361

Re: LOCUINTA NOUA

nu cred ca ti-am zis pana acum,dar super super tare arowana aia :sok
cred ca mi-ar fi frica sa stau cu ea in casa...ce lungime are?!

362

Re: LOCUINTA NOUA

Da multumesc  frumos ^:)^ .Cred ca sare de 60 cm ,nu imi este frica chiar ma gandesc sa o iau cu mine in pat seara lol  lol

363

Re: LOCUINTA NOUA

Da,nu ti-e frica Ioane,ai tinut mana in acvariu toata ziua astazi si degetul pe coada iti era frica sa il pui lol

364

Re: LOCUINTA NOUA

lol  lol  Asa este ,dar tu ca un prieten adevarat trebuia sa ma ajuti sa o apuc de coada  :noroc  big_smile Iti las tie placerea sa te joci cu ea . :sok

365

Re: LOCUINTA NOUA

ce face acvaristica asta din oameni :stupid  lol  lol

366

Re: LOCUINTA NOUA

Da  suntem niste oameni mai deosebitii,iubim animalele  ^:)^  :apl

367

Re: LOCUINTA NOUA

Da domnule mai nou la sariti de pe fix li se spune deosebiti.Asa este ca si eu fac parte din ei! :fbr

Bun venit in Romania! Dati-va ceasul cu 100 de ani inapoi!

368

Re: LOCUINTA NOUA

Sall Domnule sarit  :stupid  :pp  :stupid  Ma bucur ca nu sunt singurul sarit big_smile  :stupid  :stupid  :stupid

369

Re: LOCUINTA NOUA

Si ultima achizitie ,voi merge cu doua cutii de Purigen in filtru ,poate merge mai bine. wink

370

Re: LOCUINTA NOUA

Am mai facut rost de o canistra de inox,si sincer aveam da gand sa o umplu si pe  asta .Dar mam linistit  lol ,Poate dupa sarbatori ,si am hotarat sa mai suplimentez cu o cutie de Purigen.Cealalta o voi tine ca sa schimb pana regenerez .Am fost multumit de Purigen si vad ca inca merge . big_smile

371

Re: LOCUINTA NOUA

Sunt multumit de cum merg incalzitoarele externe ,functioneaza destul de bine si merg si mai putin ca timp fata de cele interne. big_smile

372

Re: LOCUINTA NOUA

Ionute,nu sunt interesat de incalzire ,ceva filtre ai mai bagat si tu?

Poate data viitoare stam ceva mai mult de vorba sa-mi explici ce si cum este cu filtrele dar cu mult mai multe beri langa noi sa inteleg mai bine

373

Re: LOCUINTA NOUA

Sall cu mare placere  si cu multa bere.Te astept :noroc

374

Re: LOCUINTA NOUA

Cate poze mai noi ,si una cu Chitala dupa un razboi cu Arowana  lol

375

Re: LOCUINTA NOUA

Mia placut cum merge  pompa  de valuri Tunze  prima si am decis sa imi mai iau una

376

Re: LOCUINTA NOUA

Si ca am fost  cuminte  a venit si la mine Mosul  cu o pompa Booster cu Bypas reglabil de 6 litri pe minut .Am de gand sa o folosesc la rezervoarele de inox sa treaca apa mai incet prin ele . lol

377

Re: LOCUINTA NOUA

Ma-m jucat cu pompa ieri si vreau sa spun ca merge beton ,debitul se regleaza usor cu un imbus.Galagioasa nu este foarte tare.Vai posta cand voi face legaturile la filtre. lol Ma bate gandul sa mai ini achizitionez inca una pt rezervorul de denitrificare.

378

Re: LOCUINTA NOUA

Azi am observat ca mia murit un incalzitor exter lol Cred ca este vorba de noroc ,saracul a muncist si mult rau.Am vb sa il trimet la service,deci nu sunt foarte multumit de hydor.Noroc ca nu leam dat pe cele de la fluval mad Cine stie de cand nu mai mergea ca nu am observat. lol

379

Re: LOCUINTA NOUA

Azi mi-am ambalat incalzitorul extern si l-am trimes la service la Brasov ,sper ca sa rezolv problema cu el ,Ma bucur ca platesc ei curierul  lol Mi dat ceva batai de cap demontarea lui lol

380

Re: LOCUINTA NOUA

Jonny un filmulet mai recent cu"monstrii"?