1 Editat de Ancistrus (2011-11-11 17:35)

Subiect: Acvariul meu

Bine v-am regasit!!!
   Avand in vedere ca nu mai am topicul cu acvariul meu, m-am gandit sa pun 2-3 imagini cu acvariul si pestii mei big_smile

2

Re: Acvariul meu

Foarte frumoase exemplare!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Acvariul meu

Multumesc

4

Re: Acvariul meu

Bravo, superbi... :apl  :apl  :apl

Re: Acvariul meu

foarte frumosi! :apl

6

Re: Acvariul meu

Foarte  reusiti :apl

7

Re: Acvariul meu

bine ai revenit  :apl

8

Re: Acvariul meu

Frumoase exemplare, chiar superbe.

9 Editat de aryna (2011-11-11 18:19)

Re: Acvariul meu

tare avatarul :apl  :sok

10

Re: Acvariul meu

S-a intors fiul ratacit!  lol ...ti-am mai zis si cu alta ocazia, foarte faini pestii dar parca acvariul e cam mic pentru ei, cel putin asa pare din poze big_smile

Re: Acvariul meu

Bine ai revenit maestre! Frumoasa balta ta verde...  :apl

12

Re: Acvariul meu

Va multumesc tuturor pentru aprecieri :hug

bogdivaio A scris:

S-a intors fiul ratacit!  lol ...ti-am mai zis si cu alta ocazia, foarte faini pestii dar parca acvariul e cam mic pentru ei, cel putin asa pare din poze big_smile

   Nu am fost niciodata ratacit, crede-ma wink iar acvariul sa stii ca si eu m-am gandit sa mai trag un pic de el, poate reusesc sa-l mai largesc lol. Iti par pestii mei suparati de spatiul si conditiile in care ii tin? big_smile

13

Re: Acvariul meu

Acum nu, Cristi... acum, nu !

14

Re: Acvariul meu

visiniu A scris:

Acum nu, Cristi... acum, nu !

   Acum nu ce? lol adevarul este ca de 20 ani nu am mai avut discuşi in acvariu, si am mai uitat si eu ce necesitati au... ce mi-o fi trebuit mie acvaristica nu stiu lol

15

Re: Acvariul meu

Ancistrus A scris:

Iti par pestii mei suparati de spatiul si conditiile in care ii tin? big_smile

La asta ma refeream... smile

16

Re: Acvariul meu

Ancistrus A scris:

Va multumesc tuturor pentru aprecieri :hug

bogdivaio A scris:

S-a intors fiul ratacit!  lol ...ti-am mai zis si cu alta ocazia, foarte faini pestii dar parca acvariul e cam mic pentru ei, cel putin asa pare din poze big_smile

   Nu am fost niciodata ratacit, crede-ma wink iar acvariul sa stii ca si eu m-am gandit sa mai trag un pic de el, poate reusesc sa-l mai largesc lol. Iti par pestii mei suparati de spatiul si conditiile in care ii tin? big_smile

Din poze mie imi par cam suparati dupa figurile alea ale lor lol , dar ce stiu eu despre discusi  :stupid ,doar ca le trebuie un volum de apa mai mare in prima faza iar despre restul conditiilor i las pe cei care cresc si au crescut asa ceva sa vorbeasca.Oricum de frumosi sunt frumosi, vorbesc si eu din invidie.  lol

17

Re: Acvariul meu

bogdivaio A scris:

Din poze mie imi par cam suparati dupa figurile alea ale lor lol , dar ce stiu eu despre discusi  :stupid ,doar ca le trebuie un volum de apa mai mare in prima faza iar despre restul conditiilor i las pe cei care cresc si au crescut asa ceva sa vorbeasca.Oricum de frumosi sunt frumosi, vorbesc si eu din invidie.  lol

   Eu i-am prins in poze un pic mai misteriosi asa... sa para mai interesanti big_smile cat despre cresterea lor ma poti intreba fara nici o retinere, iti spun tot ce vrei sa stii :fok

18 Editat de TweeTy (2011-11-11 21:37)

Re: Acvariul meu

Welcome back my brother  :hug iar in privinta acvariului si a discusilor ...  JOS PALARIA MAESTRE ! :apl
PS : ma faci sa renuunt la Oranda si sa ma apuc de Discus  wink

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

19

Re: Acvariul meu

TweeTy A scris:

ma faci sa renuunt la Oranda si sa ma apuc de Discus  wink

   Lasa caraseii in pace, sunt superbi... cum sa renunti la ei? :hug

20

Re: Acvariul meu

Cristi, prin frumusetea pestilor tai, se pare ca aprinzi pasiuni smile