare deosebit de rau ca nu am putut veni, sanatatea mi-a jucat niste feste si trec printr-o perioada un pic mai grea! Imi scot pirleala data viitoare... lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

44 Editat de sTTTk (2011-06-27 17:56)

Re: 26 iunie bucuresti

:fconf

TweeTy A scris:

:noroc sper sa nu fie ultima intalnire la care participa Gabi (sTTTk)....nu de alta dar eu m-am distrat bine  :noroc

merci, merci...oameni de calitate si o intalnire placuta...sper ca pe viitor sa fim mai multi, eventual si fete noi...
Nea Radu v-am simtit lipsa. Va urez mutla sanatate si sper sa va vedem cat mai curand  :noroc

Multi vad, putini cunosc !

Re: 26 iunie bucuresti

sTTTk A scris:

sper ca pe viitor sa fim mai multi, eventual si fete noi...

viitoarea nevasta stie ce fantezii ai tu? ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

46

Re: 26 iunie bucuresti

acvariidevis A scris:
sTTTk A scris:

sper ca pe viitor sa fim mai multi, eventual si fete noi...

viitoarea nevasta stie ce fantezii ai tu? ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

cred ca chiar pe ea vrea sa o invite  :-

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

47

Re: 26 iunie bucuresti

Va zic la viitoarea intalnire ce fantezi am eu :fbr , acum hai sa mai vorbim si despre acvaristica :fbr  prietenii stiu de ce !  :noroc

Multi vad, putini cunosc !

48

Re: 26 iunie bucuresti

eu zic sa vorbim de altele ca de acvaristica s-a vorbit destul duminica.cine stie bancuri cu scotieni sau cu barbati care sunt in pragul unei greseli fatale

contact 0743012048sau 0764775477 mail rogo_arc@yahoo.com

49

Re: 26 iunie bucuresti

Nu mai faceti un meeting si duminica asta ? Nu de alta, dar termina sesiunea si nu o sa mai fiu in Bucuresti. Si tare imi doresc sa vin si eu big_smile