41 Editat de Pop Remus (2011-12-18 22:31)

Re: Rocky si acvariul meu

Salut as lua eu plantele,dar distanta este cam mare asa ca.......................
Bafta cu vanzarea! :sok
scuze de offtopic :fbr

Re: Rocky si acvariul meu

NU AI NICI UN PLAN? hmm

RocKy E cel May Tare!

43 Editat de Pop Remus (2011-12-18 22:33)

Re: Rocky si acvariul meu

Cam nu nu am nici o idee :sok

Re: Rocky si acvariul meu

NU AM IDEE
CU CAT LE VAND SPUNE TU
:smoke

RocKy E cel May Tare!

Re: Rocky si acvariul meu

NU E LIGHIAN E CASTRON

RocKy E cel May Tare!

46 Editat de Pop Remus (2011-12-18 22:34)

Re: Rocky si acvariul meu

Nu stiu, cu cat vrei oricm nu le mai vreau pentru ca nu merita deoarece este prea mare distanta, si foloseste fuctia Edit pentru ca ai scris 2 mesaje consecutive si te vor certa administratori sau moderatori :stupid  :sok
Scuze de offtopic :fbr

Re: Rocky si acvariul meu

NIMENI?

RocKy E cel May Tare!

Re: Rocky si acvariul meu

haideti ca ma impiedic de ele prin casa!credeti-ma negociem !nu va fi scump si va spun ca merita!
:sok

RocKy E cel May Tare!

Re: Rocky si acvariul meu

hai!

RocKy E cel May Tare!

Re: Rocky si acvariul meu

:sok

RocKy E cel May Tare!

Re: Rocky si acvariul meu

Dianna, iti poluezi singura topicul cu acea planta pe care nu vei primi nimic, doar eventual de la vecinul caruie ii esti simpatica si vrea sa te ajute in pasiunea ta smile). Nu iti va mai urmari nimeni topicul daca e plin de "hai!" "vand plante si pietre de sticla" "e castron" etc. Exista sectiunea de vanzari pentru asta unde poti ademeni lumea cat vrei fara riscul sa iti distrugi prezentarea acvariului.

52 Editat de d4nu7z (2011-12-19 00:12)

Re: Rocky si acvariul meu

mirceajifcu A scris:

Exista sectiunea de vanzari pentru asta unde poti ademeni lumea cat vrei fara riscul sa iti distrugi prezentarea acvariului.

Nu chiar cat vrea , ci atat cat permite regulamentul , adica odata pe zi  lol

Pop Remus A scris:

Salut as lua eu plantele,dar distanta este cam mare asa ca.......................
Bafta cu vanzarea! :sok

M-am saturat de replica asta , poti folosii cu usurinta PM  , daca vrei sa mai stai printre noi , te rog sa-ti alegi cuvintele cu grija , nu suntem nici mirc nici messenger , ori respecti regulile ori ne parasesti . Faci prea mult offtopic.

Doua culori ce le ador

53

Re: Rocky si acvariul meu

Ok scuze, ma iertati va rog  ^:)^  ^:)^  ^:)^

54

Re: Rocky si acvariul meu

DiannaVasilescu A scris:

SALUT TUTUROR!VAND:
-MUSCHI +  4 PIETRE DE STICLA  :sbr  :sbr
DATI-MI UN PM DACA VRETI SA LE LUATI SI DACA VRETI SA NEGOCIEM!VA DAU INFORMATIILE DACA VRETI NEAPARAT SA LE CUMPARATI!NU UITATI DE PM! :sbr  :sbr

   Domnisoara, sper ca venirea ta pe acest forum, sa nu fie un eveniment negativ! Ti-am sters fotografiile cu simbolul revistei Playboy, nu cred ca sint conforme cu virsta ta! Am observat ca ai un mod de adresare un pic cam familiar, "amice" mi se pare cam nepotrivit, mai ales fata de useri care au de 2, 3, 4 ori virsta ta. Am rugamintea sa fii mai atenta si sa te inscrii in nota si in regulamentul acestui forum. NU MAI SCRIE CU MAJUSCULE, TE ROG! Acest post nu are ce cauta aici, este pentru rubricile de tranzactii.
   Atentie mare, sper sa nu fim nevoiti sa ne despartim de tine!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

55

Re: Rocky si acvariul meu

Bun venit Diana