Subiect: Cum sa te inscri in concurs

Daca vrei sa te inscri in concurs in primul rand trebuie sa iti creezi un cont.
Pasul 2, te loghezi.
Pasul 3, iti creezi un album, in care faci descrierea acvariului tau, cu aparatura, vietati etc.
Pasul 4, urci pozele (atentie cu cat sunt mai de calitate cu atat ai sanze mai mari)
Pasul 5, asteti ca noi sa le dam acordul de a participa in concurs
Pasul 6, poti trimite linkul cu acvariul tau la prieteni pt. a te vota, asa ai sanse mai mari de reusita.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Cum sa te inscri in concurs

te rog sa postezi pozele la albumul tau pentru concurs nu aici tongue ca incarcam topicul degeaba wink

Re: Cum sa te inscri in concurs

Am rugamintea sa respectam topicurile aici nu este un topic in care fiecare sa isi prezinte acvariul, daca vrei sa faci asta ai 2 variante sa iti faci un album si sa il inscri in concurs sau 2 sa iti deschizi un subiect nou la categoria Prezinta-te si prezintati acvariul. Multumesc pt intelegere.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

4

Re: Cum sa te inscri in concurs

Parerea mea este ca, descrierea acvariului ar trebui sa fie cit mai succinta. Motivul: cel care voteaza nu voteaza aparatura, dotarile, speciile de plante sau pesti, ci voteaza aspectul (frumusetea) la care s-a ajuns folosind cele enumerate mai sus. Stiu ca in occident este aceeasi regula, dar ma indoiesc ca este realmente de folos, si oricum nu tot ce vine dintr-o directie... trebuie copiat si urmat.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Cum sa te inscri in concurs

Din pacate nu se poate participa decat cu poze care sunt de actualitate, deorece la finalul concursului trebuie facuta dovada ca acvariul este al tau.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

6

Re: Cum sa te inscri in concurs

ce vrei sa spui cu asta ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Cum sa te inscri in concurs

Adica nu poti sa participi in concurs cu un acvariu ce l-ai avut acum 2-3 ani spre ex.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

8

Re: Cum sa te inscri in concurs

nu dar ma refeream prin dovada ca acvariul este al tau ...

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Cum sa te inscri in concurs

aqua,

Trebuie sa trimiti o poza cu tine langa acvariu. Ca sa te cunoasca lumea si pe tine.

10

Re: Cum sa te inscri in concurs

aaa:)

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

11

Re: Cum sa te inscri in concurs

Si mai exact cum se creeaza acel album sau la ce sectiune?:D multam

me_gaton@yahoo.com / 0761817997 / Drumul Taberei (Afi Palace)

Re: Cum sa te inscri in concurs

pe prima pagina in dreapta sus ai butonul scris cu galben "adauga album"
ATENTIE poti adauga un album numai dupa logare.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Cum sa te inscri in concurs

pe site nu pe forum tongue

14

Re: Cum sa te inscri in concurs

as vrea si eu sa adaug un album wink
daca pun album este doar pentru vizionare sau il inscriu automat in concurs ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Cum sa te inscri in concurs

aqua A scris:

as vrea si eu sa adaug un album wink
daca pun album este doar pentru vizionare sau il inscriu automat in concurs ?

se inscrie automat in concurs dar trebuie sa se incadreze in regulamentul concursului. iti recomand sa il citesti inainte.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

16

Re: Cum sa te inscri in concurs

gata am inscris acvariul wink
cred ca am respectat regulamentul foarte bine wink
si nu am in acvariu nimic din ce se scade smile
daca e ceva in neregula sa imi stergeti albumul

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

17

Re: Cum sa te inscri in concurs

Am si eu o problema.
Am creat 3 albume, iar cand intru la concurs, primele 3 locuri sunt ocupate de mine.
De ce s-a selectat automat cate o poza din fiecare album?!?!?!
Eu n-am vrut asta!!!
Si cum pot completa descrierea la concurs?
Multumesc.

Re: Cum sa te inscri in concurs

puiutu A scris:

Am si eu o problema.
Am creat 3 albume, iar cand intru la concurs, primele 3 locuri sunt ocupate de mine.
De ce s-a selectat automat cate o poza din fiecare album?!?!?!
Eu n-am vrut asta!!!
Si cum pot completa descrierea la concurs?
Multumesc.

trebuie sa stergi 2 albume si sa muti pozele toate in cel de al treilea, pt a complteta descrierea te rog sa o trimiti pe mail si o cmpletam noi office@acvariidevis.ro

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

19

Re: Cum sa te inscri in concurs

acvariidevis A scris:

trebuie sa stergi 2 albume si sa muti pozele toate in cel de al treilea, pt a complteta descrierea te rog sa o trimiti pe mail si o cmpletam noi office@acvariidevis.ro

Si cum sterg albumele?
Ca nu gasesc link pentru stergere sad

20

Re: Cum sa te inscri in concurs

Cred ca e mai bine sa le stearga admin-ul si fac altul.
PLEASE !!! sad