41

Re: Feedback negativ andrei_

:apl

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

42

Re: Feedback negativ andrei_

va multumesc anca odata pentru sprijinul acordat si sper sa nu se antample asa ceva nimanui niciodata.  a si marco555 ce tiam promis este gata dar nu reusesc sami fac timp,caut eu o portita si te rezolv zilele astea.
ai grija nu azi da lol  :noroc

43

Re: Feedback negativ andrei_

vad ca nu am luat ban , si am sa profit.   unde`s greselile mele gramaticale , de care va luati atat ?

44 Editat de Ancistrus (2012-01-21 13:36)

Re: Feedback negativ andrei_

andrei_ A scris:

vad ca nu am luat ban , si am sa profit.   unde`s greselile mele gramaticale , de care va luati atat ?

   Greseli gramaticale nu ai... doar de punctuatie :- (ca si altii) ceea ce clar nu te face vreun profesor ca sa poti cataloga pe cineva drept "analfabet" wink. Deci cand ai spus "analfabet" ai jignit, neaflandu-te in postura celui care o poate face din punct de vedere profesional.

LE: Oricum pe langa ce ai spus mai devreme, asta cu analfabetul este mizilic wink

45

Re: Feedback negativ andrei_

andrei_ A scris:

vad ca nu am luat ban , si am sa profit.   unde`s greselile mele gramaticale , de care va luati atat ?

   In viata, exista uneori momente, in care trebuie sa iei decizii corecte, pentru a salva o situatie neplacuta. In cazul in care aceste decizii nu sint corecte, situatia se agraveaza si devine critica. Sunt sigur ca ai trecut prin astfel de momente, nu stiu ce decizii ai luat dar in cazul acesta ai gresit grosolan. Era foarte simplu sa-ti ceri scuze si oamenii ti-ar fi trecut cu vederea lipsa de politete si badarania, in care te-ai afundat progresiv, de la publicarea acestui subiect, pina acum.
   Nu stiu ce ai de gind sa faci si nici nu ma intereseaza, este viata ta, esti direct raspunzator pentru actiunie tale. Deocamdata te banez, ca sa-ti dau posibilitatea sa citesti, dupa care iti sterg contul.
   In cazul in care te vei reinscrie, nu fii atit de sigur ca nu ne vom da seama. Daca esti irecuperabil si acesta iti este caracterul, te vei da de gol, mai devreme sau mai tirziu si vei deveni un client permanent pentru operatiunile de stergere ale conturilor.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

46

Re: Feedback negativ andrei_

ADRIAN DIN CRINGASIIN TEPAR MINCINOS NU RECOMAND LA NIMENI SA CUMPERE DE LA EL VINDE TEPE OMUL UN NESERIOS DACA NU CREDETI SUNATIL SI VA VETI CONVINGE CE ....... DE OM ESTE NU ARE NICI O CRESCATORIE DE PAPAGALI E UN TEPAR TEPAR EXCROC
   Editat de @Ancistrus

47 Editat de laur32 (2012-04-12 02:17)

Re: Feedback negativ andrei_

Vreau eu alea 4 femele de guppy, chiar am nevoie, impac si capra si varza:)))

"Nici un om nu este suficient de intelept de unul singur."

48

Re: Feedback negativ andrei_

laur250 A scris:

ADRIAN DIN CRINGASIIN TEPAR MINCINOS NU RECOMAND LA NIMENI SA CUMPERE DE LA EL VINDE TEPE OMUL UN NESERIOS DACA NU CREDETI SUNATIL SI VA VETI CONVINGE CE ....... DE OM ESTE NU ARE NICI O CRESCATORIE DE PAPAGALI E UN TEPAR TEPAR EXCROC

   Cine este acest "ADRIAN DIN CRINGASIIN"? (nick-ul real?) Are legatura cu ce se vorbeste aici, adica "Feedback negativ andrei_ "?
   Pe viitor nu mai folosi majuscule, pare ca strigi la noi, si nu in ultimul rand pastreaza un ton civilizat!

49 Editat de mirceajifcu (2012-05-28 15:42)

Re: Feedback negativ andrei_

laur250 A scris:

ADRIAN DIN CRINGASIIN TEPAR MINCINOS NU RECOMAND LA NIMENI SA CUMPERE DE LA EL VINDE TEPE OMUL UN NESERIOS DACA NU CREDETI SUNATIL SI VA VETI CONVINGE CE ....... DE OM ESTE NU ARE NICI O CRESCATORIE DE PAPAGALI E UN TEPAR TEPAR EXCROC
   Editat de @Ancistrus

:omfg  :omfg  :omfg Dl Laur, la cum ai scris de "corect" si de nervos, am impresia ca te aflii sub influenta ceaiului facut din planta a carui nume il porti... Esti cumva prieten cu Andrei_ sau chiar individul insusi intr-o incercare disperata de a-ti spala rusinea si a-l denigra pe Adrian? Jenant.
PS: Unde e localitarea asta buc? In tot timpul pierdut sa scrii mizeriile astea, mai bine te abtineai si scriai corect numele orasului in care stai...

50

Re: Feedback negativ andrei_

laur250 A scris:

ADRIAN DIN CRINGASIIN TEPAR MINCINOS NU RECOMAND LA NIMENI SA CUMPERE DE LA EL VINDE TEPE OMUL UN NESERIOS DACA NU CREDETI SUNATIL SI VA VETI CONVINGE CE ....... DE OM ESTE NU ARE NICI O CRESCATORIE DE PAPAGALI E UN TEPAR TEPAR EXCROC
   Editat de @Ancistrus

Adrian din Crangasi fiind Adrian 10 .. Eu personal am fost la el acasa si intradevar are crescatorie de papagali si chiar am achizitionat de la el un mascul de nimfa, care din pacate nu-l mai am , dar asta fiind doar vina mea deoarece l-am scapat pe geam ... In rest cu el am colaborat bine si il recomand pentru tranzactii si altor colegi de forum. :fok  :noroc

Doua culori ce le ador