401

Re: LOCUINTA NOUA

Corect .voi posta niste poze ,sa incant ochiii lol

402

Re: LOCUINTA NOUA

Bag niste poze ,dar sunt facute repede big_smile

403

Re: LOCUINTA NOUA

Sincer este apa asa cum imi place mie ,la ce mizerabi sunt pestani. lol

404

Re: LOCUINTA NOUA

Pfaaiii ce gratar iese din Chitala ala lol

405

Re: LOCUINTA NOUA

Chitala asculta muzica?(reflexia)

406

Re: LOCUINTA NOUA

Multam  de urarii,dar mai stai sa mai creasca un pic sa te saturi  macar  lol  mad

Re: LOCUINTA NOUA

Se satura si asa..... privindu-l  lol

marian37

408

Re: LOCUINTA NOUA

Azi mia venit controllerul gsm ,cablul de legatura intre releu si gsm Releele sunt de la un prieten si un filtru deparazitare .

409

Re: LOCUINTA NOUA

Am de gand sa imi schimb substratul ,si am dat comanada maine imi vine .Nisip sansibar black jbl :DAm  luat 60 litri ,sper sa imi ajunga.Mia placut cum arta la cineva in bazin. wink

410

Re: LOCUINTA NOUA

Mia venit comanda ,6 saci de 10kg de jbl black.Deja am inceput sa mai scot din substratul vechi. big_smile Sper sa iasa ceva frumos  :pls

411

Re: LOCUINTA NOUA

Chiar sunt curios daca se vede mai bine

412

Re: LOCUINTA NOUA

lol La fel sunt si eu. lol

413

Re: LOCUINTA NOUA

A inceput curatenia  de dupa  Paste schimbare de substrat big_smile Si pentru cunoscator o poza cu ceva scris  pe substrat ^:)Maine sper sa postez cu  substratul nou lol

414

Re: LOCUINTA NOUA

Am ajuns la munca de chinez,trebui sa iau fiecare bob de nisip din acvariu.A m ambitie sa incep sa pun din substrat azi big_smile

415

Re: LOCUINTA NOUA

Am reusit si am scapat de tot substratul vechi ,si surpriza am bagat deja un sac de 10 kg de cel nou
Da intradevar sa vede schimbarea ,mie unul imi place  mult big_smile

416

Re: LOCUINTA NOUA

Pana diseara vreau sa vad poze,altfel nu ma convingi ca se merita schimbarea,munca si banii

417

Re: LOCUINTA NOUA

:stupid Sa fie un pic mai calm in bazin si vei vedea poze,farate este superb  :pp

418

Re: LOCUINTA NOUA

Doua poze facute azi . big_smile

419

Re: LOCUINTA NOUA

este negru sau gri?

420

Re: LOCUINTA NOUA

Este un gri mai mult. big_smile Eu unul sunt multumit,se vede schimbare. lol