Subiect: Intalnirea de primavara

Intalnirea va avea loc vineri 30.03.2012 ora 19.00, ca locatie Bucuresti, Centrul vechi, RESTAURANTUL OKTOBERFEST - str. Selari nr. 9
Ateptam confirmarea celor care vor veni pana joi 29.03.2012 pentru a face rezervare.
Va multumesc.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

2

Re: Intalnirea de primavara

Prezent !

Multi vad, putini cunosc !

Re: Intalnirea de primavara

Prezent!

Re: Intalnirea de primavara

prezent!

5

Re: Intalnirea de primavara

Absent !

Doua culori ce le ador

6 Editat de d4nu7z (2012-03-29 22:43)

Re: Intalnirea de primavara

Hai ca o sa ma arat si eu pe acolo doar ca sa fiu cinstit de catre Stttk :d ^:)^ , nu se mai arata nimeni interesat( sa vina la intalnire , nu sa fie cinstit) ?

Doua culori ce le ador

7

Re: Intalnirea de primavara

Prezent si eu !

8

Re: Intalnirea de primavara

d4nu7z A scris:

Hai ca o sa ma arat si eu pe acolo doar ca sa fiu cinstit de catre Stttk :d ^:)^ , nu se mai arata nimeni interesat( sa vina la intalnire , nu sa fie cinstit) ?

Te cinsteste fratili tau si acolo si la mine (invitatia de aseara ramane valabila)  wink

Multi vad, putini cunosc !

Re: Intalnirea de primavara

sTTTk A scris:
d4nu7z A scris:

Hai ca o sa ma arat si eu pe acolo doar ca sa fiu cinstit de catre Stttk :d ^:)^ , nu se mai arata nimeni interesat( sa vina la intalnire , nu sa fie cinstit) ?

Te cinsteste fratili tau si acolo si la mine (invitatia de aseara ramane valabila)  wink

Gabita sotia stie? ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

10

Re: Intalnirea de primavara

acvariidevis A scris:
sTTTk A scris:
d4nu7z A scris:

Hai ca o sa ma arat si eu pe acolo doar ca sa fiu cinstit de catre Stttk :d ^:)^ , nu se mai arata nimeni interesat( sa vina la intalnire , nu sa fie cinstit) ?

Te cinsteste fratili tau si acolo si la mine (invitatia de aseara ramane valabila)  wink

Gabita sotia stie? ^:)^  ^:)^  ^:)^

Te invit si pe tine domnu Florin, doar este vorba de vizualizarea unui bazin cu africani smile) Pentru ''sirene'' om gasi noi un locsor la cineva neinsurat  :fbr

Multi vad, putini cunosc !

Re: Intalnirea de primavara

stii bancul cu sirena? ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

12

Re: Intalnirea de primavara

acvariidevis A scris:

stii bancul cu sirena? ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

ala cu sirena nimfomana, da !  ^:)^

Multi vad, putini cunosc !

Re: Intalnirea de primavara

nu ala, o sa il spun maine la intalnire, ca aici mai intra si copii

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

14

Re: Intalnirea de primavara

vreau si eu sa vin ... nu v am uitat smile microbul este inca in sange.. dar ies de la munca la 9 si vin tocmai de la mall baneasa soo nu stiu daca ajung de data asta maybe next time ok ?

15

Re: Intalnirea de primavara

Eu as veni mai devreme la intalnire.
Vine careva mai devreme putin, ca sa stiu si sa nu ma duc solo ?!

Multi vad, putini cunosc !

16 Editat de costyy_78 (2012-03-30 18:06)

Re: Intalnirea de primavara

eu cred ca ajung mai devreme 18-18:30

dar cred ca afara vine o mare ploaie big_smile

17

Re: Intalnirea de primavara

costyy_78 A scris:

eu cred ca ajung mai devreme 18-18:30

dar cred ca afara vine o mare ploaie big_smile

stam inauntru costy; ne incalzim la 1 bere.
hai ca ajung si eu pe la 18:00

Multi vad, putini cunosc !

18

Re: Intalnirea de primavara

Tiii ce soare e afara... nu trece nimeni cu masina prin zona Balta Alba? big_smile

19

Re: Intalnirea de primavara

Ca de obicei, a fost o placere sa ne intalnim si sa povestim langa 1 metru, 2 metri, 3 metri...  smile  Pana la urma am fost mai multi decat ne anuntasem initial... asadar, doamnelor si domnilor, Florin (Taticu), dl. Radu, costyy_78, Gabi (sTTTk), Cristi (Ancistrus), danutz, George (gregorio), proaspatul nostru coleg Claudiu-Zang si subsemnatul ne-am intretinut pret de cateva ore la Curtea Berarilor, locatia aleasa in prima faza dovedindu-se prea aglomerata.

http://img818.imageshack.us/img818/2504/20120330224828.jpg

http://img403.imageshack.us/img403/2633/20120330224926.jpg

http://img210.imageshack.us/img210/3787/20120330224801.jpg

http://img821.imageshack.us/img821/3314/20120330224812.jpg

20

Re: Intalnirea de primavara

Super intrunire, super oameni, super atmosfera! :noroc